Treść opublikowana przez fucken
-
Nie odpala rano, nie kręci rozrusznik
W ibizie mi nic nie pokazywał,jak mi zrobili rozrusznik to jest gitara nie ma już tego opóżnienia że przekręcam kluczyk a po 3sek kręci....
-
Nie odpala rano, nie kręci rozrusznik
Też tak miałem w ibizie sdi aż pewnego czasu wogle nie zakręcił,rozrusznik poszedł do regeneracji,szczotki,bendix,tuleje itd od tamtej pory spokój
-
Kod radia
Kiedyś miałem kod 1736 więc od 0-9 a na pierwsze pytanie nie wiem może do 9999? radio to symphony
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
jak widze ten co ci się podoba to kolor z postu 7,13:wink:
-
Parę pytań ;)
Ja bym ją sprzedał,może na zapas by ktoś chciał?,ewentualnie dokupił i założył na zimówki:wink:
-
Parę pytań ;)
Tu masz ile są warte +- Sprzedam alufelgi 15" 5x112 Audi A4 Skierniewice ? Tablica.pl: popatrz jest troche tego w ogłoszeniach
-
Parę pytań ;)
dużo raczej za nią nie dostaniesz,szukaj na all,tablicy może będą,takie felgi na zimówki bym wzioł
-
Wasze przebiegi benzynowców
Frajda jak frajda zawsze banan na twarzy,nawet o 6 jak jade do pracy to wstaje z uśmiechem na twarzy:wink:
-
Wasze przebiegi benzynowców
40 tys się trzyma i nawet oleju jej nie zmieniałem jeszcze jebnie to jebnie trudno się mówi long life? ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- .
-
Wasze przebiegi benzynowców
"korekta licznika":grin:
-
Dlaczego LPG pali więcej niż benzyna?
No no:wink: fajnie się zbiera ile instalka do 2.7? 3,5tyś?
-
Dlaczego LPG pali więcej niż benzyna?
ADR z licznikiem od eSy
-
[ALL B6] S4 b6
dlaczego padł wybór na automata?
-
[ALL B6] S4 b6
Fajna sztuka,fele dają rade,jak zrobisz daj znać jakiegoś spota zrobimy:wink:
-
kierownica s line czy pasuje ?
Kolego trzeci post przeczytaj:wink:
-
kierownica s line czy pasuje ?
z tego co pamiętam to lift 99 ma duży wieloklin wcześniej był mały,poprawcie jeśli się myle:wink:
-
Strefa motocyklistów
o dobrze wiedzieć na czym latasz?
-
Strefa motocyklistów
dają dają rabaty ja kupiłem u nich z 2 tygodnie temu sp-8 w zimowej cenie:wink:
-
Wasze przebiegi benzynowców
Panowie odnośnie przebiegów,byłem w tym roku na 3 przeglądach 2 auta i motocykl i za każdym razem spisywał licznik,nigdy wcześniej tego nie zauważyłem,może powstanie jakaś baza danych? jak jest u Was na stacjach diagnostycznych?
-
Strefa motocyklistów
ile? ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- ile upustu było? zimowa cena
-
Strefa motocyklistów
nie:grin:
-
Strefa motocyklistów
k-3,mój aku wyjęte od dwóch tygodni już stoi na kołkach:wink:
-
Strefa motocyklistów
Ja tam mam agv od dwóch lat i nie narzekam a shoei to już inna półka:wink:każdy lata w czym chce wiesz może kiedy sezon będzie???:grin:
-
Strefa motocyklistów
No daje rade a czemu agv odpada?
-
Strefa motocyklistów
w tej cenie to agv,shark,zobacz link intermotors ma czasami dobre ceny Kaski i akcesoria | Kaski zamknięte / integralne | Części i akcesoria motocyklowe. Inter Motors - Fabryka Adrenaliny