Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Ma regulację twardości Piaskowanie miałem za friko. Jakby miało tak zostać to pokryłbym tylko bezbarwnym, ale idą w kolor Tak myślałem bo to najwyższa seria Weiteca chyba Na biało idą czy coś innego. Zawsze mi się podobały białe felgi i gdybym miał tylko ciemny kolor auta na pewno felgi bym miał białe
  2. Aż tak mnie nie pojebało Na forum ostatnio się pojawiły praktycznie nówki to się długo nie zastanawiałem
  3. Widzieliście to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221909.msg2626716#new :polew:
  4. Wpadły jakieś tam pierdółki, ori dywaniki welurowe i w końcu podłączyłem podświetlenie kratek
  5. Może być wyruchana dziwka razem z przelewem :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:20_________________________________________________ Jakieś dwa tygodnie temu byłem w okolicach Trójmiasta a teraz nie wiem kiedy będzie taki kurs :gwizdanie:
  6. Sam. Chyba, że Kędzior jedzie, to można powiedzieć, że prawie rodzinnie ok zobaczę co się da zrobić Dzięki przelew odpowiedni pójdzie
  7. Mirek zapytaj :gwizdanie:o jeszcze dwa dla mnie moze beda
  8. Odwet za znaczek S4 :polew: Trzeba umieć przyjmować słowa krytyki kolego
  9. Ten gwint ma chyba regulację twardości A kółko ładne nawet bez malowania. Jaki koszt piaskowania?
  10. Sprawdź czy dobrze wsadziłeś amortyzator w te oczka tam gdzie są wahacze. Tam są 4 dziury i można się pomylić
  11. wziąłbym je ale kryzys finansowy mnie dopadł :/ Zrobie Ci dobrą cenę
  12. Panowie nie chce nikt moich kubełków bo znalazłem pod kolor tapicerki :gwizdanie:
  13. Polecę od siebie Motorolę Defy którą użytkuje od ok 2 tygodni. Telefon jest bardzo dobrze wykonany i wododporny co sprawdzałem już, na legaluje myje ją pod kranem Pracuje na Andku 2.2 Froyo, działa płynnie bez żadnych klatek ani nic z tych rzeczy. Wyświetlacz ma bardzo duża rozdzielczość dzięki czemu przeglądanie stron internetowych to bajka, w pozycji poziomej nie jest potrzebny praktycznie zoom. Jeśli chodzi o baterie to mi przy dość intensywnym użytkowaniu wytrzymuje ok 2 dni co uważam jak na takie parametry za dobry wynik. Jeśli masz jakieś pytania to pisz.
  14. ja raczej pojade Mogę jechać z Tobą w aucie
  15. Po spocie i chyba ostatnim grillu :gwizdanie:
  16. dowcipnis :>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________z zycia wzieta To Ty i Stasiu za 40 lat
  17. :polew:
  18. Co tam panie OKO Gdzie byles jak cie nie bylo :gwizdanie:
  19. ja brałem tańsze i po roku na dywaniku kierowcy mi sie zaczyna wygniatać pod nogą.. więc skoro moje trzymią już 2 sezon to te powinny być jeszcze trwalsze wogóle Już zaklepałem ori na forum za taką cenę
  20. jak myślicie warto takie coś :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-pfi-lux-i1793811012.html czy kupić tańsze jakieś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.