Treść opublikowana przez jerzu
-
B6 DIVISION
To teraz mała zaprawka Drink w tygodniu jak jeden, to prawie jak piwko
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś drinka reflektuje?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tylko standardowo są one sterowane + a włącznik DRL masą i dlatego pytam, czy jak kupie ten sterowany masą to pominę przekaźnik
-
B6 DIVISION
w którym Carsie? W jakiej miejscowości?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie mam 2 pytania, czy jak zamówię tutaj: Dzienne DRL Moduł Świateł Długich 3 lata gwarancji (3605220482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moduł sterowany masą to nie muszę używać przekaźnika, aby włącznik DRL działał prawidłowo? Czy przy włączonych DRLach świeci się Wam kontrola od długich świateł? Kolega założył ten moduł w Sharanie i tak ma. Moduł chciałbym założyć przed zimą i muszę wiedzieć co zamówić
-
B6 DIVISION
Ja za swojego starszego dałem więcej
-
B6 DIVISION
Jakby nie patrzeć miałeś mega dobrą cene...
-
Spociki Łódzkie
HAHA A4 Miałeś przyjechać!
-
B6 DIVISION
A jaka jest skóra na Recaro? Już taka jakby z domieszką syntetyki, czy taka jak na zwykłych sportach?
-
Spociki Łódzkie
Ja się cieszę, że w końcu byłem i mogłem się przedstawić
-
B6 DIVISION
Chodza za mna takie Recaro, tylko nie wiem jak to umotywować zonie:) Wystukane na parapecie
-
Spociki Łódzkie
Jednak udali sie nie byłem sam :-) wlasnie do domu dotarlem po... Wystukane na parapecie
-
Spociki Łódzkie
Wlasnie jestem na swoim pierwszym spocie, szkoda ze sam;) Wystukane na parapecie
-
Spociki Łódzkie
Ja będę Mam nadzieję, że ktoś więcej się pojawi ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Będzie ktoś? Wystukane na parapecie
-
B6 DIVISION
Wlasnie tez zastanawiam sie nad dolaniem. Przed zima może trochę przeczysci sie uklad Wystukane na parapecie
-
B6 DIVISION
Lejecie do paliwa dodatki?
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry, dzisiaj spot jest?
-
B6 DIVISION
oni niestety tylko pracują na budżet... nie pilnują bezpieczeństwa, mnie cykneli na długiej prostej praktycznie za miastem...
-
B6 DIVISION
ja dzisiaj oberwałem fotką z radaru w krzakach... Straż miejska go pilnowała
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Audi A4 83900.00 PLN. - otoMoto.pl to chyba ta
-
B6 DIVISION
W jednej A3 miałem Petexy, a w drugiej ori dywanik i nie widziałem wielkiej różnicy w zapachu i jakości... Jak się trafią w dobrej cenie to kupię ori, ale jak będę miał zapłacić 2 razy więcej to wezmę Petex
-
B6 DIVISION
Chętnie ale nie wiem czy będą na pasować do naklejonych dziur po kulach
-
B6 DIVISION
Dzień dobry Jaki macie dywaniki na zimę?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ale masz ładną dokładkę na tył
-
B6 DIVISION
Ja akurat pracuje w weekendy we Wrocławiu, wczoraj wróciłem wcześniej i dlatego chciałem odwiedzić Was. W tym tyg mam wolne to wpadnę o 18