Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. jaka rejestracja? Kurcze nie pamietam. Na pewno zaczynała się na LU .... Naklejka klubu była na klapie bagażnika z lewej strrony. Widziałem go nie raz dlatego skojarzyłem i pytam
  2. Tak mi sie teraz przypomniało. Widziałem nie dawno klubowe z naklejka naszego klubu pod instytutem agrofizyki na felinie. Bardzo podobne do mojego bo granatowe i w sedanie. Pochwalcie się który z Was tu bywa. Jak sie któryś odezwie to się pochwale dlaczego pytam
  3. No masz racje zainteresuje się tym na pewno:) Przynajmniej kontrole zrobic trzeba Niestety nie znam nikogo a szkoda
  4. Jest tak jak mówisz ogólnie problemów większych niema. Szkoda że tak wszyscy straszyli wyciąganiem tego nastawnika bo i tak wymieniałem uszczelkę pod dekielkiem bo się lało to odkręciłbym cały nastawnik i wyczyścił. :gwizdanie: Z tym że narazie jest taka pogoda i brak ciepłego garażu więc jak jeździ to nie będę go ruszał narazie. Na wiosne pomyślę. A u mnie samochód odpala choć czasami jakby na początku łapał nie równo ale chyba odpuszczę. Dzięki za informacje.
  5. Może ma katar i ABSik Żart, niech sie lepiej poinformowani wypowiedzą. Ale może jakiś czujnik zamarzł przy którymś kole, tyle tego sniegu i w ogóle.
  6. Ja się pisze na taką zabawe:P Mam Micheliny po niecałym sezonie (od połowy poprzedniej zimy) i FWD ale w zamian dla mnie przejażdżka Q
  7. Ja sam odkręcałem nastawnik i nie było wielkich problemów, także ktoś Cię nastraszył Za sprawdzenie nastawnika 30-40zł. Puławy i okolice. Sprawdzenie pompy - jeśli podłączenie pod system diagnostyczny Boscha to niedużo (podobnie jak z nastawnikiem). Pompa na stół - cena wzrasta i nie każdy "pompiarz" ma odpowiedni sprzęt. Mi pokazywało błąd nastawnika na vagu. Ale błąd nastawnika na vagu nie zawsze = uszkodzonemu nastawnikowi. Sprawdź jaki dokładnie masz błąd, nie tylko numer ale i opis. Mówisz o podłaczeniu pod system diagnostyczny Bosha. to do takiego sprawdzenia nie wyciągają pompy i moga ja w pełni zdiagnozować? Bo piszesz tez o wyjmowaniu pompy na stół więc sa 2 drogi do sukcesu? Pytam bo ogólnie rzecz biorąc chyba by się u mnie przydało czyszczenie nastawnika tylko może lepiej niech zrobi to ktos profi i dla świętego spokoju sprawdzić czy pompa daje równe ciśnienia i w ogóle czy z nia ok przy jednej robocie. I co do tego systemu bosha to trzeba by podjechac do serwisu Bosha?
  8. No więc po kolei. Z odmy nie leci mi ropa tylko olej silnikowy. Powinna być drożna choć i tak mam już kupiona rurkę właśnie bo jest pęknięta i tam gdzie jest przykręcana do bloku cieknie. Nie licząc tego że olej z niej się dostaje tez tam w ten gruby wąż między przepływka a turbo ale w planach jest zrobienie czegoś na wzór Oil catch tank i czyszczenie dolotu na wiosnę. Olej wygląda normalnie. Filtr paliwa jest w planach do wymiany chyba na dniach. Noflautów już nie łapie no ale z przyczyn obiektywnych nie mam jak zrobić logów dynamicznych. Zapach spalin raczej normalny. Co do bagnetu sprawdzę i napiszę. Na wirniku sprawdzałem to jest może 1mm luzu ale poprzecznego. Wzdłużnego niema jest sztywno. Co może być przyczyna że w trybie BS mogłem zrobić tylko te 3 grupy logów statycznych? Tzn grupy 11 nie da sie zrobić bo jest w tych okienkach Error Not Available ? I co więcej z logów widać?
  9. No własnie a ja miałem dziś miarodajny test -18*C Nie wiem tylko dlaczego dziad ma tendencję do telepania i nierównego łapania. Ale ważne że pali i jeździ normalne zjawisko że zatelepie pochodzi na wyzszych obrotach przez chwile, nie przejmuj sie No jest dokładnie tak jak mówisz Denerwujące troche bo ma się wrażenie że może sie coś rozsypać ale dzięki za uspokojenie.
  10. Dołączę i ja choć u mnie sie pojawiło troszkę coś innego. Mam climatronik i jak mam na auto to nie dmucha z kratek na desce. Wiatrak zasuwa bo słychać ale nie dmucha. Ale jak włączę manualnie po prawej stronie to jest ok. Jakąś adaptacje klap trzeba robić żeby działało ok?
