Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. tym że u mnie niema żadnej mazi. Ani w odmie ani pod korkiem. A w miejscu gdzie wąż od odmy wpada do tego grubego węża przed turbo jest dość sporo takiego nawet klarownego oleju. Tzn nie jest go na tyle że pływa tam ale dość sporo. Jak ostatnio odkręciłem to było by tam około 1/4 kieliszka do wódki rozchlapane po wężu w środku. No i dolot (kolektor) jest cały w czarnej mazi której musze sie pozbyć ale to w lato jak będzie ciepło i czas. Pierwsze poczynania już zrobiłem czyli zaślepiony EGR.
  2. No nie wiem pomyśle jeszcze co z tym zrobić. Kwestia jest taka że potrzebuje samochodu i musze mieć na tyle czasu żeby zrobić to od poczatku do końca i przemyslec żeby sie nie przeliczyć w pewnym momencie że kupa Bo trzeba by tam zrobic jakieś mocowanie dla nich i z zasilaniem właczyc sie do którejś z żarówek. Choc tam by wystaczyło juz dołożenie po 3 szt do obrotka i predkościomierza, no i po jednej do wskazówek. Wydaje mi sie że plan ok tylko zobaczymy jak mi wyjdzie wykonanie No nic czas na przemyślenia i szukanie czasu na zabawe [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 12:16_________________________________________________paput coś dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182682.0;topicseen
  3. No ok i nikt nie mówi że takie rozwiazanie jest złe. Ale np u mnie zauważyłem dość dużo tego oleju z odmy ścieka do dolotu wiec zastanawiam sie czy jednak nie warto by było żeby to wracało do silnika ale omijało dolot
  4. Ja wiem o czym piszecie Ale może dobrym rozwiązaniem było by juz tam olej wyłapywać a dopiero jakies śladowe resztki na separatorze na pokrywie zaworów by sie oddzielały. I do dolotu by nie trafiał olej
  5. A koledzy takie pytanie bo tez mi zasuwa olej z odmy do dolotu. Znalazłem coś takiego Jakby założyc coś takiego (miałem kiedyś coś takiego w golfie) i włożyć do tego zbiorniczka taka druciana gąbke to nie byłby najlepszy pomysł na załatwienie tego problemu? Na gąbce skraplał by sie olej z tej mgiełki i wracał od razu do miski, jest blisko silnika wiec nie zamarznie, no a przez taka gąbke gazy przechodziły by bez najmniejszego problemu. I problem z olejem w dolocie by znikł
  6. W przedlifcie żarówki W5W a nie Ba9s. Ja kupiłem np. takie: http://allegro.pl/boczna-zarowka-w5w-led-3-smd-plcc6-9-led-smd-i1397595695.html :gwizdanie: u mnie sa w oprawkach jak postojówki z metalową wtyka nie takie jak pokazałeś a mam przedlifta z 97r. No w sumie ja mam po pierwszym lifcie wiec może w latach 95-96 jest tak jak piszesz :gwizdanie:
  7. Jak inny typ? O polaryzacji tez wspomniałem kilka wypowiedzi wyżej
  8. W przedlifcie na pewno mają świecić bokiem jesli chcesz tam diody włożyć. Przecierz tam z tyłu są w słupkach lampki wiec niema innej możliwości
  9. Ja nie mam szybra ale zdejmij to szkiełko gdzie sie wymjmuje żaróweczki i tam powinieneś mieć śrubki.
  10. No własnie jakby wyglądało Wcisnać na siłe to nie problem. A orientujesz sie jak jest z podłaczeniem? Bo może jakby sie trafiła podsufitka z polifta w śmiesznych pieniądzach to warto było by zmienić
  11. Takie wyjście tez może być Właśnie myślałem żeby w bocznych wlutować coś podobnego a w środek wpasować drugą rurkę i powinno juz być lepiej. A mam pytanie. Czy da rade bez większych problemów wrzucić tam poliftową większą lampkę czy trzeba duzo rzeźbić? Bo może wystarczyło by wyciać większy otwór w podsufitce i zamontowac tę wiekszą
  12. Ja tez jak pisałem dobrałem sie do lampki ale tam trzeba pare elementów przelutować żeby to działało jak trzeba wiec odpuściłem. Myśle że przerobienie diod będzie lepszym rozwiązaniem albo sam sobie wylutuje jakis mały moduł z ledów żeby mocniej świeciło. Pozatym mam plan żeby te lampke przerobic na 2 rurki bo za słabo świeci jak na mój gust.
