Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B6 AVF] Pocenie się z okolic korka wlewu oleju
Jak wymienisz to daj znac ile zapłaciłes i gdzie kupiłes bo tez musze cos takiego zrobić. Tylko koledzy jak jest w tym korku w AFN? Tak samo?
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Tylko czemu wcześniej nic o tym nie powiedzieli jak oddawali. Jeśli zregeneruja tak jak wyczyscili to ja dziękuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja jestem zainteresowany. Widzimy sie na targach Audio czy jakieś inne pomysły? no żeby w LBN nikt nie chciał spotować
-
Malowanie zacisków hamulcowych
To pozostają chyba eksperymenty, no chyba że sie ktos znajdzie co rozjaśniał te złoty.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Serwis kupa ch..a reszta dziada. Pewnie rozruszali troche sztange a nie wyczyścili. Ja sam czyściłem pierwszy raz i kiepsko nie dokładnie i wytrzymało pół roku. Tzn spłukałem sadze a nie wypolerowałem. Więc skoro po 1000km powróciło to nawet jej nie rozebrali. byjmij, wyczyśc i wypoleruj i będziesz miał spokój. A jak bedziesz miał rozebrane to wywal tez katalizator i bedziesz happy jeszcze bardziej
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Zwykła farba Co zrobić lub co dolać aby hmrt złoty był jakiś wyraźniejszy/ostrzejszy sam w sobie to jakiś szarawy Domieszać jakiegoś żółtego ale zrobi sie oczojebny strasznie jak go rozjaśnisz. ja bym na Twoim miejscu nie kombinował tylko tym złotym machnął.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja jestem zainteresowany. Widzimy sie na targach Audio czy jakieś inne pomysły?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Paput to znów malujesz jak w AFNie? Na oczojebny zielony?
-
DIRT 3
nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy graja w gry wyscigowe/symulatory jazdy z widokiem na cale auto (kamera z tylu, nad maszyna) nie dosc, ze granie traci poczucie bycia w srodku akcji, to jeszcze te "podrygi" auta na zakretach, nie majace nic a nic wspolnego z prawami fizyki Tak samo jak ja nie rozumiem tych co graja w The Sims A tak poważnie. Patrząc z tej kamery z za samochodu jest poprostu wiekszy kąt widzenia i jest wygodniej. Pozatym lepiej widać jak samochód sie zachowuje. pozatym niema co w takich grach szukać zbytniego realizmu. realizm jest w prawdziwym samochodzie, a tu liczy się dobra zabawa.
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
Wymieniasz tylko pęknietą. nie wiem dokładnie jak jest w 1.8 ADR ale podejrzewam że standardowo jest rura o której tu wyżej pisalismy która idzie tam z dołu od skrzyni korbowej na górę gdzie na pokrywie zaworów jest rozdzielacz oleju i dalej druga rura od rozdzielacza gdzies do dolotu ale tu już nie wiem jak jest w ADR
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie podpuszczaj go bo chłppak będzie stał na jezdni bo na parking nie wjedzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przyjade na ktoregos spota to powachasz Tomku mojego krowiego placka twój to byczy placek :polew: W waszych jest jeszcze nie najgorzej (na mój gust) ale tak jak pokazałem tamto foto to pozygac sie można Marcin to w końcu Twojego czy krowiego byczy=bardziej zwarty nie rozjechany
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dlatego nie mam u siebie ori, od razu to sprawdzilem u znajomka jak tylko weszly sluchy o dolnej rozporce :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:46_________________________________________________ o to chodzi ze rozporka od Labiela nie jest zrobiona z blachy tylko jakiegos aluminim duraluminium czy cos takiego, przynajmniej moja A to dobrze że jest z tego zrobiona? Bo ja nie wiem bo na oczy jej nie widziałem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
