Treść opublikowana przez pastaldo
-
Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www
Prosty biznes - prosta strona to i proste zyski i brak funduszu na inwestycje proste nie he Ja to w 100% rozumiem. Ale kolega zaznaczył że zalezy mu na prostej stronie. Co nie znaczy że "prostej" to badziewnej. W stronach małych firm nie chodzi o to by strona byla z przepychem tylko z glowa zrobiona. Ma w pełni prezentować wizerunek firmy i byc bardzo intuicyjna by klient wchodząc nie zgubił się tylko jak najprościej dostał to czego chce i żeby zwrócił uwage na najwazniejsze oferty i newsy. A żeby to osiagnąc nie potrzebna jest strona www za 5tys zł tylko włąsnie "prosta" strona zrobiona przez kogoś z głowa i dobrym wyczuciem. Takie jest zycie że w tej chwili bardziej liczy się chwytliwy pomysł niz przepych. Na duże skomplikowane strony moga sobie pozwolic większe firmy które mają z tego naprawde pozytek. Np wprowadzając funkcje sklepu internetowego, forum itp. Jeśli źle mówie kolego morsdicti to mnie popraw
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
te 2,4 ogólnie są bogate, mało która jest słabo wyposażona Szkoda że nie idzie tam wrzucic turbiny
-
[B5 AFN] Kilka objawów - jakie przyczyny? - Wstępna diagnoza :)
Co do łopatek to juz mam zaplanowane że jak będzie cieplej to wyciagne i wyczyszcze. Świece żarowe były wymienione z 5tys km temu i były sprawdzane ostatnio sa ok. Bardziej sie boje że to może być wtrysk albo słaba kompresja. Czy słaba kompresja ewentualnie może być spowodowana padniętym uszczelniaczem zaworowym lub popychaczem niedomagającym? Telepie raczej na początku po rozruchu. Później sie stabilizuje i już tego raczej nie czuć (nie mam porównania). Diagnozowałem poduchy w warsztacie to lewa jest szrot wiec dopatruje się przyczyny w tej poduszce telepania na zimnym choc jak wspominałem po odpaleniu czasem jakby chodził chwile na 3 gary dlatego podejrzewam kompresję albo wtrysk.
-
[B5 AFN] Kilka objawów - jakie przyczyny? - Wstępna diagnoza :)
Ok postaram sie jutro zrobic logi i się odezwę. A co do pozostałych objawów których nie da sie sprawdzic kompem tzn 1), 2), 3) co powiecie?
-
[ALL B5] Uchwyt pod telefon - jakieś pomysły? Nikt nie używa?
Jakie macie koledzy pomysły i rozwiązania u siebie na uchwyt w samochodzie na telefon? Nie interesuje mnie przyklejany do szyby tylko coś podobnego do tych uchwytów fabrycznych ale na tel komórkowy. Mile widziane zdjęcia. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Kilka objawów - jakie przyczyny? - Wstępna diagnoza :)
Witam, W związku z tym ze ostatnio łapie sporo noflautów dzis obejrzałem wszystko pod maską i jest kilka objawów: 1) Po odkręceniu korka od wlewu oleju podskakuje dość energicznie i jak się przystawi ręke to dość wyraźnie dmucha 2) Sporo oleju w dolocie tzn turbina chyba ok bo brak luzów itp ale przed turbiną sporo oleju wpada tam z odmy 3) po odpaleniu przez chwile pojawia się dym w okolicy plecionki 4) noflauty 5) raz się super wkręca na obroty i ciagnie a raz ja mu w gaz a on pipa 6) Po odpaleniu na zimnym przez chwile telepie samochodem i jakby nie łapał od razu na wszystkie gary. A teraz podam co ja podejrzewam a Wy koledzy powiedzcie czy to co mówie się zgadza i podajcie ewentualne inne możliwości takiego stanu rzeczy 1) padnięte szklanki i uszczelniacze zaworowe sa do wymiany? Szklanki słychac przez jakiś czas po odpaleniu. Czy to może być wina odmy? 2) w związku z dmuchaniem z pierwszego punktu olej nie spływa na klawiature tylko dalej sie niesie z powietrzem do dolotu. Naprawa pierwszego załatwi i drugi punkt? 3) plecionka do wymiany 4) turbina będzie czyszczona bo dzis kluczem miałem problem ja ruszyć tak złapała. 5) Potencjometr gazu walnięty? Raz łapie raz nie? Jak go sprawdzić? Bo czasami jest tak ze się zmieni pozycje nogi na pedale i jakby było lepiej albo to przeczulica. 6) Wtryski planuje sprawdzić u pompiarza i kompresję. Dobry trop? Poduszki pod silnik zamówiłem już u znajomego uzywane oryginalne z niemiec po malym przebiegu. Z góry dzięki za sugestie z Waszej strony :gwizdanie:
-
Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www
morsdicti odpaliłby ci od razu portal jak Microsoftu :polew: Prosta strona jest do zrobienia. Ale jak móiłem zajmuje sie tym po godzinach i nie dostaniesz odemnie rachunku na to bo nie prowadze działalności.
