Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Tu troche inny http://allegro.pl/intercooler-lancia-dedra-alfa-146-145-2-0t-1-9td-i1440978595.html Ale czy ten pierwszy i tak nie jest większy od standardowego AFN?
  2. Tu jest od 2.0 v6 Turbo http://allegro.pl/alfa-romeo-166-2-0-v6-turbo-intercooler-i1445085714.html Przecierz mówiliście o takim silniku
  3. Chodzi o taki IC z Alfy? http://allegro.pl/intercooler-chlodnica-powietrza-alfa-romeo-166-2-0-i1450802382.html W sumie śmieszne pieniądze jesli faktycznie spełniało by swoja rolę. Zaraz mnie ktos naprostuje że niema to jak FMIC ale koszta nie współmierne. A jest jakaś szansa na poprawienie czegos przy seryjnym AFN bez programu montując taki IC ? Bo np będe się brał za czyszczenie dolotu i mój IC nie wygląda zbyt dobrze i jakby sie okazało że trzeba wymienić to może coś takiego a nie seryjnego z AFN jeśli by coś poprawiło się. Nie szukam tu mocy bo wiem że sam IC to nie mod pod KM tylko chodzi mi o pozytywne aspekty montażu czegoś takiego :gwizdanie:
  4. Dobra decyzja. Ja miałem wyciek że aż kapało zniej. Nie dość że spalanie wzrosło to ropa kapała na rozgrzany wąż gumowy od chłodzenia i zrobiła się dziura bo te węże nie są olejoodporne. I z tej okazji miałem duży wyciek płynu. Ja w lublinie za pełna usługe zapłaciłem u dobrego speca 500zł z montażem i demontażem. Pozdrawiam i powodzenia
  5. Jesli nie otworzyłes paczki przy kurierze jak przyniósł to będą się bronic rekami i nogami przed uznaniem gwarancji i będą mówić że pewnie sam uszkodziłeś itp. Ale oczywiście trzeba walczyc o swoje. Mi się nawet podobają moje drewniane dekory ale myślę o tym żeby zmienić coś w aucie. A że w dwóch miejscach mam jak gdyby pęknięte (tylko głeboka rysa na lakierze) to myśle o oklejeniu. Powodzenia w dochodzeniu z UPS
  6. 4 maxa nie bylo? :decayed: poduszki lemforder [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 10:57_________________________________________________ tylko na jak dlugo?.... Na jak długo? Hmmm nie wiem. Zakładałem takie które były zdrowe i po zamontowaniu trzymają bardzo dobrze więc nawet jak wytrzymaja 2 - 3 lata to będe za taką cenę usatysfakcjonowany tym bardziej że wymiana jest prosta jak pie...nie
  7. Jesli nie musisz mieć koniecznie drwno to sklej dobrym klejem ten co masz. Łaczenie zeszlifuj żeby było gładkie. Oklej je folią w karbon i załóż Ja sam ma drewno i zastanawiam nad taką operacją ale czasu brak :gwizdanie:
  8. Ja spróbuje podkleic jakąś gąbką. Tam niema az takich ogromnych temperatur. Ewentualnie zaopatrzyc się w jakąś gabkę odporna na wysoka temperaturę. Kojarzy ktos taka gąbkę lub inny materiał o podobnej strukturze a odporny na temperaturę?
  9. W takim wypadku i ja musz coś tam wymyśleć.
  10. W takim wypadku chyba nie pomogę gdyz u mnie pod tą osłoną niema nic. Jest poprostu goły plastik. Nawet się nie zastanawiałem czy tam coś powinno być.
  11. Kilka osób pisało że własnie mieli takie objawy. Lepiej juz kupić używane oryginalne poduchy w dobrym stanie niz badziewne nowe poduchy. Tak jak ja kupiłem i założyłem. Teraz jest idealnie. A zapłaciłem po 70zł za szt
  12. Mówiąc pokrywa silnika masz na mysli maskę samochodu? Jesli tak to niema chyba jakiegoś materiału który by mógł to zastapić. Trzeba by kupić oryginalną tą osłonę. Ale pod żadnym pozorem nie idź do ASO tylko trzeba znaleść gdzieś używkę. Bo tam niema jak założyć jakiejś innej gąbki czy coś w tym stylu.
