Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Jak dla mnie może być i niedziela i sobota. Biech sie wypowiedza Ci którzy zagłosowali na sobote czy zgadzają sie tez na niedziele i na odwrót. Widze że trzeba będzie żydowskim targiem sie dogadać bo jest prawie po równo w ankiecie.
  2. Świetna sprawa Choć ja bym dla siebie wziął dodatkowo grzanie dupki na zime
  3. tak ten krążek (oddzielacz oleju) wyciąga sie bo on poprostu jest włożony na wcisk na taką gumową uszczelkę w pokrywe.
  4. Ta chyba przebudzenie ze snu zimowego
  5. Jak w temacie. Mam możliwość zakupić siedzenia z B7 avant w dobrej cenie. Czy istnieje jakas opcja montarzu do sedana B5 ? Wiem że P&P nie da sie ale może ktos zna sposób przeróbki.
  6. Jesli Panowie chcecie dobre opony na zime to polecam Michelin Alpin Dośc tania (w moim rozmiarze) a ani razu sie nie zawiodlem. Super sie trzymaja na sliskim i z każdej zaspy wyjeżdzałem mimo że ośka. Moje 195/65/R15 kupowałem nówki rok temu po 250zł
  7. Super. W takim razie kwestie breloków narazie zamykamy i czekamy na fotki w poniedziałek.
  8. dokładnie. A co do szumienia sie nie wypowiadam bo niemam Q jak szanowni kowi i paput
  9. Ja letnie mam fulda carat progresso jodełke i jest cicho wiec jak dla mnie to wyolbrzymiacie. No chyba że Q ma takie śmieszne właściwości to nic nie mówie
  10. A 3mm to juz dużo i nie wyjdzie? A moglibyśmy sie umówic że zrobiłbyś 1 próbny z 3mm blachy i zobaczymy jak wyjdzie? Wtedy by się sprawdziło i jak nie będzie wychodzić to pójdzie masowa produkcja 1,5mm a jeżeli będzie ok to kto będzie chciał taki poda. Może tak być?
  11. Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek cena nie powinna się za bardzo różnić To super. Jesli będziesz miał juz coś wyciete z tej 1,5mm to pokarzesz foto i sie oceni bo może faktycznie jak bedzie grubsze będzie mniej estetycznie wyglądało. Chyba że będziesz miał okazje wyciąć jeden znaczek audi z 3mm to w razie co na pewno go wezmę tak do porównania
  12. najzwyczajniej w świecie wyprowadziłem z błędu papucika bo widać nie do końca wie czym się zajmuję i jakie mam wykształcenie, bo ja "drogowcem" nie jestem A jeśli w ten sposób próbuje mi dogryźć to mu próbowałem udowodnić że mu się nie udało
  13. Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek
  14. dużo Ci nie trzeba żebyś popuścił [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 13:45_________________________________________________ na "dope"? nie wydaje mi się Nie Tylko Ty Rafałku jestes tu światowcem Magistrem Inżynierem A nawet jeśli nie na dope to na brelok audi zawsze sie ktoś znajdzie
  15. Bo wydaje mi sie że taka 1,5mm moze byc troche za delikatna i jak sie włoży do kieszeni to sie może zniekszałcić. Jak dla mnie to kompromisem była by grubość powiedzmy 3mm to już dość solidne. A po wycinaniu zostają ostre krawedzie które pasowało by sobie jakos wygładzic co nie? wojci ja biorę na 100% 4 sztuki "dope" wg mnie śmiało możesz w dziale sprzedam dać info i będzie dużo chętnych Bo w tym temacie chętnych nie znajdziesz Myśle że znajdzie Szczególnie ze kolega od nas i na zlocie może sporo tego sprzedać
  16. w skrócie rolnik z pod warszawy :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: Ale burze rozpętałem pytaniem o to dope Ja biore 2szt znaczka audi bez dope Mysle że rozprowadzaniem mógłbys sie zająć na zlocie
  17. Idealnie A jest możliwośc wycinania takich zabawe z różnej grubości materiału? Np żeby był tak powiedzmy długości 5-6 cm i grubośc 3-4mm ?? Cena jak najbardziej OK
  18. paput miał na myśli że mając to będziesz miał jakby to powiedzieć "+20 do mocy i +10 do lansu" Oj Rafałek zrobiłes sie ostatnio czepliwy. Baby Ci brak czy jak?
  19. Już wiem ale jak wspomniałem w zyciu bym sie takiej analogi nie domyslił a nie pytałem nikogo do tej pory. A wojci była by szansa np wyciąć standardowy znaczek AUDI CCCO ? Bo jak dla mnie taki brelok był by fajniejszy
  20. No fajnie. Jak Ci sie uda wyciąć i miałbyś możliwość zrobic real zdjęcie to by było fajno. Może i ja sie skusze na ten narkotyk
  21. z pewnością o to chłopakom chodziło
  22. dope z angielskiego znaczy narkotyk a napis stworzony z logo Audi oznacza ze Audi to dla Ciebie narkotyk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no tego to bym sie w życiu nie domyslił [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 12:44_________________________________________________ale nie tylko dope 1. rzeczownik 1. narkotyk 2. głupek 3. maź 4. lakier Rozumiem że z pozostałymi tłumaczeniami sie nie utożsamia :polew:
  23. To ja teraz wyjde pewnie na lamera ale tak szczerze odpowiedzcie. Co to jest do cholery to dope którym sie wszyscy tak jarają?
  24. Inicjatywa i to w Lublinie mamy kolege z możliwościami
  25. Tak breloki. Masz to luzik. Ja dalej nosze przy kluczyku brelok VW Poza tym drugi bedzie na prezent. dope zawsze można wygrawerowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.