Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
a mi się podobają np. takie zwyczajne http://moto.allegro.pl/item497761271_18_5x112_do_audi_szok_cena_oryginalna.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i? :gwizdanie: taki głodny już jesteś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym się nie pchał do KC, tylko od razu na Selgros śmigał to jest gdzieś koło ronda Rataje, nie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cb już leży w pudełku, dzisiaj montaż
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Pany i Panny ja już w Ślesinkowie znów :gwizdanie: i zmieniłem kolor lakieru i szyb na szare po tej jeździe dzisiejszej dzięki Vario za info o tym radarze jak się jedzie na Wrześnie, bo by już dzisiaj była fotka prawie
-
Ceny paliwa marzec 2026
też to czytałem i jedyne co mi przyszło do głowy to chyba 0,99 ojro
-
[B5 AVG] FIS pokazuje SERVICE za 22900 km ??? co jest nie tak ?
nie mam pojęcia, to tylko wiedza przyswojona skądś tam a u mnie w A3 jest jeszcze inaczej po skasowaniu "ręcznym" bo odlicza niby od 15000 ale mam na dwa lata
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
i co wymyśliłeś?
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
a miało być bez modów z programem może być ciężko na razie przynajmniej, bo chipmasterzy jeszcze nie okiełznali do końca tych "nowych" silników, ale już pewnie nie długo...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o te Vario chodzi dokładnie?: http://img157.imageshack.us/img157/6210/zdjcie015dd7.jpg fotka z A3-clubu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
średnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciche dni
-
[B5 AVG] FIS pokazuje SERVICE za 22900 km ??? co jest nie tak ?
z tego co gdzieś wyczytałem to właśnie LL jest nie od razu na 30 tys. tylko między 15-30 tys. w zależności od jazdy komputer jakoś sam to wylicza więc raczej na bank ustawiłeś LL no i teraz tak będziesz miał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hey
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wszystko jasne
-
[ALL B7] stalowki , alusy 16" 3.0TDI
na 16" w zimę to jeszcze ale alu... bo stalówki do B7 to kicha na 102
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
17" czy 18"?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
co tam żeś wymyślił? czy to jest top secret na razie?
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
piękna fura mody tez za***iste, fajny ten starter jest
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
gorzej jak się nie ma podłokietnika
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
pierwsza B8 w Avancie piękna jest, ale fotki przy normalnym świetle i w lepszej rozdziałce by się przydały jakie 19" zakładasz?
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
ja będę w czwartek po południu się męczyć z umiejscowieniem radyjka, więc też dam znać co z tego wyjdzie
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
no ładna, ale zawias chyba seryjny, co? a do 18" to już koniecznie w dół musi iśc
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ale żeś odgrzebał starucha w B5 nie ma błędu w B6 już tak... jakbyś przeczytał trochę więcej w tym temacie to byśdo tego sam doszedł... :gwizdanie: