Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: A ten jak zwykle... :doh1: hehhe Dlatego szczerze powiedziawszy bardziej niz majówke wolałbym normalnego spota w naszym małym gronie gdzieś tylko gdzie Nie wiesz co tracisz w zeszłym roku było nas tam 5ciu i tylko ja z rafalekxem z lubelskiego Może i nie wiem. Ale nie będzie tam maluchów które bym moim padłem mógł objechac na 1/4 mili :polew: a z tego co widze to poza tym to jeszcze może być ta hamownia. I z mojego punktu widzenia koniec atrakcji Wiec na normalne spotkanie audi maniaków nie trzeba wybierac koniecznie majówki
-
[B5 AHU] Radio "po kluczyku"
na pewno cały prąd na końcówki bierze z tego stałego plusa? Jak miałem wcześniej pioniera to we wtyczce ten który był niby do wzbudzania był grubszy niż ten od "pamięci" stały plus. stąd moje uwagi. Jesli jest tak jak mówisz to aby zycze koledze radochy z korzystania i nie mam nic do dodania
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew: A ten jak zwykle... :doh1: hehhe Dlatego szczerze powiedziawszy bardziej niz majówke wolałbym normalnego spota w naszym małym gronie gdzieś tylko gdzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale trzeba płacić za start A ja nie będę startował bo jak będzie płatny to będą startowały dobre furki, a nie jakieś pitu pitu Jestem jak najbardziej za Byle termin pasowal wszystkim lub przynajmniej większości i będzie spota to może nawet w kwietniu się uda zrobić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No jak nie majówka to można by w maju (jak będzie ciepło) zrobic jakiegos wojewódzkiego spota
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jestem jak najbardziej za Widzieliście ogłoszenie majóvwki ? tcza tcza Tylko nie pójdź w tango
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co to chłopaki ten watek umiera? Niech sie każdy zamelduje co u niego słychać
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Wybrzydzasz Ja mam tak samo. W pierwszej chwili mnie to razilo po oczach ale teraz sie przyzwyczaiłem. narazie mi sie nie chce ich wyjmowac ale jak wyjme to w miejscach gdzie jest za jasno nakleja sie folie do przyciemniania szyb i jest git. Widziałem u kolegi który tak zrobił i jest efekt super.
-
[B5 AHU] Radio "po kluczyku"
Ok fajnie tylko czy tam jest odpowiednio gruby przewód który poda prąd na podświetlenie i radio. Głośniki masz jakies pod radio czy wsio pod wzmak? Bo jak masz jakies głośniki do radia to proponuje zrobic test pogłos na 3/4 skali głośności radio i jak głośniki będa pierdziec to na bank radio dostaje za mały prąd i możesz cos zjarac jak będzie mocniej grało. Lepsze rozwiązanie to poprowadzić tam +12V z tej listwy przy bezpiecznikach ale podłaczyc przez przekaźnik który będzie steroany z tego podświetlenia i wtedy będzie dobrze grało i bezpiecznie. Zrobisz jak uwazasz ale może jeszcze ktoś się wypowie na temat moich wywodów
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Oddzielacz oleju. Dzięki za sprostowanie
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Ale chodzi Ci o te rurkę czy ten biały pojemnik? Bo jesli chodzi o rurke to idziesz do sklepu moto i mówisz że potrzebujesz rurke odmy od skrzyni korbowej do separatora na pokrywie zawodów do silnika 1,9TDI AFN i niema bata żeby nie wiedzieli o co biega A ten zbiorniczek biały to jakis odstojnik ale jak fachowo sie nazywa to nie wiem
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Wydech Remusa to nie mój klimat :gwizdanie: Dla mnie jesli coś wydaje więcej dźwięku z tłumika niz seria to sie kwalifikuje do naprawy A co do wzoru kamei to w moim przypadku poprostu mi się podoba a nie chodzi o lans. A jak mam okazję pobawić sie w wolnej chwili z niedużym nakładem finansowym i może wyjść coś co mi się podoba to mówie czemu nie- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Mam prośbę do kogoś kto ma Oryginalny gril RS4. Tu jest fotka z siatka kamei z zaznaczonymi wymiarami. Poprosił bym o zmierzenie tych odległości na ori grilu i napisac w celu dobrania najbardziej przypominającej ori gril siatki kamei- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Zgadza sie. Ale ja chce zrobic z siatki o oczkach kamei wielkościowo zblizonych do RS4 a nie takiej drobnej siatki. I wtedy mysle efekt może byjść ciekawy Mrogal chyba tak robił No własnie od niego zaczerpnąłem pomysł na ten mod Tylko on uzył takiej plastikowej kratki z ABS a ja sie zastanawiam nad aluminiową malowana w czarny mat- [B5 ADP] Kolektor wydechowy z A4 1.8 do 1.6?
Tu jest do 1.6 ALZ Chyba nie ma różnicy z tym co ty masz czyli ADP wystarczy poszukać Co do pytanie czy pasuje od wiekszego to nie wiem.- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Zgadza sie. Ale ja chce zrobic z siatki o oczkach kamei wielkościowo zblizonych do RS4 a nie takiej drobnej siatki. I wtedy mysle efekt może byjść ciekawy- Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
Świetny pomysł z tym tuningiem modelu Fajniej by było modzic przy takim z skali 1:15 Można by lepiej szczegóły dopracować i tak jak qwerty wrzucić do tego moduł zdalnego sterowania i wtedy Albo takie coś http://allegro.pl/samochod-welly-audi-tt-coupe-1-12-auto-na-radio-i1464647086.html tylko szkoda że nie B5- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
I jak dla mnie na tym jaśniejszym niebieskim efek bomba. Dla mnie wystarczy. Ale tak czy inaczej sam też sie pobawie jak znajde troche czasu :gwizdanie:- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
pokarz jak mozesz taką podróbe w rozsądnych pieniądzach Bo za podróbe dać kilkaset złotych to nie dla mnie i wole sam coś wyczarowac. Zawsze sie chociaż pobawie a jak nie wyjdzie to mówi sie trudno- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja przez pewien czas chorowałem na mazde 323F wersja II lub wersja I z otwieranymi lampami. Silniczek 1,8 juz ładnie jedzie ale wybór padł na Audi jednak Najpierw chorowałem na B4 w TDI ale stwierdziłem ze trzeba troszke dołozyć i juz kupic B5 I powiem tak chyba jak kupie nastepne to tez B5 tylko polift. B6 mi sie nie podoba- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie zamienił bym COOO na takie coś Może mam 110KM i nie wiem ile do setki ale nie chce innego samochodu Może jak kiedys kupie ładniejszą wersje (B5 polift) to zrobie jakis programik- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
:polew: Znając papucia pewnie tak A tak poważnie to zejdźmy z niego bo mu duszno- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Całkiem całkiem ta szlifierka- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
a tam niema przypadkiem samej felgi ? Jest - [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo