Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. No u mnie przez te pompe się skruszyło z kasa wiec narazie nie szaleje. Wiem że co firma to firma ale co sadzisz o głośniczkach jakichs tańszych 16? Tzn wysokie zostawie chyba standard a włożył bym aby średnio-nisko tonowe chyba że znalazłbym jakiś zestaw nie drogo ze zwrotnicami to by było lux. A powiedz mi może bo jeszcze nie było okazji rozbierać tapicerki czy te oryginalne głośniki mają jaką kolwiek zwrotnicę? Czy jak zakładac to kupować ze zwrotnicami? A nie wiem czy się chwaliłem wyciek płynu był z małego węża Kapała na niego ropa z pompy i poprostu spuchł jak pączek. Jakbym Ci go pokazał to bys zmiękł Jak samochód wróci od pompiarza (staqry waz w bagażniku) to może zrobie foto to pokarze jak wyglądał.
  2. Ja mam sedana więc u mnie audio jest troche uboższe. Ja mam w tej chwili oryginalne w przednich drzwiach i w półce. Ale juz poprzedni własciciel coś kombinował z instalacja że te z tyłu grają chyba z wyłaczonymi tymi wzmacniaczami NOKI i gra to całkiem fajnie aby z przodu brakuje basu. :gwizdanie:
  3. No ja tez nie mam na nowe ale nie wiem czy warto poprostu inwestować. Co do mojej zabudowy to chciałbym jak pisałem tylko włożyć 16 na jakichs dystansach do przednich drzwi i ewentualnie je troszkę wygłuszyc ale tez bez szaleństw. I takich modów już wyciągać się nie będzie. Ja żadko jeżdzę sam a pasażerowie narzekaja już na to co jest w tej chwili ze za głośno itp więc skrzynka raczej odpadnie bo tez się nad tym zastanawiałem. A moje radyjko sobie poradzi z 16stami bez wzmaka więc wielkiej rewolucji nie będzie.
  4. Dość ambitnie Myślałem że podyskutujemy ale raczej nie moja półka Ja zastanawiam się tylko do nagłośnienia wrzucić w przednie drzwi 16 głośniki a reszte zostawić. Tzn jednosta sterująca u mnie jeździ Clarion dxz588rusb z którego jestem zaje...cie zadowolony. W moim przypadku autko nie jest najlepiej zachowane i zastanawiam się czy jest sens w nie inwestowac więcej kaski. No ale zobaczymy czy jak dojde do ładu z silnikiem nie zaczną się żadne nowe problemy to może się przekonam zeby troche doinwestowac. Z wizualnego aspektu to musze zmienić lub umalowac prawe drzwi i zrobic profi polerke i zobaczymy jak będzie
  5. A o czym dokładnie myslisz jesli chodzi o audio?
  6. No może ja nie sprawdzałem co mają tylko rzuciłem luźna sugestią Z polibuda w lublinie nie miałem nigdy nic wspólnego poza imprezami juwenaliowymi
  7. A sprawdzałeś może czy nie mają czegoś takiego w Lublinie?
  8. no własnie wiem o tym radomiu :gwizdanie: Więc dlaczego akurat Radom?
  9. Aha to całkiem ciekawie. Ale to nie mój klimat. Ja jestem po Informatyce na UMCS. Co do radomskiej polibudy bym odradzał gdyz słyszałem wiele nie ciekawych opini także od osób tam studiujących no ale może na Twojej specjalności jest lepiej. Sam się zastanawiałem nad Radomiem ale tylko w wypadku gdzie by mnie nie chcieli gdzies indziej. Dobrze że chcieli
  10. Ok rozumiem że żałoba po sreberku ale raczej obowiązuje stwierdzenie "Uczcijmy to minutą ciszy" a nie zaprzestańmy mówić Oczywiście szkoda paputa i jego autka ale co poradzić na takie poczynania losu A gdzie i co studiujesz jesli można wiedzieć Kowi ? Ja to w wawie sie bawie co 2 tyg teraz wolne aż 4tyg :evil: juz musze zacząć myśłec nad praca dyplomową :gwizdanie: Super. A co studiujesz jesli można wiedzieć? Ja w tym roku zakończyłem edukacje.
