Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boguki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boguki

  1. Kolega stanley na węgiel raczej się nie przerzuci chyba, że piec kaflowy sobie postawi
  2. Właśnie też sobie trochę o tego typu sprzęcie poczytałem i opinie są zbliżone do tego co mówisz. Ostatecznie pewnie zrezygnuję z większej ilości kamer na rzecz jednej, dwóch lepszych. Monitoring będzie u mnie zakładany więc sprawa koncesja odpada. Na rejestrator już się prawie zdecydowałem i będzie to BCS-0404LE-A lub APER PDR-XM3004 do tego jakiś dysk 1Tb i już widzę, że w 1,5 klocka się nie zmieszczę Zostaje jeszcze jakąś sensowną kamerkę wybrać...
  3. Dobry pomysł z ta reklamacją. Cały czas śledzę ten wątek i ciekaw jestem jak to wszystko się skończy. Oczywiście mam nadzieję, że pomyślnie dla mańkaR i tego życzę.
  4. http://isport24.com/pl/ jeśli lubisz sport na żywo. Nie ma to jak trochę sportu w pracy:)
  5. Mówimy oczywiści o sezonie grzewczym więc chyba i nie tak dużo... Nie wiem ile może wynosić czynsz takiego 100m2 mieszkanka ale podejrzewam, że też jakieś 500-600pln a trzeba go płacić cały rok. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale kolega stanley już takiego czynszu płacił nie będzie, ewentualnie jakiś mały. Np u mnie 1zł/m2
  6. stanley za kilka miesięcy mogę Ci powiedzieć jak to wychodzi bo sam kupiłem takie mieszkanko ale jeszcze nie wykończone. Podejrzewam, że wyjdzie podobnie jak przy stałym czynszu. Z tym, że tutaj zimą zapłacisz więcej a latem mniej i się wyrówna. Ale grzejesz kiedy chcesz i jak chcesz i nie musisz czekać na sezon grzewczy. Dodatkowo masz pełną kontrolę kosztów. No i cena m3 gazu jakaś niska - u mnie 1,83pln więc myślę, że kosztów bardzo dużych nie będzie. Zimą jak już ktoś napisał pewnie około 500pln. Ale wiadomo, zależy od zimy i wielu innych czynników. Sporo możesz poczytać o tym na http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1804822-0.html [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 13:27_________________________________________________Stan kiedyś mieszkałem w chacie ogrzewanej gazem i pamiętam, że płaciliśmy w ch*** siana, co prawda nie było to w PL ale i tak gazowo drożej wychodziło. Drożej od czego?? od palenia drzewem, węglem?? bo chata to rozumiem dom a nie mieszkanie w bloku....
  7. Witam Chciałbym sobie zamontować zestaw monitorujący np. http://allegro.pl/monitoring-zewnetrzny-4-kamery-600-linii-komplet-i1860415476.html Monitoring ma być prowadzony przede wszystkim w nocy z nagrywaniem. Jedna z kamer będzie nagrywała z odległości 20-30m. Koszt w jakim chciałbym się zmieścić to powiedzmy 1,5tys. I tu kilka pytań w związku z tym, że wiedzy w tym temacie raczej nie posiadam. A mianowicie: - Czy taki zestaw będzie odpowiedni? - Może to jakiś chiński badziew? (chiński to napewno:) - Czy potrzebne będzie jakieś dodatkowe doświetlenie IR do tych 30metrów? - A może coś innego polecacie?
  8. York lata, że aż oczy bolą Za długi czas otwarcia migawki...
  9. djbinek http://www30.zippyshare.com/v/79463842/file.html (House, Progressive i Techno - bardziej undergroundowo) secik rewelacja bardzo fajny, lekki, energetyczny od początku do końca :decayed: Dobra robota
  10. Napewno HK lipy nie wypuszcza więc praktycznie w ciemno można brac.
  11. Temat zamarł całkowicie, w takim razie wrzucam kilka fotek z Finału 1/4 mili i driftu w Białej Podlaskiej z 18 września. Sprzęt jak zwykle Nikon D5000 18-105vr
  12. Np Loose change 2nd.Edition/11 września Niewygodne fakty 11 września Niewygodne fakty PL.Lektor Loose change 2nd.Edition (Pełny dokument) lub plik torrent do tego samego http://torrenty.org/torrent/389453
  13. Ja podobnie jak Piotrek98igo po obejrzeniu różnych dokumentów o 11 września straciłem wiarę w zamach terrorystyczny i przestałem wierzyć w to co mówili i mówią w TV. Wg mnie jedyny terrorysta to tajne służby USA.
  14. Powinieneś mieć naklejkę na spodzie laptopa z kluczem produktu, jeśli jej nie ma to prawdopodobnie nie jest legalny. Ostatecznie zweryfikujesz to linkiem od Hugo.
  15. Tez polecę Nikona, sam używam nikona z obiektywem 18-105 i jest naprawdę dobrze. d3100 jest mały więc targania nie będzie a możliwości jakie daje lustro naprawdę duże.
  16. Dzik produkuje najlepszego Motula
  17. A ja odradzam drukarkę atramentową ze względu na zasychające w nich tusze jeśli się dłużej nie drukuje. W laserówce takiego problemu nie ma. Nie wiem jak jest z nowszymi drukarkami atramentowymi ale w starszych takie rzeczy się zdarzały. Obecnie używam laserówki HP z tym, że czarno białej więc niestety nic nie mogę polecić, ale potwierdzam że HP robi dobre drukarki.
  18. Smugi w LCD są jeśli jest bardzo słaby sygnał, fakt. W innym wypadku żadnych smug nie będzie, no chyba że bardzo kiepskie parametry ma telewizor.
  19. Wojtek telefonów/Nokii z navi jest sporo, zależy ile chce na niego wyłożyć. Tak jak koledzy napisali N8,E7,C7,C6,5800,5230,E52,E66 czy nawet 2710navi oraz wiele wiele innych. W tej chwili Nokia udostępnia darmową nawigację do swoich telefonów (Nokia Maps),rewelacyjna nie jest ale jakoś działa. Garmin napewno będzie lepszym rozwiązaniem. Był też Tom Tom, ale nie wiem czy jest jeszcze rozwijany na Symbiana.
  20. Panowie jak ktoś powie dzielnicowemu, że ma kabel to na bank zostanie zatrzymany (kabel oczywiście) do czasu wyjaśnienia postępowania, a zapewniam że to nie będzie szybko. Więc kabel się popsuł, dawno wyrzucony na śmieci, pies zjadł w całości itp:) I będzie spokój. Tak jak koledzy pisali wcześniej sprawa jest przeciwko sprzedającemu, jednak dowód w postaci kabla musi zostać zatrzymany w postępowaniu. PS. Mój dzielnicowy nawet się ucieszył jak powiedziałem, że kabel się rozleciał i już dawno wywalony, bo nie musi pisać protokołu:)
  21. Coś ostatnio cisza w wątku, więc ode mnie kilka wakacyjnych fotek. Tak jak i wcześniej Nikon D5000 + Nikkor 18-105
  22. Zależy jak będziesz jezdził, na początku spalanie napewno będzie większe bo ci się spodoba mocniejsze wciskanie pedału gazu:) A przy normalnej jeździe spalanie powinno pozostać na tym samym poziomie a może nawet nieznacznie spadnie (to zaobserwowałem u siebie).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.