-
[B6 AVF] Czy ktoś to stosował
Kolejny złoty środek :doh1:
-
Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www
Ja stanowczo odradzam Jeżeli chcesz zapłacić 2000zł za szablon strony he którego używa 10 czy 20 innych firm .... to właśnie zgłoś się do IM :polew: Niestety większośc takich firm włsnie tak się obchodzi z klientem, łyka kase za coś czego tak na prawde sama nie zrobiła :gwizdanie: Bo gdyby przynajmniej robili na swoich szablonach to by jeszcze uszło :gwizdanie:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
A co sie składa na bose ? Bo rozumiem ze sub w boku bagażnika na pewno. I co jeszcze? Głośniki w dzwiach sa inne?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak się robi delikatny rant na tarczy to można to zeszlifować czy trzeba to stoczyc ewentualnie żeby nie biło i było wyważone?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
110 KM było dla Ciebie za duzo a Ty masz teraz 165 Strach pomyslec co teraz będzie wyprawiał
-
Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www
Ja jesli robie to raczej od podstaw projekt w php z elementami skryptów dlatego w duze projekty sie nie bawię ze względu na mała ilość wolnego czasu.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
- Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www
Ja dorabiam w tej branży Zależy czy to jakiś duży projekt czy prosta strona dla firmy z panelem administracyjnym. Co potrzebujesz?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oj papuć papuć wiem że sie cieszysz swoim Q ale ośka tez ma swoje zalety- [ALL B5] Montaz oswietlenia kabiny(Polift) czy mozna zamontowac do przedlifta?
Kilka postów wyzej jest opisany problem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182084.0- [ALL] auto stoi bez jazdy
Jeśli go będziesz odpalać i zostawiac na wolnych obrotach to będzie musiał długo chodzić bo zejdzie mu zanim uzupełni to co wykorzystał do rozruchu nie mówiąc żeby doładował. Nie ma możliwości sie nim przejechać raz na tydzień z 10km? A jeśli musi stać to wyjmij aku i nic mu sie nie stanie, no chyba że nie masz kodu do radia to juz problem bo niczemu innemu raczej nie zaszkodzi.- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
tak juz od samego wyjechania auta z fabryki auto ma zapieczona turbinę uspokoiłeś mnie, myślałem że masz taki fetysz :polew:- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Dobrze wiedzieć. Jak czyszcze strone gorąca to można chyba na lusterko wypolerować? Bo tam były takie wrzery to jak ostatnio czyściłem to je zostawiłem bo nie wiedziałem czy sie tam jakieś luzy za duże między kierowniczkami a obudoą nie roba jak to zczyszcze? I podejrzewam że na tych wrzerach mi sie odłożyło znowu i sa noflauty. A to Solar jeździsz cały czas z zapieczona turbina?- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
To ten pierścień sie wyrabia? Jak wygląda wyrobiony ten pierścień? Bo może ja mam to samo bo czyściłem pół roku temu turbulum, przez jakiś czas był spokój i znów po zimowej miejskiej jeździe sie kwalifikuje do czyszczenia bo sa noflauty- 5 urodziny klubu :)
Sto lat, sto lat niech żyje nam Prezes i Klub Oby tak dalej- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Nie znam odpowiedzi na pytanie ale przecierz czyszczenie turbo to przy dobrych wiatrach 2h roboty przy piwie wiec bez strachu. Nie długo będe robił to u siebie :gwizdanie:- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew:- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry Hehe nie no byłem tam ze 2 razy ale juz jakiś czas temu (2 lata). A napisalem tylko to dlatego że nie mając Astry pojechalem a Ty nie miałem Audi i mimo że chcieli cie zabrac to sie łamałes do końca Własnie z klubem astry byłem na gokartach które proponowałem na spota ale mi wypominasz, byłoby jednego mniej tylko i to bez auta Tak to mi przywiozłes pamięć :polew: Żart, nie bulwersuj sie tak :gwizdanie: - Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www