Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. :polew: :polew: :polew:
  2. http://auto-serwis.otomoto.pl/ o tu w Hrubieszowie jest kilka A4 a co szukasz??
  3. cha tak jakoś pomyślałem że to możesz być Ty ale nie masz chyba żadnych naklejek klubowych, a rejony tesco to moje rejony Ty pod biedronkę a ja na parking
  4. Nie bo prezes nigdy nie ma czasu I szczerze w LU nie ma zbyt wiele chętnych na takie spoty A ja to juz praktycznie nie bywam w LU, bo się wyprowadziłem i najprawdopodobniej teraz będę w stolicy Ale na spoty typu: na torze, wośp itd. będę wpadał a ja bym się chętnie spotkał np wieczorem nie koniecznie w weekend bo na weekendy to raczej spoty w Zamościu
  5. a jaką w ogóle masz inastalację?? bo trochę tu nieścisłości, co ma STAG 300 do śruby w parowniku?? jak stag to znaczy że sekwencja, ja miałem ten silnik w Seacie Toledo i palił mi w granicach 9-11l/100km właśnie na STAG'u
  6. a ja mam luźne z innej beczki czy A4-klub kiedykolwiek spotyka się w Lublinie bez LKA??
  7. Przymierzam się do kupna bagażnika dachowego. Szukam używanego w rozsądnej cenie. Czy ktoś z was miał do czynienia z takimi bagażnikami: http://moto.allegro.pl/item1102013585_bagazniki_dachowe_audi_a4_oryginalne_zamykane.html http://moto.allegro.pl/item1090003840_bagaznik_a4_b5_oryginalny.html http://moto.allegro.pl/item1103363380_audi_a4_b5_sedan_oryginal_alu_klucz.html
  8. Lublin ul. Fabryczyna dziś 10:00 zaparkowane na chodniku srebrne B6 z ramkami klubowymi, nie zauważyłem jakie numery rej. kto to??
  9. PARAF co Ty jakiś taki niezrównoważony?? no może w tą sobotę, nie naciskam
  10. bana mu za pogrubienia [br]Dopisany: Lipiec 01, 2010, 05:02:14 _________________________________________________coś kminimy na sobotę??
  11. wojci odpowiedział(a) na franc8 temat w Audi A4 B5
    ja jestem na etapie eliminacji takich stuków. Wymieniłem końców i bananki i jest trochę lepiej u mnie górny jeszcze stuka, diagnosta jakoś nie miał problemów żeby zlokalizować luzy
  12. Paraf nie idź tą drogą, płyń pod prąd, bądź indywidualistą!! Załóż 15" i to jak najwęższe
  13. nawet nie zawracaj sobie tym głowy za 3 miesiące będziesz zmieniał ponownie może takie raczej: http://allegro.pl/item1093120243_wahacze_swag_germany_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6.html
  14. Czarny a4 b5 w kombi początek rejestracji WI ....... godzina 19 parking pod OBI w Lublinie
  15. a z paska ciekawe czy by podeszła roleta??
  16. chodziło mi o coś takiego Ale te to do b6
  17. chyba są takie razem z roletą bagażnika
  18. e jednak lipa http://allegro.pl/item1079846019_roleta_na_tylna_szybe_do_audi_a4.html to ta roleta okazuje się jednak po rozmowie, że ona tylko była zamontowana w a4 jak koleś sprowadził z Francji samochód Oznaczenia jakie znajdują sie na rolecie to: "SIEPA FRANCE", SUN SHADE ASCO*92-2 Więc szukamy dalej
  19. Uploaded with ImageShack.us oryginalna z rocznika '98 będę z gościem rozmawiał po 15 to będę na 100% wiedział co i jak
  20. ja już znalazłem na allegro tylko z kliknięciem muszę poczekać do powrotu do domu bo w robocie logowanie na allegro zablokowane mam nadzieję że nikt mi jej nie kliknie
  21. filtr wg ETKI właśnie o takim numerze, nie wiedziałem, że są większe. Jak auto ciągnąłem ze Szwajcarii gdzie było w serwisie Audi w Zurichu serwisowane też miało filtr tej wielkości, miał być filtr Manna ale nie było akurat na stanie. A kolor w środku już mi nie przeszkadza, dziwnie się czułem przez 1 godzinę jazdy ale potem mi przeszło co do LPG to ja gorącym zwolennikiem jestem ta instalacja już na siebie zarobiła i jeździ się bez problemowo no może tylko większy zbiornik gazu by się przydał bo co 450km muszę tankować ale poza tym gest co do rolet http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_rolet_przeciwslonecznych_drzwi_tylnych_akcesoria_audi-t123504.0.html;msg1661589#msg1661589 i roletę na tył mam już na oku
  22. 10 miesięcy użytkowania minęło, 24000km przejechane. Zakupy eksploatacyjne: Rozrząd: 2 rolki INA, pasek Gates, pompa wody SKF koszt hurtowniany 380zł Łączniki stabilizatora SWAG koszt 53zł/sztukę Olej Mobil 5W50 + filtr koszt 130zł Uszczelniacz wału Elring koszt 25zł Łączniki wymienione. W sobotę wymiana rozrządu, uszczelniacza i oleju. W planach rolety szyby tylnej i bocznych
  23. jak pisze Wąski jedź na ścieżkę i właź z diagnostą pod samochód, wszystko zobaczysz, ja wymieniłem już końcówki i oba łączniki stabilizatora i jest o niebo lepiej, ale dalej coś stuka, coś znaczy przedni górny, na ścieżce elegancko widać co się za bardzo rusza, koszt to 20zł ale od ręki wiesz co nie halo
  24. szef przecie człowiek jakby co to ja deklaruję chęć spotkania 03-04 VII 18 przecież też się można spotkać Kiedy warszawka zjeżdża na wschód??
  25. co tak pozno? Moze za 2 tygodnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.