Treść opublikowana przez boguki
-
1.9 TDI vs 2.0 TDI wasze odczucia po przesiadce
peAce wyślij brata na Mineralną to wróci zadowolony:)
-
[ALL B6] 1.9TDI 74kw101km a 96kw131km czym sie różnią ????
Obojętnie czy kupisz AWX czy AVF napewno będziesz zadowolony. Oczywiście jeśli będą w dobrym stanie. Pojedziesz do MrMotors i zadowolenie jeszcze wzrośnie
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
kadafi kiedy program? Bo ciekawi mnie jak to BRD będzie śmigało:)
-
viatoll.pl z serii polskie absurdy
Winiet nie będzie, viatoll nie wystartuje i lux:) A w punkcie w BP to oni jeszcze sami niebardzo wiedzą co i jak z tym systemem będzie. Narazie to chyba nikt nie wie:)
-
[B6 AWX] Problem z turbiną, proszę o pomoc
Dzięki za szybką odpowiedź Jutro zacznę z nim walczyć [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 19:14_________________________________________________Czujnik wymieniony i jak ręką odjął :> spanky wielkie dzięki za pomoc, dzięki tobie zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy. Browara wiszę jak nic
-
[B6 AWX] Problem z turbiną, proszę o pomoc
spanky dodałem 010 i 011 statyczne. zerknij i powiedz czy faktycznie to czujnik ciśnienia? Ps. mam nadzieję Oczywiście nie tylko spanky może się wypowiadać, wszystkie inne opinie też są mile widziane
-
[B6 AWX] Problem z turbiną, proszę o pomoc
Witam Koledzy proszę o pomoc w sprawie mojej A4. Autko rok temu było chipowane u kolegi Rogalottiego. Do wczoraj było absolutnie bezawaryjne. A mianowicie auto straciło moc, ogólnie w tej chwili jest strasznie zamulone. Jeszcze na zimnym jedzie w miarę normalnie ale jak się rozgrzeje już jest kicha. Po kodzie błędu (poniżej) wygląda, że turbo przeładowuje i wyłącza się. Dzisiaj wykonałem wszystkie logi. Po logowaniu pojawił się błąd: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-00 - - Na liście kodów usterek VAGa jest to: 17965 P1557 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie węża Oto logi: Statyczne: Grupa 000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca2fc3bf4fc510cc.html 001 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/626db49cd0b26729.html 003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41d89331ecd39761.html 004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4c654bb7659267f.html 007 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d7fa3da36997ba7.html 013 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed95a50ae6a65656.html 018 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bbcccb9a9c287ec.html 023 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8315c4de059432a0.html 010 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80be00c53eb1b529.html 011 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/897e0ef29d98e459.html Statyczne BS: Grupa 000BS - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d961345f725d1ece.html 003BS - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3cae2a9e59bb6f5.html 011BS - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcf0b1807e422d61.html Dynamiczne: Grupa 000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb0a29760aa75cfc.html 001 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba77a779986cb99b.html 003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1183bc5acb57960.html 004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36a85eef0eab0a59.html 008 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4a5d9442656cdd4.html 010 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f50578e8dbd6ad5.html 011 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f493d437782df45b.html Proszę o pomoc, od czego zacząć i co robić ;(
-
[INNE] Jaki półprofesjonalny sprzęt do filmowania i fotografi?
Kolego w sprawie wyboru kamery proponuję wejść na to forum http://www.hdtv.com.pl/forum/kamery-f14.html, znajdziesz tam napewno wszystko czego potrzebujesz. Natomiast jeśli chodzi o wybór lustrzanki oraz obiektywów proponuję zajrzeć tu http://forum.nikoniarze.pl/index.php, co prawda jest to forum użytkowników głównie jednej marki (Nikon) niemniej jednak znajdziesz tam wszystkie informacje o sprzęcie amatorskim, półprofesjonalnym i profesjonalnym.
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Gratuluję zakupu, D90 to klasa sprzęt. Teraz tylko pstrykac.
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
Wejdz do nokia ovi sklepu, sciągnij operę, zainstaluj i powinno forum smigac.
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
I r o w takim razie jeśli kupujesz go w grecji to sprawdź czy ma polskie menu-polska dystrybucja ma napewno, niewiem jak inne
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Instrukcja podstawa
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
pokson Tak te fotki na pełnym zoomie. Szkiełko kitowe, dla mnie rewelacja. I faktycznie baardzo chwalone zwłaszcza za cena/jakość. D5000 mam od marca więc nie długo, jak narazie odpukać śmiga jak ta lala:) Ogólnie z zestawu jestem bardzo zadowolony.
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Szybkość zapisu/odczytu oznaczona jest na karcie: np. CLASS 4 -i taka wystarczy. Chyba, że będziesz robił dużo zdjęć seryjnych to lepiej wziąć CLASS 10 (to już chyba są najszybsze) D5000 oczywiście ma polskie menu oraz bardzo ciekawy system podpowiedzi, dzięki któremu po naciśnięciu jednego klawisza, aparat wyświetla informację do czego wybrana funkcja służy. Na początku na pewno się przyda:)
-
Program ograniczający dostęp do internetu
Wystarczy, że wyłączysz automatyczną aktualizację Windowsa i to powinno wystarczyć. Bo inne aplikacje, a przynajmniej większość z nich najpierw cię zapyta czy chcesz jakąś aktualizację pobrać.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Miodzio :gwizdanie: A tu coś ode mnie, zrobione Nikonem D5000 + 18-105mm
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Dobrze że nie brałeś tego z wystawy bo nie wiadomo jakie cuda się z nim działy:) Bateria w zestawie jest (dedykowana Nikona) i jest bardzo dobra. Karty w zestawie nie ma, proponuję co najmniej 4GB lub 8GB i jakąś w miarę szybką.