  11. Ok rozumiem że żałoba po sreberku ale raczej obowiązuje stwierdzenie "Uczcijmy to minutą ciszy" a nie zaprzestańmy mówić Oczywiście szkoda paputa i jego autka ale co poradzić na takie poczynania losu A gdzie i co studiujesz jesli można wiedzieć Kowi ?
  12. Kuszace ale nie jak dzis zapłace 500zł za regeneracje pompy :/ Szkoda bo w innych okolicznościach chyba bym się skusił A co tam u Was chłopaki słychać? Otstnimi czasy ten watek wrzał a teraz ciepłe kluchy :gwizdanie:
  13. Chyba ciężko znaleść coś sensownego w Q w rozsądnych pieniądzach
  14. No sieka nieziemska aż dziwne ze rozrządu nie ruszyło.
  15. Może jeżeli się zaciera i nie chłodzi no i wtedy zabezpieczenie przed przegrzaniem wyłacza kompa ale to by sie działo raczej po kilku min a nie od rau dlatego ja bardziej obstawiam dysk. Jak masz może Ubuntu to odpal i bedzie wiadomo. Albo dorwij takie cos jak Acronis Disk Director i to się wypala na płycie CD i z tego odpala i mozna porobic test dysku.
  16. Jak masz mozliwość to podmień dysk i zobacz jaka będzie reakcja bo skoro post bios przechodzi to raczej nie kwestia sprzetu choc istnieje możliwość że procek się pregrzewa i będzie podoby efekt. Spróbuj uruchomic Ubuntu z CD i bedzie wiadomo czy się wysypie czy odpali.
  17. Nie przesadzaj z tym spirytusem salicylowym. W życiu nie spotkałem się z żadnymi osadami i zawsze go używam bo dobrze schodzi syf i w mgnieniu oka wyparowuje. W życiu nie miałem najmniejszych problemów po czyszczeniu. Ale dla jasności robi się to najlepiej patyczkami kosmetycznymi a nie leje hurtowe ilości :polew: Co do pozostałych środków wymienionych przez Tomiego się tez zgadzam.
  18. Bateria takich głupot nie zrobi. Najwyżej będa się resetować ustawienia biosu i zegarek. Ewidentnie jest problem elektryczny czyli którys podzespół albo płyta szwankuje. Tak jak kolega wczesniej podpowiadał powyjmuj wszystko co się da i pozakładaj jeszcze raz bo może faktycznie być zakurzone. A dla pewności jeszcze weź i przemyj sloty spirytusem salicylowym.
  19. Poodpinaj wszystko co jest zbędne czyli ma zostac podłaczony tylko płyta, procek, pamięć i grafika. Często się coś takiego dzieje jak pada jakas karta rozszerzeń. Ja obstawiam problem z kontrolerem dysku choć mogę się mylić. Posprawdzaj wszystkie wtyczki. W takich sytuacjach wyciąga się wszystko by wyeliminować zbędne podzespoły. Gdy z minimum hardware'u ruszy to wtedy dokładasz pojedynczo kolejne i będzie wiadomo co. A jak masz sprawdzone karte, pamięć i nie wstanie to niestety płyta i niema co dalej wróżyć.
  20. No szkoda Tez tam przez pewien czas jeździłem i sam kiedyś w ostatniej chwili zobaczyłem ten stop. Wredne miejsce no ale co poradzić. A tak jak mówią chłopaki części się rozejdą a Ty już nie długo zasiądziesz do czegoś innego i może lepszego
  21. Całe szczęście. Bo jeszcze żyć potem ze świadomością że się komuś zrobiło coś złego to największa kara.
  22. No mogło byc różnie. 80/h w bok to chyba masakra. Nie wiem może w szoku chłopak jeszcze i dlatego nic nie napisał. Nawet bardzo się nie dziwię jeśłi tak jest
  23. No jak pisał że przy 80/h to dzwon był konkretny. No cóz bywa i tak. Ważne że nikomu nic powazniejszego sie nie stało choć szkoda autka
  24. To próbowałeś przejechac skrzyżowanie na farta czy czyms ci ten facet w lagunie zasłużył i chciałes go dojechać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.