Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL] CB odbiera tylko czasem.
I to by była chyba dla mnie najlepsza wiadomość. Z tym że własnie tera bym kupił troche dłuższy kabel i założył bo bym poprowadził go tak jak mi pasuje żeby nie był widoczny i nikt o niego nie zahaczał. Mam nadzieje że w niedziele jak sie zobacze z chłopakami się wyjaśni czy mam szukac winy w radiu czy antenie Narazie wielkie dzięki za podpowiedzi i odezwę się jutro jak będe więdział co szwankuje
-
[ALL] CB odbiera tylko czasem.
Obys nie miał racji Ale obawiam się że możesz ja mieć Mój alan jest z Tajlandii No sprawdze jeszcze jak będzie okazja i antene i radio. A co do zimnych lutów to jest to bardzo skomplikowany sprzęt czy dla kogoś z minimum zdolności manualnych co kiedys cos lutował da rade poprawic? No i jak mówiłem obawiam sie jeszcze pęknietego kabla od anteny. I czy da się zmienić lub przedlużyc kabel od anteny? I jesli się da to na jaki dokładnie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To widze że z paputowozu juz nie długo nie wiele zostanie Jak myslisz paput w jakiej kondycji sa u ciebie poduszki pod silnikiem? Stłuczka im nie zaszkodziła? I co Wy pozostali myslicie o włozeniu takiej poduszki po wypadku? Nie będzie walnieta?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A co kupiec się trafił na wtryski? Jakie tam miałes serie czy coś innego? Ja jak rozbierałem odme i chciałem przedmuchać tę gruchę co jest na pokrywie zaworów to żadnej membamy tam nie widziałem i w każdą strone można było swobodnie dmuchnać Więc myslałem że to tylko taki pseudo trójnik itp
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
my jestesmy normalni Uff ulżyło mi my jestesmy normalni W takim razie miłość to mało powiedziane Jak już wczesniej wspomniałem uzależnienie A jaki zaworek od odmy masz na mysli?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
już nie musi się przygotowywać bo Ciebie nie będzie A Ty paput sie wybierasz? Busiki z puław jeżdza często :> podjadę busem na plac Spoko więc czekamy Jak nie zdążde autkiem wjechac do serducha to będziemy wolnymi elektronami na placu ;(
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie bój się Ale każdy z nas jest psychiczny trochę A już przede wszystkim ekipa z Chełma, im tylko rezanie w głowie A na wopsie z rogalikiem mieliśmy coś rezać Ale mnie nie będzie więc nie wypali ;( mrogal jak czegoś nie reza to mu się ręce trzęsą widać że mnie nie znasz Hehe uzależnienia się leczy No i Wy jeszcze mnie nie znacie Cicha woda brzegi rwie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
już nie musi się przygotowywać bo Ciebie nie będzie A Ty paput sie wybierasz? Busiki z puław jeżdza często
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: Heheh, a to będzie aż tak źle ? Strach się bać Jednego już poznałem to chyba nie jest z nim az tak źle ale skoro straszysz to chyba się przygotuję Tym bardziej będę wiedział czego się spodziewać później w Rąblowie żeby mnie tam w śniegu nie utopili
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale tych zboków tak nie przyjmują Świadomie użyłem tego określenia Moja kruszyna sie zawsze gdzies tam zmieści
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dlatego postaram sie tam być do 15:30. Jak o tej godz zaczną ustawiac to zdaze mysle. Napisze esa do puertossa żeby mi zajął miejscówe i może da rade. A jak nie to trudno. Ustawię się zboku i pójde do chłopaków im towazyszyć bez autka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to ja tez sie przed chwilą zdziwiłem Własnie sie dowiedziałem że mam egzamin w niedziele od 14:55 do 16:25 Ale nic zaczyna się tam od 15:30 więc napisze w 10min i lecę na zamkowy No i oczywiście Rablów obowiązkowo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W takim razie siła wyższa i zostaje Ci to wybaczone Będzie pewnie jeszcze nie jedna okazja sie spotkać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie będzie mnie <beczy> ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: Szkoda A co Cię powstrzymuje przed przybyciem?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jesli ci nie napisał nie znaczy ze cie olal,widocznie nie ma stałego dostępu do internetu :polew: Pewnie coś w tym jest A komenta nie było bo czytałem jeszcze watek [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:21_________________________________________________ Wątek umiera? Co u Was chłopaki i dziewczyny? Jak przygotowania na niedzielę na serducho?
