Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boguki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boguki

  1. A co z tą bańką jest nie tak?
  2. Zdrowy rozsądek i duuuuża wyobraźnia to podstawa, zwłaszcza jeśli zaczyna się od 150KM motocykla:) No i odwagi też trzeba przy takiej wariackiej RRce A swoją drogą ładny motocykl Flaha
  3. Jak już ktoś wcześniej napisał na wykończenie domu "Rodziny na swoim" nie dostaniesz, jedynie jakiś inny kredyt hipoteczny. W zasadzie to wyboru nie masz, jak chcesz w miarę szybko zamieszkać to bez kredytu się nie obejdzie. A jak będziesz miał przypływ gotówki to zawsze możesz go wcześniej spłacić.
  4. Lukasz_mk2 http://mfiles.pl/pl/index.php/Model_ekonometryczny miłej nauki:)
  5. Deko dobrze mówi, oczywiście warunkiem jest dopilnowanie ekipy budowlanej czyli częste wizyty na budowie.
  6. Z rocznymi to pewnie ciężko będzie, firmy tak szybko się ich nie pozbywają z racji małych przebiegów no i jeszcze na gwarancji.
  7. Kolego sebekkrak z ta regeneracją turbiny jeszcze poczekaj a przynajmniej podjedź do jeszcze jednego mechanika albo dwóch i zobacz co oni powiedzą, bo te koszty co ci na dzień dobry powiedzieli są dość wysokie. Mi chcieli turbine regenerować jak miałem czujnik ciśnienia walnięty i przeładowywała <OMG> Gdybym Vaga nie miał i nie skorzystał z pomocy kolegów z forum to miałbym teraz turbo po regeneracji.... Także uważaj z tymi znawcami bo regeneracje turbiny zawsze zdążysz zrobić.
  8. Stare ale może ktoś jeszcze nie widział.... przez przypadek odgrzebałem:)
  9. Poprostu im bliżej do rozpoczęcia sezonu tym stosunkowo droższe motocykle
  10. Myślę, że jak kupować to teraz czyli listopad, grudzień, styczeń. W marcu ceny mogą już lekko iść w górę... Na początku sezonu na pewno będzie sporo drożej.
  11. Ktoś powie, że drzewa nie zabijają....fakt na pewno kierowcy im w tym pomagają, jednak gdyby nie te drzewa na zakrętach wiele osób nadal by żyło. Dlaczego nie można tego pościnać
  12. Może trochę nie w temacie ale panowie oświećcie mnie czym taka stronka różni się od np. torrenty.org ?
  13. dropsone zawsze w jakimś stopniu można zweryfikować to czy negatyw był za negatyw. Jeśli Młody np ma 250 pozytywów i 1 negatyw ( w dodatku negatyw wystawiony od kogoś kto ma ich 5 na swoim koncie) to wtedy wiadomo o co chodzi. Tylko trzeba trochę poszukać i myśleć.
  14. Zgadza się są różne i czasami niesłuszne, ale jak koleś ma 4 negatywy na 130 komentarzy to już jest coś nie tak i lepiej sobie odpuścić, po po co ryzykować.
  15. Jak przesadzi z ilością to i znacznie gorzej może być :gwizdanie:
  16. A i taka dobra rada na przyszłość, którą sam stosuję i jak na razie odpukać sporów na allegro nie musiałem zakładać Po prostu nie kupuje się od takich co mają chociaż jeden negatyw a już na pewno nie tyle co ten miał. Ale to oczywista oczywistość
  17. A ja bym się w jakąś małpeczkę zaopatrzył, trochę pomoże wiem po sobie:)
  18. Tak czy inaczej ja bym zgłaszał. A po przeczytaniu jego negatywnych komentarzy widać, że to cham i tępak.
  19. Dziadostwo się szerzy na tym Allegro, ja poszedłbym z tym na policje. Może coś podpowiedzą. Nie zostawiaj tak tego, napisz mu że idziesz z tym na policję, niech wie że nie odpuszczasz i może akurat zmięknie. Takich trzeba tępić wszystkimi możliwymi sposobami.
  20. Żołądkowa Gorzka Biała- polecam Biała żubrówka - Bardzo ale to bardzo nie polecam! Fakt, że wchodziła dobrze (zmrożona) ale później nie było już tak miło:) Zazwyczaj po wódeczce czuję się w miarę dobrze ale po niej była tragedia i różne "rewelacje żołądkowe"
  21. Nie da rady.
  22. Wszytko prawda tylko, że my tu o ogrzewaniu gazowym.... Przecież stanley nie będzie ogrzewał mieszkania eko goszkiem czy innym węglem lub drzewem. Sprawa wyższości ogrzewania mieszkania/domu węglem lub drzewem nad ogrzewaniem gazowym jest oczywista jeśli mówimy o kosztach. Ale stanley nie planuje przerabiać mieszkania w bloku na ogrzewanie węglem między innymi dlatego, że jest ono po generalnym remoncie i z innych względów technicznych. Więc panowie jak sprawa z tym gazem wygląda...
  23. morsdicti te opłaty to w sezonie grzewczym czy letnim czy średnio przez cały rok?
  24. Dokładnie, jak sam się nie przekonasz to nie będziesz wiedział.
  25. Drugi dysk to już będzie zbędny luksus, jeśli faktycznie będą z nim takie problemy to wtedy o tym pomyślę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.