Treść opublikowana przez wojci
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:polew: :polew: :polew:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://auto-serwis.otomoto.pl/ o tu w Hrubieszowie jest kilka A4 a co szukasz??
-
Spotkania na drodze
cha tak jakoś pomyślałem że to możesz być Ty ale nie masz chyba żadnych naklejek klubowych, a rejony tesco to moje rejony Ty pod biedronkę a ja na parking
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie bo prezes nigdy nie ma czasu I szczerze w LU nie ma zbyt wiele chętnych na takie spoty A ja to juz praktycznie nie bywam w LU, bo się wyprowadziłem i najprawdopodobniej teraz będę w stolicy Ale na spoty typu: na torze, wośp itd. będę wpadał a ja bym się chętnie spotkał np wieczorem nie koniecznie w weekend bo na weekendy to raczej spoty w Zamościu
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
a jaką w ogóle masz inastalację?? bo trochę tu nieścisłości, co ma STAG 300 do śruby w parowniku?? jak stag to znaczy że sekwencja, ja miałem ten silnik w Seacie Toledo i palił mi w granicach 9-11l/100km właśnie na STAG'u
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja mam luźne z innej beczki czy A4-klub kiedykolwiek spotyka się w Lublinie bez LKA??
-
[ALL B5] Bagażnik dachowy
Przymierzam się do kupna bagażnika dachowego. Szukam używanego w rozsądnej cenie. Czy ktoś z was miał do czynienia z takimi bagażnikami: http://moto.allegro.pl/item1102013585_bagazniki_dachowe_audi_a4_oryginalne_zamykane.html http://moto.allegro.pl/item1090003840_bagaznik_a4_b5_oryginalny.html http://moto.allegro.pl/item1103363380_audi_a4_b5_sedan_oryginal_alu_klucz.html
-
Spotkania na drodze
Lublin ul. Fabryczyna dziś 10:00 zaparkowane na chodniku srebrne B6 z ramkami klubowymi, nie zauważyłem jakie numery rej. kto to??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PARAF co Ty jakiś taki niezrównoważony?? no może w tą sobotę, nie naciskam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bana mu za pogrubienia [br]Dopisany: Lipiec 01, 2010, 05:02:14 _________________________________________________coś kminimy na sobotę??
-
[ALL B5] Stuki na wybojach
ja jestem na etapie eliminacji takich stuków. Wymieniłem końców i bananki i jest trochę lepiej u mnie górny jeszcze stuka, diagnosta jakoś nie miał problemów żeby zlokalizować luzy
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
Paraf nie idź tą drogą, płyń pod prąd, bądź indywidualistą!! Załóż 15" i to jak najwęższe
-
[ALL B5] Cena wahaczy, sugestie.
nawet nie zawracaj sobie tym głowy za 3 miesiące będziesz zmieniał ponownie może takie raczej: http://allegro.pl/item1093120243_wahacze_swag_germany_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6.html
-
Spotkania na drodze
Czarny a4 b5 w kombi początek rejestracji WI ....... godzina 19 parking pod OBI w Lublinie
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
a z paska ciekawe czy by podeszła roleta??
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
chodziło mi o coś takiego Ale te to do b6
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
chyba są takie razem z roletą bagażnika
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
e jednak lipa http://allegro.pl/item1079846019_roleta_na_tylna_szybe_do_audi_a4.html to ta roleta okazuje się jednak po rozmowie, że ona tylko była zamontowana w a4 jak koleś sprowadził z Francji samochód Oznaczenia jakie znajdują sie na rolecie to: "SIEPA FRANCE", SUN SHADE ASCO*92-2 Więc szukamy dalej
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Uploaded with ImageShack.us oryginalna z rocznika '98 będę z gościem rozmawiał po 15 to będę na 100% wiedział co i jak
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
ja już znalazłem na allegro tylko z kliknięciem muszę poczekać do powrotu do domu bo w robocie logowanie na allegro zablokowane mam nadzieję że nikt mi jej nie kliknie
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
filtr wg ETKI właśnie o takim numerze, nie wiedziałem, że są większe. Jak auto ciągnąłem ze Szwajcarii gdzie było w serwisie Audi w Zurichu serwisowane też miało filtr tej wielkości, miał być filtr Manna ale nie było akurat na stanie. A kolor w środku już mi nie przeszkadza, dziwnie się czułem przez 1 godzinę jazdy ale potem mi przeszło co do LPG to ja gorącym zwolennikiem jestem ta instalacja już na siebie zarobiła i jeździ się bez problemowo no może tylko większy zbiornik gazu by się przydał bo co 450km muszę tankować ale poza tym gest co do rolet http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_rolet_przeciwslonecznych_drzwi_tylnych_akcesoria_audi-t123504.0.html;msg1661589#msg1661589 i roletę na tył mam już na oku
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
10 miesięcy użytkowania minęło, 24000km przejechane. Zakupy eksploatacyjne: Rozrząd: 2 rolki INA, pasek Gates, pompa wody SKF koszt hurtowniany 380zł Łączniki stabilizatora SWAG koszt 53zł/sztukę Olej Mobil 5W50 + filtr koszt 130zł Uszczelniacz wału Elring koszt 25zł Łączniki wymienione. W sobotę wymiana rozrządu, uszczelniacza i oleju. W planach rolety szyby tylnej i bocznych
-
[B5 AJM] Pytanie o przedni dolny wahacz "banan" coś stuka
jak pisze Wąski jedź na ścieżkę i właź z diagnostą pod samochód, wszystko zobaczysz, ja wymieniłem już końcówki i oba łączniki stabilizatora i jest o niebo lepiej, ale dalej coś stuka, coś znaczy przedni górny, na ścieżce elegancko widać co się za bardzo rusza, koszt to 20zł ale od ręki wiesz co nie halo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szef przecie człowiek jakby co to ja deklaruję chęć spotkania 03-04 VII 18 przecież też się można spotkać Kiedy warszawka zjeżdża na wschód??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co tak pozno? Moze za 2 tygodnie