Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boguki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boguki

  1. U siebie miałem to samo, po wymianie poduszki jak ręką adjął
  2. Dwumas? Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
  3. Jest koleszka na forum vw, który sprawdza historię. Jak będziesz chciał to wyśle ci do niego namiary. Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
  4. I skubany prawie wszystkie negatywy unieważnione...straszy tym sądem... majkel20 dobrze mówi, jak ktoś dodatkowo zarabia na wysyłce to już jest coś nie tak. A ja nadal będę się trzymał swojej zasady nie kupowania od sprzedających z dużą ilością negatywów, niby ten tak dużo ich nie miał, a jednak. Pewnie innych już przed wystawieniem negatywa postraszył sądem... Ale też nie ma co się czepiać kosztów wysyłki jak się już kupiło towar, jeśli koszt nie odpowiada to się nie kupuje i tyle. No i przed wystawienie negatywa/neutrala też byłoby dobrze skontaktować się ze sprzedającym żeby się dogadać(czasami się udaje), a tak to wiadomo że będzie negatyw za negatyw.
  5. kubson dlaczego nie można tego robić?
  6. 580...ładny przebieg:naughty:
  7. 190 to coś mało jak na AWX...
  8. PABLO jak możesz to podeślij mi na PW link do iGO. thx
  9. Może tym dieslom się akurat wtedy nie śpieszyło i tak sobie jechali 110:kox: Do diesla olej opałowy, benzyniak na oleju z Tesco za 67zł a mina przyszłego właściciela bezcenna jak się nadzieje na taką minę
  10. Po zalaniu do pełna i przejechaniu po trasie z prędkością 90-100km/h kilku kilometrów powinien ci pokazać w granicach 1100-1200km. Szukaj VAGa jak radzą koledzy, wtedy zobaczysz do mu dolega.
  11. Fajne foty. Czym robione?
  12. Przecież mówił, że to nie jego rodzina:grin:
  13. W zasadzie wszytko mnie interesuje oprócz opticruisa, właściciel nie ma żadnej lektury do tego modelu bo sprowadził ją z Holandii. Udało mi się tylko znaleźć Scania Multi, ale to raczej do serwisowania bardziej się nadaje. Ciągniki bardzo popularne a jednak manuali w necie brak...
  14. Spoko, jeździć umiem:) Jednak chciałbym wiedzieć co do czego jeśli mi się jakaś kontrolka w trasie zapali-a trochę ich jest:) A znam takich kierowców co jeżdżą po kilkanaście lat a nie wiedzą tego o swoich samochodach, co w konsekwencji doprowadza do awarii często bardzo kosztownych. A z takiej instrukcji, zawsze coś ciekawego można się dowiedzieć, myślę ze warto przeczytać. Także jeśli ktoś posiada instrukcję obsługi do Scanii 4 to będę wdzięczny, a nawet chętnie kupię.
  15. OK dzięki koledzy, w takim razie zajmę się tym czujnikiem
  16. Witam Podczas jazdy zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka niskiego poziomu oleju (jakieś 3 tygodnie temu podobna sytuacja po dłuższym postoju). Zatrzymałem się, poczekałem chwilę aby sprawdzi olej i okazało się że jest stan-prawie max. Po czym po ponownym odpaleniu kontrolka już się nie paliła. Pomyślałem sobie, że może czujnik poziomu oleju szwankuje, jednak Vag żadnych błędów nie pokazał. Jak to mogę jeszcze inaczej sprawdzić? Boję się żeby nie było jakiegoś problemu z pompą oleju i brakiem smarowania, ale wtedy kontrolka powinna być czerwona i bez znaczka "min"... Chociaż gdyby był problem z ciśnieniem oleju to pewnie "samo" by nie przeszło jak w ww sytuacji. Nie wiem już sam co o tym myśleć i co robić.
  17. Koledzy może ktoś posiada instrukcję obsługi do ciągnika siodłowego Scania 4. Chyba niedługo trzeba będzie wsiąść na taką i przydałby się taki opis.
  18. A może F2, tanie to i silniczki dobre. Na początek mocy też napewno będzie wystarczająco, a i przy szlifie nie będzie szkoda:) Honda CBR 600 f2 Pilne!! (2384359751) - motoAllegro - link podaję informacyjnie, to nie moja aukcja. Ale Hornet czy Bandit też fajny na początek i nie tylko.
  19. http://img20.imageshack.us/img20/8504/a2310010.png nr8 http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/r4-v6-vp-pd-cr-lokalizacja-czujnikow-oraz-elementow-wykonawczych-230512/ tu był dobry rysunek ale chwilowo nie działa, poprosiłem Musashiego żeby odświeżył
  20. Zobacz czy ma taki sam numer, jak tak to podmień. O ile dobrze pamiętam to u Ciebie będzie taki VW czujnik ciśnienia doładowania 038 906 051B (2381734651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. Ja miałem podobnie, turbina przeładowywała, tyle błędów nie było ale objawy podobne. Raz jechał raz nie. Czujnik ciśnienia wariował. Zdiagnozował mi go Spanky, trzeba zrobić logi 010 i 011 statyczne i wrzucić do odpowiedniego działu. Czujnik chyba z 50pln mnie kosztował Wymiana dziecinnie prosta, on gdzie tam na widoku pod szybą siedzi.
  22. W dotykowcu podstawa aby miał w miarę szybki procek no i czuły dotyk to wtedy korzystanie z takiego telefonu jest przyjemnością. Neo V te warunki spełnia. Dodatkowo jeśli jeszcze jest na andku to nic więcej nie potrzeba.
  23. Nie ma co się zastanawiać. Bierz neo V, jest dużo lepszy od wildfire.
  24. O w mordę Szybkiego powrotu do zdrowia!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.