Treść opublikowana przez boguki
-
Nawigacja Symbian S60v3. E52 co polecacie?
Może się mylę ale wydaje mi się, że aktualnych map na Symbiana już się nie znajdzie...
-
Instrumenty na jakich gramy
Tyrosy dają radę, ja czaję się na Tyrosa 2 bo 3,4 i 5 raczej w mało przystępnych cenach są - zwłaszcza 5tka:)
-
Instrumenty na jakich gramy
No to kilku "grajków" mamy, może jeszcze ktoś się pochwali...
-
Instrumenty na jakich gramy
Panie i panowie, jeśli mamy jakichś muzyków w klubie lub osoby, które uczą się grać lub grają zawodowo czy też amatorsko na jakimś instrumencie to właśnie w tym wątku będą mogły się tym pochwalić, wymienić doświadczeniami, nutami a nawet zaprezentować swoją twórczość (dla bardziej odważnych). Można wklejać wszystko co związane z tym tematem, pisać o instrumentach, wklejać filmiki np. z youtube z fajnymi wykonaniami. Przyszedł mi do głowy taki temat bo sam właśnie po dobrych kilkunastu latach przerwy w graniu postanowiłem zdjąć ze strychu mój stary klawisz i zacząłem na nim grać a raczej powoli przypominać sobie to co kiedyś umiałem. Być może tak szybko nie uczę się jak wtedy kiedy chodziłem do podstawówki ale frajdę sprawia mi to wielką tak samo jak kiedyś Kupiłem sobie kilka fajnych książek do nauki, ściągnąłem trochę nut i mam nadzieję, że te moje stare/nowe hobby będzie się rozwijało. Na początek tyle ode mnie:)
-
dylemat z wyborem auta
Jak kupisz zadbaną b6 z 2003/2004r. to myślę, że spokojnie kilka latek pojeździsz i nie będzie to skarbonka.
-
W Szwajcarii byłem i chwalę się co zrobiłem [FOTO]
Nie no fotki rewelacja! Te autka to niektóre w HDR były robione?
-
dobry odtwarzacz multimedialny
Posiadam HYUNDAI MBOX PL - Odtwarzacz MBox TP01) dość leciwy już sprzęt,aktualnie już nie produkowany jednak moje wymagania spełniał i w zasadzie spełnia. W zasadzie nie spotkałem się filmem lub plikiem muzycznym którego by nie otworzył, aczkolwiek z dużymi plikami 3d może sobie nie poradzić. Trudno Ci coś doradzać nie wiedząc na czym zależy ci w takim odtwarzaczu no i jaka to ta rozsądna cena...
-
trafionyprezent.com - czy ktos robil zakupy?
Faktycznie ceny podejrzanie niskie i brak opinii o sklepie. Ktoś zaryzykuje i kupi u nich?
-
Potrzebna porada w sprawie kupna samochodu
1,9 to najlepiej 131KM czyli AVF lub AWX ale w C6 to już 1,9 nie było tylko 2,0:drinks:
-
Oddanie "PLUS-a" Do rzecznika praw konsumenta .
Aron21 ja Ci proponuję wybrać się z tymi billingami, które posiadasz do salonu plusa(ale nie punktu tylko salonu), idź do jakiejś kumatej osoby i myślę, że wszystko Ci wytłumaczy. Prawdopodobnie jest tak jak Hugo pisze, możesz mieć aktywne jakieś usługi lub pakiety, które wzajemnie się wykluczają i wtedy są różne cyrki... Czasami uda się trafić na kogoś kumatego na infolinii, ale musi mu się akurat chcieć poszukać co jest nie tak... Z doświadczenia wiem, że jeśli faktycznie wina jest po stronie Plusa to takie reklamacje są uznawane. Zrywanie umowy nic Ci nie da, chyba że chcesz zapłacić karę, rzecznik konsumenta to ostateczna ostateczność. Ja stawiam na nie wyłączone wcześniejsze usługi, które gryzą się z nową taryfą. PS. Pracowałem w Plusie ładnych parę latek więc wiem co mówię
-
Truckerzy
Jeżdżę na starym tacho czyli na tarczki, na karcie nie ma takiego problemu bo tacho sam liczy ile zostało czasu jazdy. Czyli podsumowując z tego co zrozumiałem te postoje kilkuminutowe do czasu jazdy mi się nie zaliczają, jest to czas pracy. Naturalnie do czasu pauzy też nie, ale z pauzowaniem jest dla mnie wszystko jasne:) Dzięki koledzy i koleżanko za wyjaśnienie:)
-
Pęknięta szyba
Bierz Pilkingtona, ja swoją wymieniłem na Nord Glass o jakoś nie do końca jestem zadowolony(rysuje się chyba bardziej i odniosłem wrażenie, że szybko niszczy mi wycieraczki). Wg mnie Pilkington lepszy.
