-
[B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
Jak zamierzasz jeżdzić kilka lat to regeneracja. Bo kupisz używke i za parę miesięcy będzie to samo.
-
przekładnia kierownicza
Mi też leje maglownica już pomału, ale muszę dać do regeneracji od nowości jest nic dziwnego.
-
co to za klekot ?
Sprawdz ciśnienie oleju.
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Ja miałem problemy i go wywaliłem. Już nie mam ponad 2 lata i spokój pali na dotyk:wink:
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Obstawiam na immobiliser.
-
dziwna maź
Jak krótki odcinek to nie zdąże zagrzać do prawidłowej temperatury 90 C. Ale zawsze grzeje na postoju jak jest temperatura na minusie.
-
Gdzie tankujesz lpg ? Jaka różnica w kilometrach ?
Stacja Valdi, lpg ok bez zastrzeżeń taniej niż na Orlenie. Do tego rabat 4.50 zł, jak tankuje 40 litrów
-
dziwna maź
Co masz do Castrola ja tam jeżdze kilka lat i nic się nie dzieje żadnej mazi na korku. A robie krótkie dystanse.
-
Coś stuka w silniku na wolnych obrotach jak jest gorący. Proszę o pomoc w diagnozie.
Wiesław Kotowicz Przyborów 201 A tel. 14 6559298 kom. 785915865
-
Coś stuka w silniku na wolnych obrotach jak jest gorący. Proszę o pomoc w diagnozie.
Znam ten temat przeszedłem to samo, pompa oleju do wymiany słabe ciśnienie daje. Gdy dodajesz gazu wzrasta ciśnienie i się robi cisza. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- Popychacze wymieniałem i mi znajomy mechanik z Przyborowia powiedział że nie potrzebnie. Bo to była pompa oleju, i przy okazji wymienił mi łańcuszek rozrządu z napinaczem bo był zablokowany na stałe.
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Czyli wychodzi na to że to był czujnik temperatury, a nie termostat.
- Problem z silnikiem 1.8 20V
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Napraw i bedzię jak w zegarku szwajcarskim, będziesz wiedział co masz! Kupisz nowy silnik i dalej problem...
-
Pompka oleju - Jaką wybrać?
To wielki błąd że wybrałeś zamiennik:facepalm: Tylko orginał
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
mi tez klekotał przez słabe ciśnienie - okazało się że pompa oleju była do wymiany
Grzelo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta