Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzelo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak zamierzasz jeżdzić kilka lat to regeneracja. Bo kupisz używke i za parę miesięcy będzie to samo.
  2. Mi też leje maglownica już pomału, ale muszę dać do regeneracji od nowości jest nic dziwnego.
  3. Grzelo odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w 1.6
    Sprawdz ciśnienie oleju.
  4. Ja miałem problemy i go wywaliłem. Już nie mam ponad 2 lata i spokój pali na dotyk:wink:
  5. Obstawiam na immobiliser.
  6. Grzelo odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8
    Jak krótki odcinek to nie zdąże zagrzać do prawidłowej temperatury 90 C. Ale zawsze grzeje na postoju jak jest temperatura na minusie.
  7. Stacja Valdi, lpg ok bez zastrzeżeń taniej niż na Orlenie. Do tego rabat 4.50 zł, jak tankuje 40 litrów
  8. Grzelo odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8
    Co masz do Castrola ja tam jeżdze kilka lat i nic się nie dzieje żadnej mazi na korku. A robie krótkie dystanse.
  9. Wiesław Kotowicz Przyborów 201 A tel. 14 6559298 kom. 785915865
  10. Znam ten temat przeszedłem to samo, pompa oleju do wymiany słabe ciśnienie daje. Gdy dodajesz gazu wzrasta ciśnienie i się robi cisza. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- Popychacze wymieniałem i mi znajomy mechanik z Przyborowia powiedział że nie potrzebnie. Bo to była pompa oleju, i przy okazji wymienił mi łańcuszek rozrządu z napinaczem bo był zablokowany na stałe.
  11. Czyli wychodzi na to że to był czujnik temperatury, a nie termostat.
  12. Grzelo odpowiedział(a) na marys temat w 1.8
    a masz lpg?
  13. Napraw i bedzię jak w zegarku szwajcarskim, będziesz wiedział co masz! Kupisz nowy silnik i dalej problem...
  14. To wielki błąd że wybrałeś zamiennik:facepalm: Tylko orginał
  15. mi tez klekotał przez słabe ciśnienie - okazało się że pompa oleju była do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.