Pewnie gdybym sam dokładał xenony to założyłbym ori żeby mieć z bańki problemy z przetwornicami...
Jednak poprzedni właściciel był innego zdania...więc teraz poszukam przetwornic nie Ori
I pytanie nadal aktualne...jakie kupić, żeby CB i radio samochodowe nie trzeszczało? :gwizdanie:
Posiadam dwa Larki 43.0 i 43.1 i nie ma z nimi żadnych problemów. Odblokowaną nawigację Larka do 300pln spokojnie kupisz.
AM, iGO, czy Mapa Map ładnie na nich chodzą, były problemy z Tom Tomem na Larku 43.0
I polecam te większe czyli 43.0 lub 43.1(jest to nowsza wersja 43.0)
Panowie czy ktoś posiada plastikowe klipsy do mocowania piór wycieraczek? Są to te niestandardowe mocowania, niestety jeden przy zdejmowaniu wycieraczki się połamał a w zestawie boscha tych plastikowych zaczepów nie ma
Wiem, że można je kupić w ASO za około 10pln ale do najbliższej ASO mam spory kawałek (150km)...
Może ma ktoś do odsprzedania? :gwizdanie: