Treść opublikowana przez fucken
-
Czy moje audi ma komputer pokazujący spalania? A4 99
To co ty masz kolego tylko temp pokazuje:wink:
-
Prędkościomierz - przekłamanie ?
Masz racje ale wskazówka u mnie jest równo z zerem więc wydaje mi się że tak powinien mieć a nie 1cm poniżej może to też ma na to wpływ.
-
Prędkościomierz - przekłamanie ?
Powinna być równa z zerem dlatego może o te 10 przekłamuje
-
Ile gazu mieści butla w kole.
Zależy jaką masz butle ja mam 50l a wchodzi mi maksymalnie 42l,jak już masz mało gazu przy wyższych obrotach przełączy sie na pb
-
Czy to może zadziałać ? CHIP do ADR 125KM +20-40KM !!
Daj sobie z tym spokój przeczytaj jego negatywne komentarze:wink:
-
Czy warto?
Nie widzą mi się te AZEwy :kwasny:zostałbym z tym co masz:wink:
-
Jakie prawidłowe ciśnienie ? 205/55R16
2.2 starczy jak sam latasz
-
Rozrząd 1.8T AVJ
Jak części masz w tej cenie i sam sobie wymienisz to nawet bym się nie zastanawiał
-
Rozrząd 1.8T AVJ
a jesteś pewny że zrobiła przez 5 lat 33tyś
-
Deska - polift
Nie widziałem jeszcze polifta bez podświetlanych nawiewów,więc raczej tak:wink:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładna sztuka pogratulować
-
[B5 1.6 ADP] Black and Ornage
Napewno odczujesz spadek mocy:decayed:ja bym zmienił kiere:kwasny:
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Nie potrafią na jutro przewidzieć pogody:grin:a robią prognozy na dwa tygodnie do przodu:facepalm:
-
[RHY] Xsara 2 HDI 90ps +IC @ 138PS i 292NM by GoodHope
Najlepiej w 4 butach:wink:
-
co myslicie o takim fotelu??
Jeśli cena nie gra roli,bo różnica jest znaczna:shock3:
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
Też mam pod klapką wlew z dokręcaną końcówką,gazownik 100pln zawołał za ten wlew:grin:
-
Światła przeciwmgielne Przód
W tym samym reflektorze co mijania.Pożniej były w dokładce
-
Duże spalanie 1.9 90km
Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę) kolega ma golfa sdi depta i na kompie 4.6 do 5.2l telko trzeba umiec powiedz lubej zeby 2 wrzucala wczesniej a nie po 100m i nie wysmiewac sie jak macie najechane po 500 i hujowe paliwo to i pali ja teraz swojego sprawdzalem w tej pogodzie na 10 litrach 180 190km robie 50 na 50 nie oszczednie bez luzu to co moze zle?jazda w 4osoby do pracy NIE KLUCIC SIE I WYSMIEWAC nie po to jest forum jak ktos ma problem to mu pomoc trzeba a nie nabijac Nara madrale Kolego dwójke wrzuca jak trzeba:wink: najechane ma 265tyś wynik twojego kolegi napewno nie był przy deptaniu w mieście a zreszta do tego co pokazuje komp musisz troche dodać
-
Wyciek ze spryskiwacza tylnej szyby
Kolego dobrze szukasz u mnie właśnie jest tam ten przewód i jest on tam łączony więc całkiem możliwe że się rozczepił,musisz tam pogrzebać musi tam gdzieś być (już nie pamiętam dokładnie gdzie był ale napewno to ten schowek z trójkątem) ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Rozbierałem tapicerke,jak zmieniałem amory i nie widziałem żadnego zbiorniczka na tył,moim zdaniem jest tylko jeden pod maską.
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Ja mam kołpaki i je zakładam:wink:jakbym miał jakieś nieciekawe to bym nie zakładał.
-
Duże spalanie 1.9 90km
Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę)
-
Ile pali Wam gazu?
10l trasa,miasto 13l srednio kolo 12l gdybym jeżdził w trasie jak znaki mówią to 9l (raz tak jechałem w kolumnie)
-
Myszkowanie po drodze
Nie jest to wina niedziałającego ABSu i co twoja wypowiedz wniosla do tamtu ?? nabijasz posty widac:facepalm: za takie rzeczy sa kropki. do tematu. podlacz najpierw vaga. nikt z nieba nie da ci odpowiedzi Pytanie brzmiało "czy niedziałający ABS ma wpływ na owe myszkowanie po drodze" tak więc odpowiedziałem lepsza taka odpowiedz niż podłącz vaga:facepalm:
-
Myszkowanie po drodze
Nie jest to wina niedziałającego ABSu
-
Która felga lepsza...?
2 albo 3:wink: