Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. mnie też dzisiaj nie ma... [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 11:45_________________________________________________ ja tyle biegam 5 km graty
  2. mówicie o tym samym, tylko że on włożonego chyba 1.9 tdi 130km (ASZ) z A3 z tego co kojarze, albo jakiś osprzęt przynajmniej no i 200 kucy
  3. może onkhyomon czy jak to się tam pisze... chyba trochę inaczej, ale to mógł być on
  4. za ok. 1000 to jakiś najzwyczajniejszy Author'a bym szukał chyba... coś takiego np. http://allegro.pl/nowy-rower-gorski-author-impulse-mtb-hit-2010-i1623248275.html chyba, że Ci niepotrzebny porządny bieżnik to jakiś miejskie cuś
  5. nie ma lipy, nieźle graja [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:20_________________________________________________ dawno Cie u nas nie było
  6. nie wykluczam takiej możliwości [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 21:17_________________________________________________ yo
  7. ja piszę magisterkę i oglądam finał LM :gwizdanie:
  8. Trafiła kosa na kamień: Konsultantka firmy Avon zapukała do drzwi mieszkania Świadka Jehowy.
  9. stara bida Piortas a co tam w Niemcowni? dużo A7 jeździ?
  10. zawsze można drugi fakultet zapodać co to praca też już wiem i w sumie to nie wiem co gorsze [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:27_________________________________________________ noo to powodzenia Wojtasie [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:07_________________________________________________qwa , ja wlasnie walcze z odzyskiwaniem danych , szczelilem foremke nie na tym dysku co mialem w takim razie również powodzenia
  11. ostatnia sesja w życiu... :gwizdanie:
  12. zrób fotę to się obejrzy
  13. ogólnie fajny z Ciebie koleś Madas :good:
  14. czyli opłacało się przyjechać na spota
  15. mi się ostatnio koleś pytał czy chce FV, ale nie potrzebowałem, więc w sumie nie wiem czy można... w Intercarsie z tego co wiem nie można...
  16. no to gut
  17. czyli nie świeca?
  18. ja już jestem, ale tam pewnie jeszcze spot "warsztatowy" trwa dajcie znać co wyszło
  19. Pepin, weź zniżki na buty jakbyś był dzisiaj może wpadnę na parę minut bo ch*j mnie strzela jak siedze przy biurku w taką pogodę...
  20. Przy jednej z uliczek warszawskiej Starówki straszliwy Bazyliszek, ciemną nocą złapał posła na Sejm RP i studencinę z UW. - Aaaaaaa!!!! - ryknął - Jednego z was muszę zjeść. Ale żeby było sprawiedliwie dam wam zadanie. Widzicie Pałac Kultury? Macie pobiec co sił tam i z powrotem. Tego, który przybiegnie ostatni zjem. Ustawił wystraszonych na środku ulicy, machnął ogonem i wystartowali. Po godzinie przybiega zdyszany poseł. - A gdzie student? - pyta smok - Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to pie**oli i poszedł do domu
  21. chyba nie pozwalają na wrzucanie na inne strony, zostawiłem link

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.