Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fucken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fucken

  1. jak czujesz olej w spalinach to kolor chyba niebieski?
  2. Co do dymienia to jest normalne tym bardziej że masz lpg
  3. Nie słuchaj tych mechaników,brednie gadają można troche dolać od wymiany do wymiany a nie 1l na 1000km:grin:masz kolego coś nie tak,na jaki kolor dymi?
  4. sporo Przez 3 lata zrobiłem 30tyś
  5. hehe:grin:ważne że wiemy o co chodzi:wink:
  6. 181tyś auto z profilu,przebieg sprawdzony w aso po winie
  7. Lepsza odcinka,palenie,niż fajerwerki:grin:
  8. Jak zrobisz zapodaj fotke Zrobione. Tu możesz sobie zobaczyć: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-radia-symphony-ii-b5-256398/#post3219509 Fajnie że się udało:wink: ale te boczki i różne kolory mi się nie widzą kwestia gustu..... Lepiej tak niż z dziurami No napewno:wink:
  9. Jak zrobisz zapodaj fotke Zrobione. Tu możesz sobie zobaczyć: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-radia-symphony-ii-b5-256398/#post3219509 Fajnie że się udało:wink: ale te boczki i różne kolory mi się nie widzą kwestia gustu.....
  10. Możesz są użytkownicy co leją inny płyn,także nie ma problemu,sprawdz sobie do ilu masz stopniu płyn:wink:
  11. Też mam czerwony G12
  12. Dokładnie nie liczą sie tylko km,nm,ale taż waga:wink:
  13. Wygląda czadowo,w sumie porezali 6 elementów,cena też czadowa za ten pakiet:kox:
  14. Fajnie to wygląda rozumiem że felgi na zime? daj znać po zimie jak to wygląda:wink:
  15. Jak masz możliwość podepnij vaga może coś pokaże...
  16. fucken odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Zgadzam sie co do lpg,to będziem mój pierwszy spot hehe:wink: jak coś się zgadamy,zdrowych i wesołych..........
  17. fucken odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Fajna sztuka jak ją zrobisz może jakiś spot w nowym roku,chętnie bym zobaczył ese,będzie lpg?
  18. fucken odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Czekam na foty,ale prezent pod choinke sobie zrobiłeś
  19. Kolego pewnie termostat mi jak się przełącza na lpg chwila i temp już jest na 90'C czy trasza czy miasto na pb wiadomo trwa to dłużej
  20. Szacun,fajnie to wszystko wygląda i pewnie zapie.......
  21. vw jetta 1.1 1980,seat toledo 1.6 101ps 1998'obecne auto z profilu
  22. Znajomy robił w b5 dwa nadkola 700pln popłynoł
  23. jest ocynk,więc nie powinno być rudej,może w przeszłości była jakaś przygoda i nieudolnie naprawiona.
  24. Na trasie mało ci pali ale w mieście jeszcze raz tyle:shock3:masz kolego ciężką noge?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.