  13. A niby jakby się miało skończyć? Przecierz to co kupisz to tak na prawde kawałek śruby z kawałkiem zalanego plastiku Jeśli się zrobi coś takiego z głową to nic sie tam nie może stać. tym bardziej że tam w poblizu niema żadnych miejsc o dużej temperaturze jak to powiedziałeś. Ale cóż: masz 2 pierdułki za w sumie 44 zł które mógłbyś mieć jak pomyslisz za 2 zł Ale ciesze się że znalazłeś rozwiązanie i juz wsio ok
  14. pewnie będzie inna sprężarka i przewody co do elektryki nie wiem No i oczywiście cały mechanizm klap musisz wymienić
  15. Czy wycieknie to nie wiem ale nawet jesli to co w tym złego? Ale podejrzewam że tak. Pozatym pytanie czy dojdziesz tam bez wyciagania pompy? Ja miałem własnie gdzies tam wyciek to wyjmowali mi pompę i zrobili przy okazji pełne uszczelnienie.
  16. Nie przesadzajmy nie jest tak źle Ja mam nokie nie bose i bardzo nie narzekam. Tzn w planach aby wrzucenie w drzwi midbasów i gra całkiem ładnie
  17. Mi jakoś do b6 nie pasuje żaden spoiler ale to kwestia gustu o których sie nie rozmawia.
  18. Oby nie taki http://allegro.pl/klapa-tyl-tylna-audi-a4-b5-sedan-spoiler-wys-0zl-i1447934343.html Te które były oryginalne w B5 sa moim skromnym zdaniem ciekawsze http://allegro.pl/klapa-tyl-spoiler-audi-a4-b5-sedan-95-98-bdb-stan-i1416351007.html
  19. zmieścić to się zmieści;) Aha ok bo ja nigdy tego na zywo nie widziałem A co byś chciał tam wrzucić? Jaki tam jest oryginalny? Jakis 16cm chcesz włożyć?
  20. Przecierz bose ma podobno swój wzmacniacz więc pytanie powinno brzmieć czy wzmazniacz bose uciągnie większy głośnik. Pozatym pytanie czy tam sie zmieści większy głośnik.
  21. pierwsze słyszę a też mam w orange Tez sie tym nie interesowałem do tej pory. może być coś ciekawego Podejrzewam że to albo z jakichś promocyjnych doładowań ktos to ma albo pracuje w orange i ma dojścia do takich tanich kart.
  22. Tzn przez pewien czas czekałem do cyknięcia ale wyczytałem że to nie zdrowo i że niby się powinno czekać tylko do zgaśnięcia kontrolki (na dniach wymienię kontrolke.) Co do szarpania to problem niemal ustąpił. Wczoraj wymieniłem obie poduszki pod silnikiem i rano brak takiego mocnego telepania po odpaleniu. Tzn fajki na świecach tez musze wymienić bo pękniete sa 3 ale to nie była chyba przyczyna. Więc poduszki to był chyba ten ból. Lewa od strony kierowcy była niemal całkowicie pęknieta. Znajomy mechanik podpowiedział żeby założyć obie takie same, tzn jak lewa że lepiej tłumia i sa wytrzymalsze. No i jak ręką odjał. A założyłem oryginalne poduszki z rozbiórki (znajomy sprowadza samochody na czesci :gwizdanie:) No więc na tę chwile zostało mi wyczyścić turbinę no i jak już się za to wezme to pewnie wyczyszcze cały dolot i mam nadzieje że już będzie jeździł.
  23. Chodzi Ci o taki plastik z którego wychodzą 2 śruby. jedna w góre druga w dół? Ktoś nie dawno zadawał takie pytanie i ktoś mu podawał numery tych mocować ale musisz poszukac. I za grosze kupisz w ASO. Choc ja zrobiłem sobie sam Zwykła śruba gruba guma za podkładnę między mocowanie przy silniku a osłone żeby nie telepało i rok czasu już śmiga i nie zamierzam zmieniać
  24. Ktoś kiedyś o to bytał. Żeby włożyć climatronic trzeba podobno wymienić całe bebechy od nawiewu w środku pod deską rozdzielczą no i w Twoim wypadku założenie całej instalacje czyli sprzeżarki, przewodów i osuszacza. Czy z A6 będzie pasować to nie wiem bo w tym ogólnie nie siedze i sie nie znam. Może ktoś mądrzejszy się wypowie. No i podstawowe pytanie czy taka przeróbka będzie Ci sie kolego opłacać.
  25. Specem nie jestem ale mam tak samo i wygląda że tak poprostu jest skonstruowany climatronik. W kilku przypadkach które widziałem tak jest więc uznałem że jest to normalne. Dlatego nie przejmujcie się gdyż tez myślałem że powinno byc inaczej. Robiłem adaptacje klap i jest jak było więc jest Ktos kiedyś mówił że jak niema klimatronika to te wszystkie klapy są sterowane linkami. A jesli tak jest to trzeba szukać jakiejś mechanicznej usterki w samym mechaniźmie klap. Za te linki sobie obciąć nic nie dam bo to tylko zasłyszane bo osobiście mam climatronik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.