Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zajrzyjcie do Luźnych gadek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://allegro.pl/breloczki-audi-bmw-vw-volkswagen-golf-opel-kia-i1491143863.html Tu jest aukcja z breloczkami. Zainteresowany ktoś? Można różne wzory itp (opisane w aukcji) Ja będę zamawiał dla siebie 2 szt. Jesli bedzie 5 szt wysyłka będzie gratis. Jesli ktos bedzie na 100% pewny to może mi podesłac co chce (co do kasy PW) i rozdałbym mam nadzieje na zlocie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
A jaki związek ma katalizator z rozrządem? Żeby choc demontaż jednego ułatwił to drugie. Ale cóż rozumiem że to był przejaw expresji i cheć podzielenia się ta wiadomościa ze światem taki że za jednym zamachem zrobię obie rzeczy, czepiasz się tego że chciałem się podzielić chęcią wybebeszenia katalizatora... po prostu po przeczytaniu wielu opinii w tym temacie że auto jest żwawsze przy niższych obrotach po tej modyfikacji, chcę się przekonać czy u mnie też będzie to odczuwalne. Chociaż przy przebiegu ori 186 tys nie wiem czy kat będzie aż tak przytkany ... Nie czepiam sie tylko wypowiedź była w takim tonie jak dziecko w piaskownicy "Patrzcie ja tez mam lizaka" Nie odbieraj tego że sie czepiam tylko zwróciłem uwage. Jesli Cie uraziłem to przepraszam. pozdrawiam, Koniec OT
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
A jaki związek ma katalizator z rozrządem? Żeby choc demontaż jednego ułatwił to drugie. Ale cóż rozumiem że to był przejaw expresji i cheć podzielenia się ta wiadomościa ze światem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bo jodełkę trochę słychać Jaja sobie robisz? Co Ty masz z tymi uszami? Diesel za głośny, opony w jodełke za głośne Ja jeżdżę na Fulda carat progresso http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/122187 i jest cisza jak makiem zasiał Ale cóż skoro jestes papuc tak wrażliwy to zamieniaj życie :> Zastanów sie nad kupnem jakiegoś meleksa elektrycznego. Bedzie jeszcze ciszej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bo jodełkę trochę słychać Jaja sobie robisz? Co Ty masz z tymi uszami? Diesel za głośny, opony w jodełke za głośne Ja jeżdżę na Fulda carat progresso http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/122187 i jest cisza jak makiem zasiał Ale cóż skoro jestes papuc tak wrażliwy to zamieniaj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Aha luz. Tak mi się wydawało ale się zamotałem bo nie bardzo rozumiem dlaczego paput chce wymienić takie opony na inne z innym bieżnikiem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tzn jak nie jodełka? o co kaman?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie jednemu psu burek na imie Ale jak najbardziej wpadaj archi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
własnie :> rafalekx chce spota wojewódzkiego robić, a zachowuje się jak przystało na starego drogowca - spychologa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Komplet łopat dla kazdego z logiem firmy
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
Ja kupowałem w InterCars i po rabacie wyszło nie całe 60zł. Ale sa i tacy którzy twierdzą że nie warto kupiwac zamiennika że nie wytrzymuja tyle co te ori z ASO. Mi wymieniał mechanik bo szukali mi wycieku z układu chłodzenia wiec przy okazji wymielili mi tez filtr paliwa. Po odkręceniu filtra juz jest ładny dostęp choć podobno pare osób z forum gimnastykowało sie i bez odkrecania niczego wymienili te odmę. Dlatego to już musisz wybadać jak Ci będzie najwygodniej.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przepraszam... W opolu to zawsze organizujemy dwuosobowy sopot, pod meblowym . Mam nadzieje że teraz da się zorganizować trzyosobowy :gwizdanie:. Bo mamy nowego kolegę w klubie z opola... było z sebkiem przyjechac na puławski ostatnio :gwizdanie: był by spot 9 osobowy No ja akurat wtedy w niedziele tam przejeżdzałem ale nie wiedziałem o spocie i było dość późno wiec mogło Was już niebyć. to sobota była A to nie ważne, pomyliło mi sie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przepraszam... W opolu to zawsze organizujemy dwuosobowy sopot, pod meblowym . Mam nadzieje że teraz da się zorganizować trzyosobowy :gwizdanie:. Bo mamy nowego kolegę w klubie z opola... było z sebkiem przyjechac na puławski ostatnio :gwizdanie: był by spot 9 osobowy No ja akurat wtedy w niedziele tam przejeżdzałem ale nie wiedziałem o spocie i było dość późno wiec mogło Was już niebyć.