-
[ALL] CB odbiera tylko czasem.
No ok dzięki. Dobrze by było gdyby to jednak nie było radio. W niedziele jest duży spot w Lublinie na placu zamkowym z Orkiestry Świątecznej Pomocy to może wezme od kogoś radio i sprawdzę i może swoje u kogoś podłącze. A pytanie z trochę innej beczki. Można zmienić sam kabel w antenie? Nie pytam tylko ze względu na możliwe pęknięcie (choć biore pod uwagę) a na możliwość założenia dłuższego kabla?
-
[ALL] CB odbiera tylko czasem.
To mnie pocieszyliście A istnieje możliwość domowym sposobem sprawdzić to? A jeszcze się tak zastanawiam może by przy antenie kabel nie łączył :gwizdanie: Teraz mrozy, w bagażniku lezy i może przy zakładaniu się przełamał i jak gdzies na dołku złapie to słychac coś? Istnieje taka opcja? Jaka oporność powinienem dostać gdy chciałbym sprawdzić antenę? Mam na myśli między tym centralnym przewodem a ekranem?
-
[ALL] CB odbiera tylko czasem.
Witam, Problem polega na tym że ostatnio na CB jestem w stanie cokolwiek usłyszeć i to jeszcze nie wyraźnie. Od kiedy je mam (ponad rok) ze 2 razy zdarzyło mi się zapomnieć przykręcić anteny (efekt parkowania pod blokiem i zabierania radia) i chciałem nadawać (tzn wciskałem przycisk od nadawania, a potem spostrzegałem że antena nie przykręcona). Czy to mogło je zabić? Radio to Alan 109 a antena Sirio ML 145. Co mogło paść? I czy ewentualna naprawa takiej usterki to duży koszt?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Tu widzę koledzy debatują na temat B6 ale mam pytanie co do B5 bo widze jest trochę kumatych osób które coś będą wiedzieć. Wywalona mam lewą poduszkę (1,9 AFN). Objawy telepanie i gdy robiliśmy z mechanikiem test (samochód w górze, hamulec, i jak bym próbował ruszać to silnik unosił sie jakieś 15cm na poduszce. Przy wstecznym malutko) i wykazało że poduszka padnięta. Zastanawiam się wymienić na używkę. Znajomy ściąga takie rzeczy z zagranicy w dobrych pieniądzach (jak sie trafi bubel to mi wymieni po prostu). I pytanie czy oprócz tego że lewa poduszka ma czujnik a prawa nie to one sie w jakikolwiek sposób różnią? Chodzi mi o charakterystykę. Bo łatwiej było by znaleźć (przynajmniej wizualnie) taka używaną. No i czy wszystkie 1,9 TDI miały takie same poduszki? Tzn i w B5, B6 ? Sorki za pytanie nie do tej wersji Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moge ja moge je moge ja? hójowa! ;( Nie płacz :gwizdanie: Kupie Ci kredki Co z tego że czarno-białe Aaaaaale sypie śnieg Znowu będzie odsypywanie autka ;(
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest komentarz :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Fajna furka Niema to ja sedan w tym kolorze :gwizdanie: Bo tez mam takiego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Miałes racje jak kiedys pisałes że mamy podobne wózki Podobne bo mój zaniedbany troche ale powoli sie zrobi A pytam bo przygotowuję się na serduszko żeby wiedziec kogo szukać, a najprościej będzie po autku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze innym razem dzięki Ci Cóz za wyrozumiałość Solar Ty masz swój sprzęt gdzies opisany na forum? Jak tak to daj linka bo znaleźć nie mogę :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też się uśmiałem Ale jak to mówia wyjątki potwierdzaja regułę a ja jestem takim wyjatkiem :gwizdanie: