Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas:
-
Spoty Katowice i okolice
dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ? 1.9 116
-
Spoty Katowice i okolice
keżora awatar mnie rozwala :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
widzę żę elita sie bawi
-
Spoty Katowice i okolice
hehe drogo będziemy musieli się dobrać w pary i obracać we dwóch na jedna laske my razem nie możemy być w parze bo z laski naleśnika byśmy zrobili :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
frekwencja 100% by była muhehe e tem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
zboczeńcy :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:slina: :slina: :slina: :slina: ;(
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
Dawno temu to wlales? no właśnie do tego zbiornika co aktualnie na nim latam czli 650 km temu
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
Witam . Ostatnio zauważyłem iż odczyty spalania podkoczyły o 1L. wcześniej nawet przy mrozach -15 nie było to tak odczówalne, natomiast teraz przy -1 spalanie skoczyło o litr do góry miałem zalany cały zbiornik aktualnie spalone 3/4 i 630 km a normalnie było około 800. Dziś np przez odcinek 10 km spalanie wróciło do normy czyli 5.3 ale po jakiś czsie wskazania wzrosły do 6.3 a prędkoś ta sama 80 km prosta droga żadnych górek i tak mi fis pokazuje- może to on świruje??? Czy ktoś może miał taki przypadek i co może byś przyczyną, pozwolę sobie nadmienić iż nalałęm tego specyfiku STP i po zalaniu tego zaczeło się pirdzielić z tym spalaniem. Czy to może być przyczyną ??? Wiele pytań a odpowiedzi brak Vag nic nie pokazał .
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
ja miałem to samo tylko że musiałem wymienić termostat do mi tem falowała, fakt przy dużych mrozach faktycznie na niskich obrotach tem potrafi spaść
-
Spoty Katowice i okolice
ale Krolu wpadłeś :gwizdanie: przyznaj sięile dzisiaj wypiłeś chińską zieloną herbatę bez cukru... Panowie kupię akumulator do diesla - opla :gwizdanie: używka może być uprzedzam pytania - nie do mnie ... do astry krolu ja mam w garażu jakąś baterie z mojej pierwszej audicy i go nie zdałem a czy dział to nie wiem jak chcesz i cos ci to da to możesz se po niego wpaść
-
Spoty Katowice i okolice
aha z a k u m a ł e mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
-
Spoty Katowice i okolice
nie jestem sam w swej niewiedzy
-
Spoty Katowice i okolice
86 ??? co to ma znowu znaczyć fack o co kamane??? jakiś dziś :kox: jestem
-
Spoty Katowice i okolice
oooo czym ??? poprawielm liftingiem nicka a czego mi brakuje ??? że fotek nie mam jakieś może zrobie
-
Spoty Katowice i okolice
oooo czym ???
-
Spoty Katowice i okolice
co to za bajka ??? skąd wziąć takiego awatarka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ziomale
-
Spoty Katowice i okolice
keżor fany masz zdjęcie \ podpis może być kolega jak dystansu do siebie nie ma to nie padnie już więcej szkoda a mogło by nas być o jednego więcej a co pod ociosem spałeś i węgiel cię w tyłek wgniatał
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: siema z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaaaa wiemy o tym nie smaruj się tak ja ide spać sory ale same mi się oczy zamykają :papa: :lazy:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ty zgrywusie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ten co powietrzem żyje się odezwał :polew: a na marginesie raz jeszcze tnx za płytke :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
z nocy i do rana papa