  11. No własnie a ja miałem dziś miarodajny test -18*C Nie wiem tylko dlaczego dziad ma tendencję do telepania i nierównego łapania. Ale ważne że pali i jeździ
  12. A kojarzysz jaka była temperatura? Bo na pewno był mniejszy mróz jak paliłeś po 9
  13. Sorki że odgrzewam ale jakoś tak schodziło i nic nie odpisałem. Wężyki podciśnieniowe przy turbinie wyglądały ok ale jednak je wymieniłem i o dziwo brak noflautów. Wg. zaleceń kolegi fusse przepłukałem tez przepływkę (spray do hamulców) i chyba jest ok. Dla pewności jeszcze przedmucham ten wezyk co idzie do ECU i otworzę kompa żeby zobaczyć czy tam nie pływa w oleju. Na kolektor nie mam narazie czasu więc pewnie wyczyszczę na wiosnę. Pozatym odkryłem skąd mam olej w dolocie Na szczeście turbinka wszystko ok tylko z odmy tam ciągnie (muszę wymysleć tam jakiś separator). No i kąta wtrysku nie miałem jeszcze kiedy ustawić na ideał ;( Nie miałem kiedy zrobić logów ale jak tylko mi się uda to wrzucę (może na dniach) żeby ocenić czy już wszystko ok.[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________No i zrobiłem logi na nowo. notlaufów nie ma ale... Niestety Jest problem. Opisany dokładnie w wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164175.0 Jedyne co w skrócie zaznaczę to przy przeciągnięciu tak gdzieś do 3500rpm zgasł i nie chciał odpalić. Dopiero po dłuższym kręceniu łapał nie równo az zaczął działać. Błędy Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Controller: 028 906 021 CE Component: 1.9l R4 EDC 10SG 0803 Coding: 00002 Shop #: WSC 06335 1 Fault Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent Readiness: N/A ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Controller: 8E0 614 111 Component: ABS 5.3 FRONT D11 Coding: 0273004132 Shop #: BB 24303 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 08: Auto HVAC Controller: 8L0 820 04 Note: Excessive Comm Errors Statyczne: Log (000) Log (001) Log (002) Log (003) Log (004) Log (005) Log (006) Log (007) Log (008) Log (009) Log (010) Log (011) Log (012) Log (013) Log (015) Log (020) Log (021) Log (022) Log (023) Basic Seatings Log (000) Log (003) Log (004) I tu zonk bo oprócz tych 3 nie mogłem zrobić innych grup w BS. Wyskakiwał Error not available Z oczywistych faktów nie mam dynamicznych ze względu na pogodę. Co możecie powiedzieć?[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 09:15_________________________________________________ Nikt nie ma chwili żeby zajrzeć w logi czy ok czy coś trzeba poprawiać?
  14. Jakieś 15min temu wyszło na 2 minutki Teraz już się schowało :gwizdanie: Ogólnie rzecz biorąc siedzę na Felinie w robocie
  15. Hehe rannym ptaszkiem to Ty nie jesteś Przydałby się dobry aparat to bym sobie pocpykał fotek w scenerii zimowej bo jak słońce zaświeciło to widoki bomba :gwizdanie:
  16. No i pierwszy test na odpalanie przy mrozie -18*C zdany Na początku trochę szarpał ale ogólnie rzecz biorąc za pierwszym kręceniem
  17. A dla potomnych ile może kosztować czyszczenie u magika? I ewentualnie sprawdzenie pompy? Bo słyszałem żeby samemu nie odkręcać nastawnika bo problem z ustawieniem później.
  18. zaczynasz gadać do rzeczy Najczęściej jeżdze w piatki wieczorem i w niedziele wieczorem jak jeżdze na wieś więc jakby sie jakas idea w takie dni zawiązała to dajcie znać
  19. No to u nas było by tak w połowie drogi I spotkanie Puławy, Chełm i Lublin Chociaż dość czesto jeżdzę przez Puławy to może kiedys tez się zjawię
  20. Właśnie z tego spotu "wyśmiałeś" zdjęcie z moimi kierunkami:P
  21. w zimie się nie spotuje Czemu nie? Mona się kiedys spotkać ale raczej duże zloty to nie ta aura :gwizdanie: Przynajmniej chłopaki z lublina można by się jakiś weekend styknąc np koło zamku w Lublinie to tylko B4 jeżdżą No mam tam konto bo wstepnie szukałem B4 TDI i faktycznie pare razy chłopaki wołali. Miałem te okazje być na zlocie Astry z kumplem a chetnie bym się wybrał kiedys na jakis A4 Tzn jeden juz mieliśmy z puertossem ale 2 osoboy
  22. w zimie się nie spotuje Czemu nie? Mona się kiedys spotkać ale raczej duże zloty to nie ta aura :gwizdanie: Przynajmniej chłopaki z lublina można by się jakiś weekend styknąc np koło zamku
  23. Kazimierz Dolny Po co ten bulwers Nie wiedziałem zapytałem. Wiem gdzie jest kazimierz dolny ale poprostu to zabrzmiało jak nazwa jakiegos baru :gwizdanie: W kazimierzu to tak ale w lato bo teraz to żadna atrakcja chyba Jak podpadłem to sorki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.