  13. no w miejscach w ktorych jest za mocno doswietlone podkleilem folia do przyciemniana szyb, moze tam gdzie wskazowki zetrzyj tez farbe? nie pamietam jak ja robilem, ale chyba nie robilem Tylko tak się zastanawiam czy nie będzie zmieniony kolor jesli taką folie podkleje. Co do wskazówek faktycznie tam na środku nie starłem tej farby bo myślałem że będzie ok żeby świeciły normalnie na czerwono. Bo zacząłem się zastanawiac czy nie dołożyć tam dodatkowych diód w miejscach gdzie sa ciemniejszy tylko trzeba by żeźbić i nie wiadomo jak długo wytrzyma. Hmmm
  14. Mam to samo. Że rurka świeci a te po bokach nie. Próbowałem czarować z pinami we wtyczce ale to sie mija z celem. Jak oglądałem lampke to tez przeróbka nieopłacalna. Ale zaraz Ci powiem w czym jest problem w przedliftowej lampce:naughty: Mianowicie jak kupiłem diody to sprawdziłem ich polaryzację i jest tak jak na zdjęciu niżej. A jak doszedłem w lapce po pinach miernikiem tam jest odwrotnie. Więc jedynym sensownych rozwiązaniem jest albo znaleść takie (pytać sprzedających) by polaryzacja była odwrotna albo wyciągnąć je z oprawek i przelutować tak jak trzeba. Ja będe diody przerabiał jak znajdę troszke czasu.
  15. A z Clarionem DXZ588RUSB da rade żeby wyświetlane były info na FISie?
  16. Są gusta i guściki Mi sie takie podoba. Tym bardziej że teraz mam tylko kilka przycisków na czerwono na konsoli a reszte czyli światło w podsufitce i radio mam białe więc pasuje
  17. No i zrobione zegary. :gwizdanie: Jednak nie jestem do konca zadowolony. Oznacza to tylko tyle że będe nad nimi jeszcze pracował. Nie wiem dlaczego wskazówki bardzo słabo świecą a pozatym podświetlenie jest nierówne. Podejrzewam że efekt byłby jeszcze gorszy gdybym nie zmatowił diód Robiłem zdjęcia podczas prac ale więcej wstawię może w jakimś wątku oddzielnym jak będzie zrobione dobrze. Tu narazie jeszcze tylko jak wygląda zeszlifowana czerwona warstwa na odwrocie tarcz. Mrogal mówiłeś że robiłes jakies przesłony żeby tego efektu nie było. Pozatym miałes od razu mocne podświetlenie wskazówek? Na zdjęciach ich prawie nie widać ale one świecą tylko słabo.
  18. wielkie dzięki mrogal tak już sobie znajde [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:44_________________________________________________ Znalazłem coś takiego. Mam licznik z 1997 VDO który to będzie pin bo zgłupiałem jak widze te rozpiskę.
  19. Chłopaki na których pinach i której kostce jest podświetlenie zegarów? Bo mam je na stole i działam z nimi?
  20. Ty się wypowiedz w temacie wojewódzkiego Przecierz sie wypowiedziałem w tamtym watku. Mysle że spokojnie da rade jesli było zadbane. Każdy samochód da sie zajeździć w 50tys a moze jeździc i milion. Kwestia tylko poszanowania. Wiec szukaj poprostu zadbanego w dobrym stanie i nie zrazaj sie tak tym przebiegiem.
  21. Hehe ok Nie wnikam bo nie chcę wsiąknąć :gwizdanie:
  22. A co wy się tam chłopacy zmawiacie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.