Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boguki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boguki

  1. Polecam, jak dla mnie bardzo dobry.
  2. Kolego najprawdopodobniej masz przełamany któryś kabelek w drzwiach. Przeczytaj sobie ten temat a znajdziesz rozwiązanie http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-problem-centralnym-zamkiem-wlaczona-dioda-centralnego-zamknieciu-auta-225991/ I do działu technicznego/Układ elektryczny to wypada przenieść...
  3. boguki odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Z 3jek to pewnie większość tych jeżdżących zbliża się do takich przebiegów
  4. boguki odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To zależy bo ciągnik ciagnikowi nie równy... Ale 1mln bez większych problemów to norma. Później pompki do roboty i druga bańka:-) Wszystko kwestia dbania o samochód i jakości paliwa, tak jak i w osobówkach. Chociaż te nowe ciągniki niezależnie od marki to nie wiem czy takie przebiegi będą robiły... teraz na serwisie się zarabia :-) Wysłane z S2
  5. Tani kurier, przesyłki zagraniczne, najtańsze przesyłki kurierskie - TaniKurier.com podobnie do sendit.pl
  6. Chmarski, fajna fota. Wygląda jak kadr z jakiejś bajki. Jak i gdzie to zrobiłeś?
  7. Panowie, słuchał ktoś może Klipsch'ów F1? Zastanawiam się pomiędzy nimi a Jamo s506. Miało bo ty grać z Ampli Denona 1713 lub 2113 w zestawie 5.0 Oczywiście w miarę możliwości postaram się odsłuchać gdzieś przed kupnem, ale ciekawią mnie też opinie użytkowników.
  8. http://isport24.com:hi:
  9. On jest właścicielem, dokładnie to wspólnikiem jak się nie mylę. Na ile będzie się chciał podzielić z tobą swoją tajemną wiedzą to nie wiem, najlepiej zajedź i zapytaj. MR-MOTORS - chiptuning / kompleksowe modyfikacje programowe oraz mechaniczne / warsztat samochodowy / Ale na robocie się zna, to Cię mogę zapewnić
  10. Skocz do Witka na Mineralną w Wawie:hi:
  11. A najlepszy argument do negocjacji to złożenie rezygnacji i cierpliwe czekanie aż zadzwonia z dobrą ofertą :-) Widmo straty klienta działa na opków jak plachta na byka:-) Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  12. Również polecam obejrzeć Drogówkę i Django
  13. Można przenieść zainstalowane aplikacje na kartę w menu Ustawienia/Aplikacje
  14. Jakiś czas temu też zastanawiałem się pomiędzy L9 a SII. Pomimo tego, że L9 wychodził taniej to wybrałem SII i nie żałuję. Napewno SII będzie kiedyś łatwiej i lepiej sprzedać bo nadal trzyma dobrą cenę a już długo jest na rynku...
  15. boguki odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nowy Actros kosa, ciekaw jestem jak nowa Scania R-ka będzie wyglądała bo podobno ma się pojawić w tym roku...
  16. Asus Nexus 7 jeśli 7" to nie za mało
  17. Kolego nie kupuj Larka, jak dla mnie Lark to tragedia -najgorszy w nim jest wolny procesor i beznadziejny dotyk. Ogólnie jak już się ustawi trasę to się jedzie ale jak chcesz w trasie coś przybliżyć/oddalić lub cokolwiek zmienić to jest tragedia poprostu. Ale wszystko zależy od tego czego oczekuję się od sprzętu... Ja osobiście zastanawiam się nad navi na androidzie czyli Asus Nexus 7 i do tego Automapa. Cena nie mała ale sprzęcik kosa.
  18. Jest taka piękna aplikacja Black Market.... np. na chomiku znajdziesz...
  19. No faktycznie bardzo fajny secik, jako że w moim klimacie będę czekał na następne z serii:naughty:
  20. boguki odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To i ja swoją skakankę wrzucę do oblookania:) <br /><br />
  21. boguki odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na giełdzie czasami coś można znaleźć ale nie sposób cały czas siedzieć i szukać zwłaszcza jak się samemu jeździ...
  22. boguki odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy szukam firmy/spedycji z którą mógłbym nawiązać współpracę w zakresie transportu materiałów sypkich wywrotką (węgiel,kruszywa, sól) z zachodu lub południa polski na wschód. Niestety mieszkam na wschodzie naszego pięknego kraju, stąd jakiś ładunek by się znalazł ale na powrót już ciężko a na pusto wracać to już się nie opłaca:/ Scania z wywrotką stoi pod domem i żal patrzeć jak się marnuje zamiast jeździć i zarabiać...
  23. Pozostaje jeszcze kwestia tego czy on wynajmując mieszkanie rozlicza się ze skarbówką... Jeśli nie to też nie będzie Ci robił większych problemów. Musisz go wyczuć w tym temacie i zaczepić temat Urzędu Skarbowego-jak strzeli buraka to wiadomo o co kaman:) A najlepiej to znaleźć na swoje miejsce kogoś innego, jak już ktoś podpowiedział.
  24. To i ja coś od siebie dodam Digitally Imported - addictive electronic music
  25. Lepiej osobiście iść do potencjalnego pracodawcy bo może akurat porozmawiasz z szefem, jak dobrze się zaprezentujesz to jeśli nie od razu to może kiedyś się do Ciebie odezwą. Zazwyczaj jeśli firma nikogo nie szuka do pracy to CV wysłane listem czy mailem ląduje w koszu. Myślę, że jeśli się odmawia pracy w danej firmie to się więcej do niej nie wraca- no chyba, że całkiem inne stanowisko i inne warunki pracy. A na początek nawet jeśli warunki finansowe nie są do końca satysfakcjonujące to warto się "załapać" i w międzyczasie szukać czegoś innego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.