oddawaj moje sruby 8,8!!!!!- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nagłówek wątku się zmienił Proszę się z nim zapoznać I proponuje w przyszłą niedzielę zrobic małego spota bo widziałem że jest zainteresowanie spotkaniem jeszcze przed wojewódzkim.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i super. Tam powinno byc ok. Powiem rafalexowi żeby dodał te mapke do wątku o wojewódzkim.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
My raz z kumplami rozpalilismy normalnie ognisko w środku dnia ale żadnych pał wtedy nie było. A tam na Dąbrowie jest jakies fajne miejsce i daleko to od zemborzyckiego?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A nie wiesz czy np grilla sie czepiają? No bo żadnego legalnego paleniska tam nie kojarze.- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Przykro mi ale skoro tylu mechaników sie gubi to ja chyba tez nie pomoge. Tez nie jestem mechanikiem choć tam troche dłubie w wolnej chwili. I cześć moich doświadczeń jest zasłyszana Zapytaj chłopaków na wątku spotów z waszej okolicy o jakiegos sprawdzonego mechanika z głowa na karku i powinien zdiagnozować.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:shocked: Co taki zdziwiony jak ateista w piekle? Coś sie nie podoba?- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Nie wiem który. To musiałby mechanik ocenić. Tym bardziej że jesli to zawór to może byc konieczność wymiany prowadnic zaworowych, szklanek a w skrajnym przypadku regeneracja głowicy. I jak czytałem tu na forum to własnie nieszczelnośc na zaworze (którymś) powoduje dudnienie. A co do tego wycia to może to dudnienie z tym świstem jakoś tak się nakłada na siebie i daje taki efekt. U mnie bez kata słychac świst w szerszym przedziale obrotów. Ten szum to moze byc nieszczelność w układzie dolotowym i jesli w okolicy deski rozdzielczej to słyszysz to może być w którymś łaczniku gumowym mała nieszczelność albo opaska luźna.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No własnie ten tapczan mnie troche wnerwia ale ja bym raczej tego nie przypisywał opono "balonom" tylko amortyzatorom i sprężynom. Jak już mówiłem jeździłem na dużych balonach na standardowej zawieszce ale amory gazowe i było malina. Wiem że niżej środek ciężkości to samochód stabiliejszy (fizyke też studiowałem ). Jeżdzę koza i raczej nikt o zdrowej głowie nie jeździ samochodem na krawędzi uslizgu. Do tego się zbliżamy w sytuacjach awaryjnych. No chyba że Wy jeździcie na granicy poslizgu to albo zazdroszcze odwagi, albo współczuje głupoty- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na 225/50R16 ale nie mam porównania z moją ośką bo ten samochód był z Q. Jechało się spoko. Ale to nie zmienia faktu że my rozmawiamy o cywilnych samochodach a nie o jeździe na Torze gdzie trzeba gubić sekundy. Co z tego że mam samochód który wyciąga 190km/h ale w zakręty nie wjeżdzam szybciej jak 120km/h i nawet w ośce na mokrej nawierzchni na moich balonach nie miałem nigdy żadnego uślizgnięcia i wchodzi sie w zakrety bardzo elegancko. Dlatego tez tłumaczenie mi że na balonach "wozi nim jak krowim plackiem na miedzy" jest bez sensu No może i bym przycierał dlatego jak mnie nie stac na duuuuże zmiany bo dla mnie jak mam dać za felgi 1000zł a opony drugie tyle to sie nie biore za nic.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zaraz mnie zjedziecie i powiecie że porównuję golfa do Audi ale nie moge sie powstrzymać. Miałem golfa 2 i był on na standardowym wysokim zawieszeniu a miałem tylko amory gazowe i na malonach 175/60/R13. Był twardy strasznie ale jeździło się super jeśli chodzi o własciwości jezdne więc nie mów że duży balon to nie trzyma się i go wozi. Jesli jest odpowiednia ilość powietrza w oponie jak podaje producent to niema prawa wozić. Żeby nie było że czcze gadanie jeździłem tez takim samym tylko na olejowych (reszta wsio to samo, nawet wersja nadwozia 3drzwi) i faktycznie nim woziło. To samo mnie troche wkurza w moim B5. Nie wiem czy są takie bo nie sprawdzałem ale jakby mi sie wysrały amory to własnie założył bym gazowe i wtedy własnie sprężyny -20 i nic więcej mi nie potrzeba. - [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE