Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To teraz mała zaprawka Drink w tygodniu jak jeden, to prawie jak piwko
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ktoś drinka reflektuje?
  3. Tylko standardowo są one sterowane + a włącznik DRL masą i dlatego pytam, czy jak kupie ten sterowany masą to pominę przekaźnik
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w którym Carsie? W jakiej miejscowości?
  5. Panowie mam 2 pytania, czy jak zamówię tutaj: Dzienne DRL Moduł Świateł Długich 3 lata gwarancji (3605220482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moduł sterowany masą to nie muszę używać przekaźnika, aby włącznik DRL działał prawidłowo? Czy przy włączonych DRLach świeci się Wam kontrola od długich świateł? Kolega założył ten moduł w Sharanie i tak ma. Moduł chciałbym założyć przed zimą i muszę wiedzieć co zamówić
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja za swojego starszego dałem więcej
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby nie patrzeć miałeś mega dobrą cene...
  8. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    HAHA A4 Miałeś przyjechać!
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jaka jest skóra na Recaro? Już taka jakby z domieszką syntetyki, czy taka jak na zwykłych sportach?
  10. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja się cieszę, że w końcu byłem i mogłem się przedstawić
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodza za mna takie Recaro, tylko nie wiem jak to umotywować zonie:) Wystukane na parapecie
  12. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jednak udali sie nie byłem sam :-) wlasnie do domu dotarlem po... Wystukane na parapecie
  13. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wlasnie jestem na swoim pierwszym spocie, szkoda ze sam;) Wystukane na parapecie
  14. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja będę Mam nadzieję, że ktoś więcej się pojawi ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Będzie ktoś? Wystukane na parapecie
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie tez zastanawiam sie nad dolaniem. Przed zima może trochę przeczysci sie uklad Wystukane na parapecie
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lejecie do paliwa dodatki?
  17. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzień dobry, dzisiaj spot jest?
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oni niestety tylko pracują na budżet... nie pilnują bezpieczeństwa, mnie cykneli na długiej prostej praktycznie za miastem...
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dzisiaj oberwałem fotką z radaru w krzakach... Straż miejska go pilnowała
  20. Audi A4 83900.00 PLN. - otoMoto.pl to chyba ta
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W jednej A3 miałem Petexy, a w drugiej ori dywanik i nie widziałem wielkiej różnicy w zapachu i jakości... Jak się trafią w dobrej cenie to kupię ori, ale jak będę miał zapłacić 2 razy więcej to wezmę Petex
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chętnie ale nie wiem czy będą na pasować do naklejonych dziur po kulach
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry Jaki macie dywaniki na zimę?
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja akurat pracuje w weekendy we Wrocławiu, wczoraj wróciłem wcześniej i dlatego chciałem odwiedzić Was. W tym tyg mam wolne to wpadnę o 18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.