-
Truckerzy
Panowie jako, że początkujący ze mnie kierowca dużego to mam głupie pytanie:) Powiedzcie mi czy jeśli np. stoję w kolejce do załadunku 5minut, za chwilę podjazd i znowu stoję powiedzmy 3 minuty itd... To czy ten czas 5ciu minut i 3 minut liczy mi się do czasu jazdy czy tylko do czasu pracy? Chodzi mi właśnie o takie krótkie przerwy w jeździe, do czego to zaliczać?
-
Kolumny i wzmacniacz do słuchania w domu
Wydanych pieniędzy żałował na pewno nie będziesz:)
-
Kolumny i wzmacniacz do słuchania w domu
Posiadam F1,B2,C1 i potwierdzam:)
-
jakiego dostawcę internetu wybrać?
Jeśli wybierzesz net z plusa/orange/t-mobile/play to musisz liczyć się z limitami. Zasięg najlepiej najpierw sprawdzić na ich stronach. W neostradzie nie masz limitów ale jeśli nie masz stacjonarki to będziesz musiał płacić za utrzymanie łącza...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
EXSite.pl - Portal ze wszystkim Filmy HD 720p 1080p m720p m1080p BluRay Filesonic.com Bajki Seriale Lektor Dubbing Zagraniczne Wszystko Za Darmo ewentualnie torrenty.org
-
auto do 15 tyś...
Jeśli nie A4....to może Golf IV:eusathink:
-
FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
[Lektor] 11 września Niewygodne fakty - Full version - YouTube
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Hehe dobry temat, niezła bestia z tego Wafla:kox: A na tego kota, który nie daje ci spokoju i pokazuje do was FAKA:polew: to faktycznie będzie najlepszy strzał w d*pę z wiatrówki. Jakiś czas temu wujaszkowi jeden kot wykradał gołębie z gołębnika, ten przy wejściu założył halogen na fotokomórkę i zaczaił się na niego z wiatrówką w nocy. Długo nie czekał bo jeszcze tej samej nocy kot przyszedł, światło się zapaliło i dostał z wiatrówki w tyłek:naughty: Podobno przyszedł jeszcze raz, ale jak tylko światło się zapaliło to rwał blachę pazurami tak spierdzielał... PS. Kot wywieziony 120km od domu, wróci za dwa miesiące....
-
Truckerzy
Pięknie im auto przestawili:polew:
-
Internet w roamingu - plus. Małe pytanko
michu93 jeśli dobrze zrozumiałem to masz pakiet internetowy do abonamentu w plusie, o ile mi wiadomo to te pakiety nie działają w roamingu więc za każde pobrane i wysłane 100kb zapłacisz dodatkowo... Chyba, że aktualnie jest jakaś promocja na internet w roamingu, o której nie wiedziałem.
-
Kino domowe do 2500zł
Może i ten zestaw sony ładnie wygląda i pewnie to główna jego zaleta ale w takiej cenie można coś lepszego do kina i muzyki kupić... Długo nie szukając na alledrogo znalazłem zestaw o którym sam kiedyś myślałem DENON AVR-1513 + JAMO S 506 HCS3 (3149590370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ten zestaw Jamo wg mnie bardzo ładnie wygląda (czarny połysk) i na pewno lepiej zagra niż te Sony, do tego jeszcze jakiś sub i będzie git. Na forach ze sprzętem audio np HDforum Audiostereo Forum - Audiostereo.pl raczej takie plastikowe głośniki nie są polecane więc coś w tym chyba musi być... Ale też zależy kto czego oczekuje od takiego sprzętu, bo i z zestawu za 5tys ktoś może być nie zadowolony... Ja bym Ci polecił odsłuchać w jakimś markecie czy najlepiej sklepie ze sprzętem audio jakiegoś zestawu z większymi drewnianymi głośnikami w porównywalnej cenie i wtedy sam ocenisz co Ci lepiej pasuje, wizualnie i muzycznie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem, polecam!!
-
Wasze Home AUDIo
Mój skromny sprzęt do KD i stereo: TV Samsung LE-40A656:::Amplituner Denon 1713:::Odtwarzacz HD Hyundai MBox TP01:::Klipsch Synergy F1, C1, B2:::