Treść opublikowana przez sky2k
-
Mazda 6 kupno
Ja ci powiem ze mój brat ma mazde 6 a ja a4 b7 i w życiu bym się nie zamienił pod żadnym wzgledem. Części droższe, często nie ma zamienników i no rdza
-
Jakie wtryski
A do 260 km jakie wtryski z zapasem?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
a co sądzicie o połączeniu pod 320/288 przód zimmermann sport + ferodo premiere tył zimmermann gładkie + ferodo premiere ?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
proszę o dobranie amorów do mojego b7 quattro, chce wsadzic eibach -30, a nie wiem jakie amory do tego, obecnie mam zawieszenie 1BA i przód siedzi na 70cm, a tył 65, chce to wyrównać, oznaczenia z wlepki 0YL i 0JH, a nie czaje tych klas wagowych
-
fmic z diesla do 1.8t
a co w kwestii intercoolera z a3 2.0 tfsi ? jest wielkości zwykłej chłodnicy w mojej b7, taka sama jest w tt i ponoć ogarnia 300km
-
sportowe katalizatory magnaflow .
ja się właśnie zastanawiam nad nim tyle że w 1.8t w perspektywie 250hp, nie będzie blokował turbiny ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
a co polecacie do 320/288 ? konkretne modele w miare cenowo 1000-1500 ?
-
Zawieszenie w b7 quattro
może mi ktoś podpowiedzieć jaki model/numer amortyzatora szukać żeby pasowało do Eibach pro kit ? czy sachs 558 297 i sachs 312784 pasuje do wersji quattro ? oznaczenie z wlepki 0YL i 0JH ewentualnie czy próbować zostawić narazie amory z 1BA i założyć same springi ?? jest sens się w to bawić czy lepiej zakładać wszystko nowe ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
co sądzicie o tarczach ate power disk ?
-
sportowe katalizatory magnaflow .
pytanie laika, czym różni się ori kat od DP z katem ?? zastanawiam się na DP bo w planach more power, ale z drugiej strony chciałbym przechodzić badanie bez problemów i w gre wchodzi tez dp z katem, i jakie są odczucia DP z katem w silnikach 1.8t 250km ? podzieli się ktoś ?
-
fmic z diesla do 1.8t
chciałem się upewnić, znajomy mówił że fmic z jakiegoś (tylko nie pamietam którego silnika diesla) podejdzie do 1.8t bfb i to spokojnie do ponad 300km jest wielkości chłodnicy i 2x grubsza, prawda to? ponoć uchwyty pasują p%p i nie trzeba skrobać pasa
-
swap z 312/255 na 320/288
tak z ręką na sercu, będzie to bardzo odczuwalna różnica ? czy nie za bardzo i lepiej brać 345 i niestety szukać nowych felg i opon na zime ?? (czego nie bardzo bym chciał ;])
-
Polecane opony zimowe
Bo nokian made in Finland, a made in Russia to zupełnie różne bajki, ja mam te "ori" już 4 lata w samochodzie żony i wyglądają jak nowe, trzymają zaj******e, wracając do tematu co sądzicie o barum polaris 5 pod 205/55 r16 ?
-
jakie w5w ?
potrzebuje jakieś żarówki/ledy w5w, bo nie moge ścierpieć tych żółtych wpadających w złoty sikowy.... jakie polecacie w kolorze 5500k/6000k które nie wywalają błędów ? myślałem nad led philips, ale cena mnie troche odstraszyła ;] może coś z tych ? https://allegro.pl/listing?string=w5w&order=m&bmatch=baseline-cl-aut-1-3-0802
-
rnse zamiast symphony
czyli jak wyciągne stare radio to rnse podepne pod te same wtyczki ?? jak w schowku jest lodówka to jest tam miejsce żeby antene wstawić ? ;]
-
rnse zamiast symphony
zastanawiam się na zmianą radia i mam kilka pytań: 1. obecnie mam czerwony fis, na którym pokazują się komunikaty radiowe, stacja nazwa piosenki itp, jak to będzie po zmianie na rnse? 2. wystarczy że kupie rnse + taki zestaw https://allegro.pl/zlacze-iso-adapter-antenowy-antena-gps-audi-rns-e-i6769633490.html i wszystko będzie działać p&p ? 3. czy antene gps trzeba ciągnąć przez cały samochód aż na dach żeby działała ?? nie chciałbym grzebać przy tapicerce
-
Gazownik Podkarpacie
Qbox, w02 bfc, magic 3
-
Gazownik Podkarpacie
Ja również polecam multiserwis. Odebrałem zamochod 3 dni temu
-
Klasyczny stage 2 1.8t jakie koszta
Planuję stage 2 w swoim 1.8t i chciałbym znać mniej więcej jakich kosztów się spodziewać, turbo oczywiście hybryda
-
Polo 6N2 Nie działa lewa szyba elektryczna
daj znać jak znajdziesz zamiennik z kostką 10 pin ;] to też chętnie kupie ;]
-
Polo 6N2 Nie działa lewa szyba elektryczna
mam to samo, niestety wymiana całego zestawu, ale odrazu mowie że dość ciężko znaleść dobry na szrocie, a nowy w ASO ponad 500 zł ;]
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
Mówicie o siłowkach które z automatu podniosą klapę do góry po przytrzymaniu środkowego przycisku?
-
Wymiana oświetlenia wnętrza
chce wymienić żarówki w środku na białe led, tylko nie wiem jaki zestaw wziąść, bo niektóre troszke się różnią, który będzie pasował do a4 avant b7 : https://allegro.pl/audi-a4-b7-avant-zestaw-oswietlenia-wnetrza-led-i5097470518.html https://allegro.pl/oswietlenie-wnetrza-led-do-audi-a4-b7-kolor-bialy-i7554516891.html https://allegro.pl/oswietlenie-wnetrza-led-do-audi-a4-b7-kolor-bialy-i7561965407.html kupował może ktoś jakiś zestaw ??
-
Zawieszenie w b7 quattro
Szukałem szukałem, ale nie znalazłem jak dotąd interesujących mnie odpowiedzi, mam taki problem, a może nie problem, samochód wygląda tak: zawieszenie 1BA, przód do nadkola 70cm tył do nadkola 65cm, ogólnie tył mi się podoba (może jakby było 1 cm niżej było by lepiej), ale przód tragedia, można by powiedzieć że nie potrzebuje kanału żeby coś zrobić i teraz pytanie co zrobić żeby to jakoś sensownie obniżyć ? myślałem o eibach pro kit, ale boje się że tył spadnie tak że opona się schowa a z przodu będzie jeszcze syta szpara, jakbym dał na sam przód 2 sprężyny -30mm to boje się że zrobi się traktor.... miał ktoś podobny problem ? P.S. wie może ktoś jakie to mogą być felgi (firma, model)?
-
prośba o wyjaśnienie Audi Concert EU B7 soul
mam w swoim audi Audi Concert EU B7 soul przy włączaniu pisze mi "safe", ale radio gra, jednakże coś poczytałem ale nie do końca czaje, co daje odblokowanie radia na tryb normalny, może to ktoś pojaśnić ?