Treść opublikowana przez fucken
-
opinia o felgach
Dają rade:wink:
-
ktore felgi?
przy drugich bym został
-
[A4 B5] Jasność zegarów
Hehe strzał w dziesiątkę, siedzę sobie w aucie kombinuje i w końcu myślę sobie a spróbuje - prawe pokrętło w prawo a tu nagle stała się jasność Dzięki wielkie.
-
Błąd katalizatora w Audi A4 B6 1.8T
jaki koszt?
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
- Jak zdemontować końcówkę tłumika w Audi A4 B5?
Potwierdzam sam odcinałem i dospawałem nowe...- dziwne zachowanie klimatronica
z tym cykaniem to nie wiem ale że możesz zejśc do 18*C a póżniej jest LO to prawidłowo,natomiast że do zera możesz zejść coś masz nie tak- Błąd katalizatora w Audi A4 B6 1.8T
Usunięcie drugiej sondy komputerowo ma jakieś skutki uboczne,wady?- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na baku 42l lpg w mieście 340km trasa 420- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
Ja też miałem chwile czasu zmieniłem alu na stal na kołpaku:decayed:- [A4 B5] Jasność zegarów
jak odpale auto świeci mi sie licznik,obrotomierz...jak włącze światła zapala się konsola środkowa- Mały Zet czyli Kawasaki Z 750
na ja dziś zrobiłem trasę ale już pizga na maxa, już kilkakrotnie pisałem, że koniec sezonu ale kto wie , jak na razie w tym sezonie pykło 7k, ładna kawka, u nas słoneczko dziś ze znajomymi latamy ''zakończenie sezonu'' lewa w góre- [A4 B5] Jasność zegarów
z kluczykiem i bez działa trzeba tylko żeby zegary były podświetlone odpal auto lub włącz światła co do anglików to się niz znam ale skoro mają kierownice po innej stronie to moze prawe pokrętło ) hehe- [A4 B5] Jasność zegarów
przekręcasz w prawo i trzymasz by świeciło mocniej,oczywiście lewym pokrętłem,u mnie tak jest.- A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Fajnie wygląda czasem bywam w Świebodzinie może i zobacze- Strefa motocyklistów
jak w dobrym stanie i na chodzie ładną kase możesz wołać wiem ,do tego mam nowy silnik na zapas ,nigdy nie zakładany ,raz tylko odpalany ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- prawko A a co to ? Teraz prawko na A ma być na Suzuki Glaudius 600'- Strefa motocyklistów
Dobrze że człowiek ma to za sobą ....- LEON CUPRA 2.8
dobry zart z tym 23:wink: za 30 wystawiony póżniej był chyba za 26k wiec to nie żart- Strefa motocyklistów
jak w dobrym stanie i na chodzie ładną kase możesz wołać- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Ładna i to nawet bardzo....fotele wypas- Strefa motocyklistów
Witajcie swój pierwszy sezon 2012 zaczołem w marcu i szcześliwie go przelatałem na zx6r 00' polecam moto fajnie się prowadzi i jest zwinne,prawdopodobnie jeszcze przyszły sezon nim będe latać,pożniej może zx10r 05'-06' lewa w góre- LEON CUPRA 2.8
widziałem leosia pare razy fajny sprzęt,za ile poszedł jeśli można wiedzieć?- [b5 1.8t ANB] Czarny avant
dzięki chłopaki jak coś zmienie pokaże. pozdrawiam- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
że nic nie widać no przesadziłem ale dużo gorzej,moi znajomi mający ten zestaw w różnych autach też tak twierdzą , nie wiem może zestawy za 300zł lepiej świecą- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
w nocy dobrze jasne światło z poświatą niebieską,najgorzej jest w nocy jak deszcz pada nic nie widać. - Jak zdemontować końcówkę tłumika w Audi A4 B5?