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
To może ja zacznę. Przedstawię ci pokrótce i językiem amatora różnice tych trzech korpusów, bo obiektywy mają takie same. Matryca D3100 i D5000 mają matrycę CMOS, która jest szybsza niż ta w w D3000 (CCD) co oznacza, że aparat powinien działać szybciej. Ilość "magicznych" Megapixeli:) I tutaj D3000 też wypada najsłabiej bo ma 10,7 co oznacza, że fotki z D5000 (12,9) oraz D3100 (14,8) będziesz mógł wydrukować trochę większe. Nagrywanie filmów D3000 -nie nagrywa D5000 -nagrywa w HD D3100 -nagrywa w FULL HD Zdjęcia sekwencyjne D5000 -4fps -(4 zdjęcia na sekundę) D3000 -3fps D3100 -3fps I to chyba wszystkie najważniejsze różnice. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to wziąłbym D5000 lub D3100. Zresztą D5000 mam tylko ze szkiełkiem 18-105mm i bardzo sobie chwalę Przed podjęciem decyzji proponuję Ci udać się do sklepu i trochę "wymacać" potencjalny zakup aby zobaczyć czy będzie poprostu wygodny w użytkowaniu. PS. Jeśli w twoim zasięgu finansowym byłby np. D5000 lub D3100 ze szkłem 18-105VR Nikona to polecam. Będziesz napewno bardziej zadowolony od 18-55 bo będzie to zestaw bardziej uniwersalny i może tak dobry, że nie będziesz potrzebował go już zmieniać. Jak już kupisz to nie zapomnij pochwalić się swoimi zdjęciami np w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=31452.0
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Też kiedyś sobie taką 35mm sprawię A tu coś do poczytania dla jeszcze nie zdecydowanych:) http://www.optyczne.pl/833-Nikon_Nikkor_AF-S_DX_35_mm_f_1.8G-specyfikacja_obiektywu.html PS. dobre fotki pokson
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
A ja polecam Nikon D3000 lub D5000 (trochę droższy). Jak dobrze poszukasz to dobry zestaw za 2tys możesz wyrwać. Zobacz np. tu: http://allegro.pl/nikon-d3000-18-55vr-opcja-torba-i-4gb-wroclaw-i1642003279.html Do tego za pewien czas (jeśli wciągniesz się w zabawę z robieniem zdjęć) i jak już będziesz wiedział co chcesz fotografować, dokupisz sobie dodatkowy obiektyw i będziesz napewno bardziej zadowolony od każdego innego kompakta. A jeśli może być używka to tutaj masz bardzo fajny zestaw z obiektywem, który na długi czas ci wystarczy. http://allegro.pl/nikon-d3000-18-105-vr-8gb-torba-nikon-aku-lad-i1643879010.html
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Fajna ta 35tka...
-
[B6 AWX] Lekko szarpie przy przyśpieszaniu
lukjar7 sprawdzę, jednak nigdy nic pod maską nie było dłubane-poza softem a to było już dawno temu, więc powinno wszystko być na swoim miejscu. Natomiast problem z tym poszarpywaniem pojawił się stosunkowo niedawno.... Koledzy, jeszcze jakieś propozycje? W tych logach wszystko gra?
-
[B6 AWX] Lekko szarpie przy przyśpieszaniu
Witam Pacjent to A4 B6 (AWX) po programie u Witka Od jakiegoś czasu przy przyśpieszaniu z pedałem max wciśniętym w przedziale 1800rpm -2000rpm czuć lekkie poszarpywanie, jakby chciał jechać ale nie do końca mógł. Tak samo jest na 3, 4 i 5 jednak oczywiście najbardziej czuć na 5tce. Jedyny błąd silnika, który zresztą jest od "nowości":) to błąd poduszki silnika, który raczej nie powinien mieć z tym nic wspólnego. 17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus No i filtry (paliwa, powietrza) były wymieniane już dość dawno... Oto logi: Statyczne: 000- http://imageshack.us/photo/my-images/220/000mt.jpg/ 001- http://imageshack.us/photo/my-images/121/001boc.jpg/ 003- http://imageshack.us/photo/my-images/827/003ha.jpg/ 004- http://imageshack.us/photo/my-images/31/004tic.jpg/ 007- http://imageshack.us/photo/my-images/710/007uya.jpg/ 013- http://imageshack.us/photo/my-images/98/013qwk.jpg/ 018- http://imageshack.us/photo/my-images/690/018lvf.jpg/ 023- http://imageshack.us/photo/my-images/580/023xd.jpg/ Przy logowaniu grupy 003 BS, przy przełączaniu z ON na OFF silnik zaczął szarpać i z trudem wszedł w obroty. Statyczne BS: 000BS- http://imageshack.us/photo/my-images/35/000bse.jpg/ 003BS- http://imageshack.us/photo/my-images/6/003bse.jpg/ 011BS- http://imageshack.us/photo/my-images/194/011bs.jpg/ Dynamiczne: 000- http://imageshack.us/photo/my-images/32/000dynamiczne.jpg/ 001- http://imageshack.us/photo/my-images/705/001dynamiczne.jpg/ 003- http://imageshack.us/photo/my-images/191/003dynamiczne.jpg/ 004- http://imageshack.us/photo/my-images/808/004dynamiczne.jpg/ 008- http://imageshack.us/photo/my-images/684/008dynamiczne.jpg/ 010- http://imageshack.us/photo/my-images/804/010dynamiczne.jpg/ 011- http://imageshack.us/photo/my-images/802/011dynamiczne.jpg/
-
Sety fidget & dutch & progressive.
A ja polecam http://mixing.dj/ Dużo dobrego do ściągania :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Oryginał 1 fotki: Ja do HDR używam Photoshopa CS5