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przepraszam... W opolu to zawsze organizujemy dwuosobowy sopot, pod meblowym . Mam nadzieje że teraz da się zorganizować trzyosobowy :gwizdanie:. Bo mamy nowego kolegę w klubie z opola... Z pewnością ożywi spot No jak jest kilka osób to zawsze lepiej. Choć uznaje zasadę że lepiej we dwóch normalnych sie spotkac niz z 10 oszołomami Choc oszołomy też coś w sobie maja i takich tu nie brakuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok luzik. Zapraszam do ankiety odnośnie daty spota
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No przecież jakiś czas temu na kwiecień był planowany wojewódzki :gwizdanie: No zgadza sie. Dlatego miałem nadzieje że ten kwietniowy zlot rozgłosimy tu i w watku Wojewódzkich i zrobimy jakiś większy zjazd np w lublinie nad zalewem lub innym miejscu które będzie odpowiadało wszystkim.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jestem za Jeśli tylko nic nie wypadnie i będę w Lublinie to ja jestem niemal cały czas do dyspozycji. Nawet na tygodniu wieczorem po pracy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cos w tym pewnie jest Kwiecień bo wtedy powinno byc juz cieplej. Ale jak kolego zauwazyłes mniejszy spot teraz jakos wcześniej jak najbardziej mozna zorganizować. Tylko żeby było kilka osób bo miałem juz okazje uczestniczyc w dwuosobowych spotach Przyznaje było fajno ale jak spot to spot Możemy sie spotkać jakos teraz a w kwietniu zrobimy wiekszy i ściągniemy chłopaków z okolic (paput, rafalekx,kowi, mrogal )
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
drugi Tomkowi nie pasuje Mi to tam ryba aby weekend i w sumie kwiecień... może jeszcze soboty będę miał wolne I proponuję konkretniej coś już planować co będzie się działo na spocie, bo potem każdy kto będzie pierwszy albo drugi raz będzie się na Ciebie patrzył z pytaniem: "I co teraz robimy?", a po jakimś czasie odwróci się na pięcie i powie "nara" ja już jadę Dobra uwaga Ja powiedzmy licze że może do końca tyg będzie jakies poruszenie i zaciekawienie i w weekend mozna by jakis plan obmysleć i poddac głosowaniu terminy. Co do drugiego weekendu ja nie mam jak sie wykpic bo to służbowy wyjazd wiec rozumiecie. No chyba że jednak zapadnie decyzja że drugi weekend to najwyżej Was będę wspierał duchowo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pierwszy weekend kwietnia mi tez pasuje. Może narazie sie wypowiadajmy a jak będzie powiedzmy dwie daty do wyboru to wrzuce ankiete i rozstrzygniemy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No mi sie wydaje że poczatek kwietnia to będzie to Wstepnie roponuje zalew. Tam jest dość spory parking wiec było by sie gdzie ustawic, pogadac i fotek porobić. A mam nadzieje do tego czasu więcej Lubelskich Sie tu pojawi. Wysłałem zaproszenia do w miare aktywnych uzytkowników z forum bo jakbym chciał do wszystkich (22 strony wyników) to by mnie zastała jesień Jak macie znajomych z Lublina i okolic z klubu lub takich co jeszcze nie sa to polecajcie tu wątek co by sie nas troche uzbierało Jesli chodzi o mnie to drugi weekend kwietnia odpada bo mam konferencje z roboty. Dlatego jako pierwszą propozycję w nagłówku wątku pisze pierwszy lub 3 weekend kwietnia jako możliwą date zlotu a jak bedzie bliżej to będziemy dogadywać szczegóły. Show must go on eee to tutaj ma być lepiej podbobno Pastaldo szykuje darmowy poczęstunek dla strudzonych spotowiczów Nie ma sprawy Ja stawiam Wy płacicie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to nigdy nie byłeś na spocie? Niektórzy nie wiedza co tracą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czekamy na kolejne osoby i zobaczymy jakie będzie zainteresowanie
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Fotki mega Chcemy więcej tej poezji