Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. A co tam poszukujesz? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  2. Po Łodzi bardzo dobrze ale powoli;) dlatego tez wpada kolejny gwint;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  3. 14.11.2013r. Zima + nowy gwint Autko wczoraj trafiło na podnośnik, w celu wymiany opon na zimę. Niestety okazało się, że są mocno zapieczone nakrętki na gwincie i będzie problem z uniesieniem przodu. Zapadła decyzja i czekam na nowy gwint Vogtland Fotki autka w trakcie Setup na zimę to alu 16" malowane na czarno + oponki Nokia W+ 205/55/16
  4. super praktyczna modyfikacja, ostatnio zgapiłem się jak była okazja
  5. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie podejdzie?
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie do A4 od czego jeszcze będzie zawias pasował? Od Superba podejdzie?
  7. WOW! Podziwiam to co robisz z autkiem
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie oznaczenie powinny mieć sprężyny i amorki 1BV do avant'a Q? Chyba założe na zimę serie, a na lato kupię lepszy gwint
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jaki niedrogi zawias kupić? Okazało się, że mój gwint jest tak zapieczony, że nie mogę go pokręcić na zimę. Muszę coś nowego wrzucić A może ktoś ma do sprzedanie 1bv do avant q?
  10. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeździ ktoś na gwincie ta technix?
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam nie wiem, zależnie od stanu i w ogóle, a co masz do zaoferowania?
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś fotki B6 na kole BBS CH 18"? Czy lepiej iść w Avus'a? Powoli rozglądam się za latem nowym. S-line 18" mi się znudziły, a 19 nie mogę nic znaleźć w dobrej cenie
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam, Czy ma ktoś na forum AVF z turbo GTB22?
  14. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam nadzieję, że nie w naszej grupie Ja pracuje jako informatyk w grupie łódzkiej
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ceny na żarniki są straszne, pracuje w IC i po zniżkach żarnik kosztuje ok. 250 zł... Ciężko jest na nich urwać
  16. WOW Pięknie wygląda. Jest super!
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz 19, ja od Ciebie wezmę Avusy
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu nie 205?
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za info, mam te 2 felgi w kolorze czarnym i dostep do tych z 1 zdjecia dlatego chcialek podjac decyzje. Mam nowe opony 16 zinowe idlatego nie 17. Dzieki za informacje, wiec pewnie zostawie swoje czarne:) Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, która felga 16" wejdzie mi na hamulce 320 z B7? 1. 2. Któraś z tych powyżej?
  22. fajnie wyglądają, pewnie jeszcze lepiej świecą... Ja nie mogę się doczekać kiedy w końcu swoje poskładam
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdz poziom plynu Wystukane na parapecie
  24. Ok;) czyli nie kombinuje Wystukane na parapecie
  25. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie zanim sie pojawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.