Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W takim razie zamawiam :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No więc bedzie dwa teamy Narciarze i "Jabłuszkowcy" To będziemy wojci szaleć na jabłuszkach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No zgadza się. Dziś chyba odbiorę samochód od pompiarza i nie wiem czy do końca tyg roboczego sie uda mi wyrwać. No chyba że może urwę się z pracy wcześniej tak żeby w Chełmie byc koło godz 15 jak kończycie robote to można by mini spotkanie z oględzinami zrobic Z tym że dokładnie sie jeszcze dogadamy jak będe wiedział kiedy dam radę. Dzieki za zainteresowanie i pomoc
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wiem jak Ty ale ja nie mam dużej tłustej d#py więc mnie zaboli tez takowej nie posiadam takze bez stresu[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 06:08_________________________________________________ w stanie zajebiaszczym... dajesz ze swoim autem do porównania i bedzie ok nie obite ani nic Super a pytaliście mniej więcej ile gośc ceni te drzwi? I kiedy moglibysmy się styknąc na takie oględziny to bysmy sie spotkali i byście może doradzili :gwizdanie:
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Nie twierdze że jestem madrzejszy tylko ty sie czepiłeś :polew: Nie mam ochoty z Toba polemizować bo niestety polsce jest tendencja do "chwalimy co mamy sami" Może ja się tez do tego łapie ale cóż nie wstydzę się do tego przyznać. I daj sobie spokój chłopie bo ci jakaś żyłka pęknie i będziesz miał problem :polew: Żenada. Sory paput a OT ja już w tym wątku się nie odezwę choćby kolega wyżej mnie prowokował bo to gadka poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nara
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
to się nie udzielaj W takim wypadku zaprzestanę wyrocznio jak nie masz gazu w swojej furmance to się nie wypowiadaj, a ciesz się swoim dieselkiem Jakbyś czytał uważnie to bys widział że miałem samochód z gazem (może kiepski) ale jeździłem tez wieloma samochodami z gazem i mam porównanie. Po drugie nie mówie że diesel jest najlepszy a benzyna zła. Wskazałem tylko różnice plusy i minusy. Fakt wypowiedziałem się ze nie zamieniłbym diesla na LPG ale to moja subiektywna ocena do której mam prawo i nikogo do tego nie zmuszam. Dlatego delikatnie mówiąc odpatyczkuj się ode mnie a jak chcesz konstruktywnej dyskusji to się do niej przygotuj i sprawdź co pisałem wczesniej a nie rzucaj opini po ostatnich wypowiedziach. Tyle ode mnie.
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
to się nie udzielaj W takim wypadku zaprzestanę wyrocznio
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Szkoda mi do Was słów ale już sie nie odzywam bo szkoda się denerwować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to już całkiem ciekawie wyglada :polew: Pomyślę nad zgłebieniem umiejętności jazdy na "jabłuszku"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A może w deskę? :gwizdanie: To żeś kolego zażartował Nie mam za bardzo przekonania do nart a Ty mi deske proponujesz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja się zastanowię czy się śmiac czy nie Ale mnie w narty raczej nie wciśniecie :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja tez się pisze jakby coś Chłopaki Solar i Puertoss ogladaliście tego anglika w tym Chełmie? Co z tymi drzwiami dla mnie??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Teraz przed swiętami podejrzewam cięzko bedzie ale może po nowym roku takie klubowe uczczenie nowego roku
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Dobrze powiedziane
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no to z kim jadę ;( Wpadaj do lublina to Cię zabiorę
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
O tuz to To jest temat rzeka i do jutra moglibysmy dyskutować ale to bezcelowe. Tzn tyle że paput ma mniej więcej rozeznanie na co zwrócić uwage przy przemysleniach. Pozatym ile ludzi tyle wersji dlatego niema sensu dywagować :gwizdanie: Koniec OT.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tyle osób z Lublina i okolic. Może się stykniemy kiedyś na jakiegoś małego spota;>
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Ok zgodze się :> Ale jak zauwazyłeś w samochodzie który ma ponad 10lat to czy to będzie za 20tys wypicowany przez chandlarza tona szpachli TDI czy to będzie marny 1,6 za 6tys to i tak sie będzie psuł i tak. Ryzyko kupowania samochodu w takim wieku jest zawsze. Może kupić za 10tys TDI którym będzie jeździł 5lat bez napraw a może kupic za 20tys teoretycznie odpicowany który sie będzie co i rusz psuł. Problem polega tylko na tym żeby kupic od kogoś kto dbał a to loteria wieksza iż LOTTO.
