Treść opublikowana przez Piterex
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no tak tylko 4
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no widzę że niezła imprezka się szykuje... Tylko trudno się deklarować ,w moim przypadku , na coś za 5 miesięcy.
-
powoli zimówki
Lece i ja wrzucić zimówki , potem te kolejki... Ciekawe co ja kupiłem - nigdy nie jeździłem na Firestonach.
-
Paliwo (jakie i gdzie)
Ja najczęściej zalewam Orlen VerVa lub BP Ultimate, i nie widzę między nimi różnicy. Natomiast ostatnio zalałem na Orlenie zwykły ON na tej samej stacji co zalewam Vervę , i różnica jest spora silnik jakiś przymulony , głośniej pracuje... Najbardziej jednak lubię zalewać Tyskie Gronie do pelna :!: :mrgreen:
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Raz chciałem sprawdzić ile mi spali w trasie, jadąc na relaksie i podziwiając widoki (90 - 120 km/h) i wyszło 6,7 l.
-
Technologia czy Pojemność ??
2.9 V6 - zdecydowanie - samo brzmienie tego silnika jest powalające
-
tarcze, klocki...
Moje Audi lata na tarczach Yurida i klockach Textara i jestem zadowolony z tego zestawu.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Dokładnie zgadzam się z Trezorem , w dodatku jak za taki silnik złapie się jakiś pseudo fachura z częściami typu Kager - mamy go z głowy.
-
powoli zimówki
3 lata jeździłem na Goodyearach UG 6 - super oponki , w tym roku kupiłem jednak Firestone Winter Hawk zobaczymy co są warte...
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Ja za 2000 wymieniłem wałki i paski na nowe - jak dla mnie silnik jest kozacki :!:
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
Strzeżmy się pękających korków :!:
-
olej !!!!!?????
Ja śmigałem na Totalku jak miałem Xantię 1.8 w benzynie jeździłem na nim 4 lata i byłem bardzo zadowolony, teraz testuję za namową szwagra Castrol Magnatec 10 w 40, do tej pory jest OK.
-
A4 Assistance
Moje dane już poszły - czekam na listę Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?