Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko W takim wypadku chyba sie odnajdziemy a miejscówki trzymajcie dla nas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja sie postaram na pewno by byc przed 15 a może nawet koło 14. W takim razie będzie mnie czekała wyliczanka kto jest kto :gwizdanie: Na czole se walne "pastaldo"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o której? i gdzie? bo ja to po 13 bede wolny ale mam bombowy detal http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159443.180 No ja chyba tez jakoś o takiej porze będe mógł więc jakby ktos jeszcze sie łapał koło tej godzinki to było by spox a jak nie to uderzymy we dwóch Ok namazane ale ja np oprócz puertossa nie widziałem nikogo na oczy i skąd mam wiedziec gdzie się wkleić a tak małą grupka wjeżdzamy i sie ustawiamy stali bywalcy tego działu. :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja się zjawię ale nie wiem czy wczesniej czy dopiero później na serducho. Nie będę się chwalił z jakiego powodu bo żenada A może chłopaki umówimy sie chłopaki gdzies w neutralnym miejscu (jesli mi się uda wczesniej tam być) i razem grupą wparujemy na plac i sie ustawimy koło siebie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja mam kata wywalonego (przy okazji zmiany plecionki) i zaślepiony EGR. Więc może będzie dobrze Co do tego słowa "Szał" miałem na mysli że to było coś większego niż szał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja miałem podobną przesiadkę Z opelka 1.4 Był szał nie? Szał? Mi banan z twarzy nie schodził Kowi seria ma ok. 240 niutków Moja miała 244,5 niutka teraz ma 312 A Twoje 355,6 przy Q to jest pewnie tak odczuwalne na fotelach jak moje 312 w ośce Mi te 312 już chyba wystarczyło. Ile moge wyciągnąc samym programem z seryjnymi gratami? No chyba że po sprawdzaniu okarze sie że wtryski sa kiepski to może kupie 216
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przydało by się wiecej bo juz tej serii tak nie czuje jak na poczatku po przesiadce z golfa 2 1,4 w benzynce
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No 6l ale u mnie na pełnym zbiorniku robiłem około 600km w trasie a reszta miasto więc jestem zadowolony. A ja raczej nie lubie biernej jazdy bo przysypiam. jeżdze średnio 120-140km/h. Bardzo lubie uczucie przyśpieszania wiec to spalanie mnie satysfakcjonuje. twoje padło wyjeżdza raz na ruski rok to juz niedługo No ja jeżdze co dziennie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ty przy silniku 2,5 to faktycznie masz się z czego cieszyć Ja przy takim spalaniu to płacze jak bóbr. Dlatego ja się ciesze jak po mieście zmieszcze się w 7-7,5 a na trasie poniżej 6 :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tylko jak się stoi i auto grzeje to km nie przybywa a para z wydechu leci :naughty: jak sie bajere kręci tysz prawda to czyli kłamie serwis :gwizdanie: Zużycie paliwa: » Średnie 4.9 » przy 90km/h 3.7 » przy 120km/h 5 » w mieście 6 To troche naciągane te spalania. Ja w lato jak sprawdzałem to przy mieszanym miałem 6l ale trudno powiedziec jak to sklasyfikowac bo raz bardziej przycisnałem, raz po malutku wiec nie da sie żeby 2 kierowców choćby jeżdzili podobnie i takim samym samochodem to inaczej wyjdzie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no ja jeździłem trybem od 1500 do 2500 i łapie. Może dlatego że nie doczyściłem idealnie turbiny w lato ale cóż. Bo najpierw wyczyściem z sadzy do czysta ale w części gorącej miałem taki dziwny nalot jakby wżery i nie wiedziałem czy można to zrobic na lusterko żeby tam te kierownice nie miały zbyt wielkiego luzu. No ale teraz juz wiem że można papierem na lusterko wypolerować więc tak zrobie i będzie spokój na jakiś czas Co do spalania ostatnio nie mierzyłem więc nie jestem w stanie powiedzieć.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No niestety. Ale nie da sie uniknac jazdy emeryckiej jak sie jexdi w zime tylko po mieście na niedogrzanym 7 km do roboty. Żeby go nie katowac to juz jak dojeżdzam to go pociagne tak od 3k do 3,5k rpm przy 80* ale jak widac to nie wiele daje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja tez ostatnio zaniedbałem turbinke bo długo jeździłem na niedogrzanym po mieście i zero trasy. Tylko u mnie tak zapiekło ze nie mogłem sztangi ruszyć ręką tylko musiałem popracowac kluczem. No ale narazie pomogło A na wiosne bedzie konkretne czyszczenie turbinki. W lato raz już to robiłem więc teraz jak juz jest doświadczenie to będzie przyjemna robota
-
[B5 1Z] Cieknie znów z pompy
Ale Ty wysyłałeś gdzies te pompę? No miejmy nadzieje że faktycznie zmienili wszystkie, i czy ja sprawdzili, wyczyścili i ustawili jak juz była rozebrana. Ale mniejsza z tym. Oby jak najdłużej nie było z nią problemów. Pozdrawiam.
-
[B5 1Z] Cieknie znów z pompy
To zrobili Ci załkiem okazyjnie jeśli chodzi o cenę. Rozumiem że te 150zł to już z kosztem uszczelek?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No mam nadzieje że ogarne sie z kasa do lutego. A gdzie jest ta lista? To się na dniach dopisze. Masz Vag Coma może?? Napisz na PW.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co masz na myśli? Bo nie skumałem :gwizdanie: chipsa Aaaa no to już czaje. No ale gadalismy że na wiosne uderzymy do Rogala. Pozatym mam pytanie. Macie chłopaki jakiegos VAG Coma dobrze działającego? Mój głupieje troche. Odezwijcie sie na PW w tej sprawie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
po ch#j go zaginałeś... nie zaginaj bo złamiesz o ile go masz Jak raz na kwartał zesztywnieje to musi się pobawic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co masz na myśli? Bo nie skumałem :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Powiedz co np. to skusisz jakiegoś amatora takich zamian i obaj z Marasem na tym zarobicie :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak się ktoś odezwie, to daj mi proszę namiar na niego Az się boję zapytać dlaczego ?? No chłopak ma chociarz bujna wyobraźnię
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podejrzewam że nikt z Q nie zamieni się na ośke z 1Z ale próbować możesz. A co do ogólnego szukania to zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=110.0 lub Alledrogo I wtedy wrzucaj jak cos znajdziesz do działu zakup kontrolowany i Ci chłopaki doradza czy warto
-
[ALL B5] Podgrzewanie tylnej szyby
Widoczność jest faktycznie dobra a góra szyby po nie długiej jeździe tez odmarza więc niema strachu
-
[ALL B5] Podgrzewanie tylnej szyby
Tak jak pisze kolega 3 górne nie mają prawa grzac bo to antena do radia
-
[B5 AHH] Po odpaleniu gaśnie i zapala jakby sie zapowietrzył KOSMOS
To jaki Ty masz olej? Choc na moje nieprofesjonalne oko to olej nie będzie miał nic do tego