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Dokładnie Więc wyobrażenie o spalaniu jest czasem bardzo mylne. A wiem chłopie że masz 23lata to nie będziesz jeździł jak emeryt 60lat tak więc nie spodziewaj się poniżej 13l tym bardziej jak będziesz jeździł gdzies po mieście. to miałeś w takim razie słabą instalacje gazową. Jak widzisz kolega nie ma fundusza za dużo, więc poszukuje czegoś jak najtaniej i jak najlepiej, więc pozostaje mu jakieś LPG, myśle że to nie należy do najgorszych rozwiązań, oczywiście jak się założy cho wą instalacje to są problemy i koszty, ale osobiście znam masę ludzi którzy śmigają i chwalą sobię gaz, a ponadto nie czują spadku mocy o czym wyżej wspomniałeś. A dodam jeszcze że właśnie wspaniale gaz znosi 1.8T odziwo. Tzn mojej instalacji to niema co porównywac bo to był Golf 2 1,4 na gaźniku :polew: Ale w kazdym aucie idzie zauważyć różnice między gazem a PB bo miałem okazję troche samochodami jeździć. Ja rozumiem że chłopak chce jak najtaniej żeby było czym jeździć. Ja swojego TDI w sedanie kupiłem za 10,5tys. Nie jest może super stan wizualny ale nie narzekam powoli jak będzie przypływ gotówki to tam sie skrobnie to tam i będzie dobrze. Dlatego nie chciałbym zostać źle zrozumiany że ja coś komus prubuje przeforsować. Ja tylko podałem argumenty do przemyslenia nic więcej.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Budownictwo na Politechnice No to może być ciężko się znać. Choć może kiedyś przechodziliśmy koło siebie z piwem na juwenaliach
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Benzynka będzie tańsza w zakupie. Z LPG dochodzi opłata 60zł (tak było 2 lata temu teraz nie wiem) przy przeglądzie. Co do spalania 10 - 11 co bys się nie zdziwił. Ludzie którzy katuja te silniki to słyszałem i o spalaniu do 15l/100km. To jest taka kalkulacja na krótka metę Ja nikogo do niczego nie namawiam tylko wyrazam swoje zdanie. Tym bardziej że mam porównanie (nie w audi) jak sie jeździ na PB a jak na LPG W moim przypadku to było 10% słabszy samochód. Pozatym ja niby teraz płace 500zł za regeneracje pompy w TDI ale pozatym spokój a w LPG co troche kable zapłonowe, aparaty, świece itp i tez było tego mnustwo. Jak mi w zeszła zime pekł parownik w golfie to tez utopiłem 500zł w samochód za 2000zł Jesli mnie przyciśnie sytuacja to pewnie bym kupił z LPG ale jeśli nie będe musiał to się będę bronił przed tym.
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
Ja tey na poczatku jeśli chodzi o kupno chciałem bęzyne z gazem. Tylko że własnie nie chciałem za żadne skarby 1,6. I jak zobaczyłem ile to bydle potrafi spalić LPG to się przeraziłem. To nie mój stary Golf 2 który palił 7l LPG I jak porównałem to mój TDI wyjdzie taniej niz jazda na gazie. Zanim zaczęła mi cieknać pompa miałem spalanie do 6,5l ON w trybie mieszanym to jest po 4,80zł będzie ok 31zł / 100km. Jak ten 1,8T spali lekko 13l LPG po 2,30 to jest prawie 30zł / 100km Więc koszty paliwa porównywalny. Diesel w kupnie droższy i naprawy może troche większe ale jak teraz pojeździłem dieselem to nie zamieniłbym go na nic innego. No może na mocniejszego Diesla Dlatego Twój argument z paliwem obalony :gwizdanie:
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
No nawet fajne choc ja Avantów nie lubie za bardzo. Kojarza mi się z karawanem (sorki za skojarzenia :gwizdanie:). Nie myślisz ju o TDI w Q?
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
dzieki póki co szukam czegoś ale tanio nic nie ma A na jaki zakup w tej chwili sobie możesz pozwolić? To moze koledzy tu pomoga cos znaleść
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ile te wtryski? :gwizdanie: To tak jak ja Oj mi sie wydaje że na PL nie ma architektury wnętrz Ale architektura wnętrz może być na KULu albo na Akademii Rolniczej zwanej od niedawna Uniwersytetem Przyrodniczym Na AR i na KULu na bank była architektura krajobrazu i wydaje mi się że gdzieś była wnętrz Gdzieś kiedyś coś czytałem. A jak coś to architektura na PL jest na moim wydziale Bo ja kończyłem WBiA Luzik :beer1: A co kończyłeś i gdzie? Bo może się znamy a tak to tu anonimowo