Treść opublikowana przez boguki
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
A to moje początki z Nikonem D5000 18-105 i lekko przerysowanymi HDRami. Tematy skrajnie różne:)
-
Skromne audio do domu.
Do tych Jamo pomyśl też o Denonie 1611(trochę ponad 1tys) lub 1311
-
[ALL B5] Laik ma pytanie odnosnie obiektywow lustrzanek
Panowie w jakiej cenie tez zestaw jest w Media M?
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
Również polecam kolegę Witka, napewno się nie zawiedziesz a różnica po sofcie znaczna
-
[ALL] Stare i nowe opony... jak założyć na zimę?
Jakiś czas temu na TVN Turbo był program dotyczący tematu tego wątku. Było kilka testów z których jednoznacznie wynikało iż opony lepsze zawsze należy zakładać na tył. Nie będę pisał dlaczego bo już koledzy to ładnie opisali.
-
[B6 AVF] No i wykresik
Kolego juropek dzwoń do Witka to Ci powie jaka jest aktualna cena. Ale jeśli nic się nie zmieniło to 1200pln trzeba szykować, ewentualnie czekać na grupowe chipowanie, wtedy będzie taniej.
-
[ALL] Nexen N9000 proszę o opinie
Kolego o Nexenach n9000 niestety się nie wypowiem ale jeżdżę na N6000 i powiem Ci że są ciche, dość twarde i całkiem nieźle się kleją, choć do bardzo szybkiego pokonywania zakrętów raczej się nie nadają. Na mokrym też nie ma prablemów. Małe opory toczenia. Ale chyba najważniejśza zaletą tych opon jest stosunek ceny do jakości:) 225/45/17 kosztowały mnie 240/szt.
-
[B6 AWX] Wykres po modzie u Witka
Jak zwykle Witek dobrą robotę zrobił
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Kosior
-
[B6 AVF] PO wirusie DynoSoft Wroclaw
Na "zdrowego" AVFa to wynik bardzo przeciętny. Ale jak juz Jarol napisał, kilometrów przybywa to i wyniki słabsze...
-
Polecane opony letnie
Panowie jeśli ktoś szuka tańszych 17' to Nexen N6000 240pln szt. W dodatku oprócz tego, że są tanie to jeszcze bardzo ciche, są też dość twarde więc można się spodziewać że będą się wolno ścierały (tego jeszcze nie wiem bo niecały 1tys km na nich zrobiłem). Po sezonie będę mógł powiedzieć coś więcej o nich
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Też pytałem o malowanie takich alusów bo mam identyczne, ale powiedzieli mi że trzeba malować wszystkie bo jednej nie pomalują tak żeby się od reszty nie odróżniała... nie dobiorą takiego lakieru jak w oryginale Ale może to tylko tacy "fachowcy" w moim mieście :gwizdanie: Za 4szt. biorą 380zł
-
[ALL] Opony zimowe
7 lat to już dość stara opona 5-6 lat to max dla oponek żeby trzymały parametry
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Pięknie kręcą się te AVFy
-
[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie
Nie wiedziałem, że z oponami to jak z winem...
-
[ALL B6] Dyga samochod przy ok 140 km/h- szukam dobrego mechanika z trojmiasta
Koła wyważone ale felga moze być lekko skrzywiona po spotkaniu z krawężnikiem. Ja tam miałem i przy 140 wpadał w wibracje. Sprawdź samą felgę bez opony
-
[B7 BNA] 2.0 TDI 136KM PO WITKOWYM DOPINGU
Tylko pogratulować wyniku
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
I ja kolejny raz jestem zadowolony z cen jak i obsługi Marcina. Rozrząd w cenie niższej niż najniższa na allegro
-
[B6 AWX] 165KM@385Nm po wizycie u Witka
Dokładnie, w drodze powrotnej banan na gębie był cały czas Pierwszy program był na prawie 170KM i 396Nm ale turbina przeładowywała i potrzebna była korekta. Ogólnie Witek stwierdził, że układ paliwowy jest w bardzo dobre kondycji, jednak w turbinie najprawdopodobniej przycinały się kierownice i to mogło powodować przeładowanie. Możliwe, że wyczyszczenie turbiny by pomogło i wtedy mocniejszy program mógłby pozostać, ostatecznie kupno nowej turbiny...ale jeśli już inwestować w turbinę to już mocniejszą i IC i wtedy można się dalej bawić Auto ma w tej chwili 200tys przebiegu.
-
[B6 AWX] 165KM@385Nm po wizycie u Witka
Seria małym bonusem no i pełne zadowolenie z pracy Witka:)
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
I mnie można wykreślić Seria 143,9 KM 332,9 Nm Mod 165,1 KM 384,8 Nm Mocna seria więc i przyrost nie jest bardzo duży, a jednak w drodze powrotnej był :> na gębie. Ale panowie rozpędzić się do 180 czy 200 to nie problem teraz, ale wyhamować to już inna bajka... więc teraz czas pomyśleć o mocniejszych hamulcach Oczywiście Witek pełen profesjonalizm, miałem wrażenie że robił jak "dla siebie".
-
Polecane opony zimowe
To może 205/50
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Nowa hamownia rusza prawdopodobnie pod koniec tygodnia (czw. - pt.) PS. Jednak w tym tygodniu hamownia jeszcze nie ruszy, tym samym mój termin przesunął się o kolejny tydzień.
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
A może wulkanizator to znajomy i głupio mu mówić żeby teraz za to zapłacił... I może kolega sam chce jakoś te otarcia zlikwidować
-
[B5 AHU] Auto traci moc, proszę o analizę logów
No to właściciel nawet nie wie, że ma program zmieniony... Ale fakt, że ta A4 zbiera się za dobrze jak na silnik 90KM. Czyli Panowie rozumiem, że trzeba przyjrzeć się turbo, sprawdzić przepływomierz i oczywiście kąt wtrysku ustawić Czy może coś jeszcze? Dzięki za pomoc