Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
co stan coś nabywa jakieś 18 słyszałem
-
Spoty Katowice i okolice
specjalnie tak napisałem żebyście mnie dostrzegli dobra leszcze sam se pojade a wy tylko wóde żłopać byście chcieli a kolegów z zagranicy odwiedzić to nie ma kto
-
Spoty Katowice i okolice
KTO JEDZIE DO GL MOŻEMY SIE USTAWIĆ JAKOS GRUPOWO ???
-
Spoty Katowice i okolice
nic nie zdechło nic nie zdechło na swoich nadajesz ? to bujaj na gliwickie do swoich kolegów przecież wiesz że ich nie lubie ostatnio się z glutem ścigałem do katosów leciał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a miron to profesjonalista w tym temacie :polew: a po miesiącu poszedłem na kompromis :polew: tekst do Doroty ( bo chciałem kupić 19 ) ja - a może byśmy zmienili koła na 20 ona - zwariowałeś, przeca na tym się nie da po naszych drogach jeździć ja - no co Ty, da sie i fajnie będą wyglądały ona - mówię nie, zwariowałeś chyba.........20 cali ja - no to choć 19 ona - no.............ale 19 to max :polew: :polew: :polew: strategicznie że ja na to nie wpadłem ale w przyszłości wykorzystam patenta :good: :good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:32_________________________________________________ja odrazu powiedziałem że chce 17 i kupiłem 16
-
Spoty Katowice i okolice
ale tu padaka zdechło coś??? :mysli: nic się tu nie dziej ide na gliwiice :polew: :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
na moje oko do uratowane turbina i jeszcze na alegro za 600 stówek do opylenia
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :good: :good: coś ci się wylało
-
Spoty Katowice i okolice
a nie masz na zbyciu żarówki do tylnej klapy bo mi się spaliła ???? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a ty keżor ostra dilerka jak widze silnikam handelek kwitnie :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
nie życze przestrzegam mnie też to czeka jak bedę tu siedział i o pierdołach gadał- Spoty Katowice i okolice
nie ma takiej opcji 17-tek też nie chciałeś Max jebne Ci zaraz \uniwersytecka 13 zapraszam[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________ i weż sie do roboty bo na 15 będziesz dymał :polew: :>- Spoty Katowice i okolice
:good: :notworthy: miszka :thumbdown:- Spoty Katowice i okolice
a ty widze calówke masz w oczach :polew: nie mam ale jestem na czasie więc Max Ty też musisz pogonić te 17 bo się śmiać z Ciebie będą wali mnie to :gwizdanie: :gwizdanie: mi moje 17 się podobaja za duż o bym zmian musiał robić z wachą a mi sie nie chce- Spoty Katowice i okolice
a ty widze calówke masz w oczach :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
liczyłem że ci 2 z przodu wyjdzie ale i tak niejest źle jest spora różnica w jeździe?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________ b6 wymiata a szczególnie z takim silnikiem no niestety Kędzior, nie dało rady :gwizdanie: jeździ się spoko, ale dla mnie i tak mało to sie na samolot przesiądź :polew: :polew:- [B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
gratki ziomek zajefajny wynik :good:- Spoty Katowice i okolice
kupiłeś jakieś granie ????- Spoty Katowice i okolice
nom a ty co wkońcu rezasz czy nierezasz? dziś oc i ac musiałem zapłacić więc troche sie spłukałem i musze kapuste pozbierać , ale tak do maja se wyrezam 140 kuni- Spoty Katowice i okolice
akjam się pochwalił żę mu około 170 kuni wyszło ma wrzucić wydruk jak doleci- Spoty Katowice i okolice
akjam się chwalił ile mu wyrezali w tej wa-wie - Spoty Katowice i okolice