Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze tylko jutro i środę i do czerwca luzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ogólnie to kiepsko, jutro kolejne koło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko, od zaliczenia do zaliczenia- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ale z tą ramką to jeszcze pomyśl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać- [ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
chyba wiem o którym Golfiku mówisz ale w GTI wygląda to fajnie, bo ma jeszcze inne czerwone akcenty np. w grilu a do całej czarnej B5 to bym te fele w oryginale lub troszke przyciemnił lakierek ale nie czarne z żadną obwódką, bo te fele się do tego nie nadają- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1150, kiepsko idzie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jakoś samo wyszło :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jo tyż jezdem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba zagląda właśnie [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:48_________________________________________________ :notworthy:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niektórzy kompletują notatki na kolejne zaliczenie i nie są zbytnio rozmowni ale na spota podjadę na 99%- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B6] Polska mapa i soft do NAVI MMI
w opisie ktoś się "pomylił" mapki są całkiem, całkiem już- [ALL B6] Polska mapa i soft do NAVI MMI
nie ma jeszcze oficjalnego polskiego softu, ale podobno te które są jakoś sobie radzą ale tak naprawdę to tam w sumie nie ma czego spolszczać, bo wszystko jest dość intuicyjne aha, no i to nie jest MMI tylko RNS-E- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
jeden jeden cztery cztery- [B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
jest lepiej niż bez znaczka w ogóle :gwizdanie: ale czy fajnie? będą jakieś lepsze zdjęcia jeszcze? bo tu kiepsko cokolwiek powiedzieć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może to jakieś moje kuzynostwo... :gwizdanie:- [ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
tylko że kolega ma B6 więc 225 lub 235 ze wskazaniem na to pierwsze- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1134- [B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
zmiany na plus całkiem fajnie nwet zupełnie czarny grill wygląda faktycznie- [ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
nie kapuje do końca o co chodzi... przecież wiadomo ze opona będzie niższa bo felga będzie większa... a szpara jaka była taka zostanie (z dokładnością do kilku milimetrów) bierz 225/45/17- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema poznań Centrum wita- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bida z "nyndzą" mówisz Adam... coś w tym jest... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00