Treść opublikowana przez jerzu
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
A co tam poszukujesz? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Po Łodzi bardzo dobrze ale powoli;) dlatego tez wpada kolejny gwint;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
14.11.2013r. Zima + nowy gwint Autko wczoraj trafiło na podnośnik, w celu wymiany opon na zimę. Niestety okazało się, że są mocno zapieczone nakrętki na gwincie i będzie problem z uniesieniem przodu. Zapadła decyzja i czekam na nowy gwint Vogtland Fotki autka w trakcie Setup na zimę to alu 16" malowane na czarno + oponki Nokia W+ 205/55/16
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
super praktyczna modyfikacja, ostatnio zgapiłem się jak była okazja
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie do A4 od czego jeszcze będzie zawias pasował? Od Superba podejdzie?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
WOW! Podziwiam to co robisz z autkiem
-
B6 DIVISION
Jakie oznaczenie powinny mieć sprężyny i amorki 1BV do avant'a Q? Chyba założe na zimę serie, a na lato kupię lepszy gwint
-
B6 DIVISION
to jaki niedrogi zawias kupić? Okazało się, że mój gwint jest tak zapieczony, że nie mogę go pokręcić na zimę. Muszę coś nowego wrzucić A może ktoś ma do sprzedanie 1bv do avant q?
-
B6 DIVISION
jeździ ktoś na gwincie ta technix?
-
B6 DIVISION
Sam nie wiem, zależnie od stanu i w ogóle, a co masz do zaoferowania?
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś fotki B6 na kole BBS CH 18"? Czy lepiej iść w Avus'a? Powoli rozglądam się za latem nowym. S-line 18" mi się znudziły, a 19 nie mogę nic znaleźć w dobrej cenie
-
B6 DIVISION
witam, Czy ma ktoś na forum AVF z turbo GTB22?
-
B6 DIVISION
mam nadzieję, że nie w naszej grupie Ja pracuje jako informatyk w grupie łódzkiej
-
B6 DIVISION
ceny na żarniki są straszne, pracuje w IC i po zniżkach żarnik kosztuje ok. 250 zł... Ciężko jest na nich urwać
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
WOW Pięknie wygląda. Jest super!
-
B6 DIVISION
Bierz 19, ja od Ciebie wezmę Avusy
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzieki za info, mam te 2 felgi w kolorze czarnym i dostep do tych z 1 zdjecia dlatego chcialek podjac decyzje. Mam nowe opony 16 zinowe idlatego nie 17. Dzieki za informacje, wiec pewnie zostawie swoje czarne:) Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie, która felga 16" wejdzie mi na hamulce 320 z B7? 1. 2. Któraś z tych powyżej?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
fajnie wyglądają, pewnie jeszcze lepiej świecą... Ja nie mogę się doczekać kiedy w końcu swoje poskładam
-
B6 DIVISION
Sprawdz poziom plynu Wystukane na parapecie
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok;) czyli nie kombinuje Wystukane na parapecie
-
B6 DIVISION
pewnie zanim sie pojawi