Treść opublikowana przez pastaldo
-
Nimbus Grau Perl Effekt
:> no nie wiesz co to krecha?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie nie my będziemy dolotem wciągać co popadnie a nie cukier puder Tylko co by Ciebie nie wciagnęło jak tam zajrzysz
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ze mnie bo nie wiem o co Wam chodzi z tymi krechami. Jak chcecie wciagac to chyba cukier puder
-
Nimbus Grau Perl Effekt
będą sie nabijać
-
Nimbus Grau Perl Effekt
bedziem krechy robić chcę zobaczyć jak duża różnica ja nie kumaty
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Jest uszczelka między turbo i katem i miedzy katem a reszta wydechu. Niema konieczności jej wymiany ale na pewno nie zaszkodzi bo jak będzie zakorodowana to po następnym założeniu może nie trzymać dobrze. Chyba w IC mają ale musisz sie upewnić.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
No Marcinie fajny winik tez tak chce W niedzielę przewieziesz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:kox: :kox:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Uploaded with ImageShack.us To ile kasiorki zabrać na 2 szt znaczka audi ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko To czekamy na relację. A ode mnie poszło pw [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 13:31_________________________________________________Paput gdzie ja to ostatnio słyszałem? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195864.0;topicseen ale ja już problem rozwiązałem I to była wina opon? tak, jednej, druga jest ok bywa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko To czekamy na relację. A ode mnie poszło pw [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 13:31_________________________________________________Paput gdzie ja to ostatnio słyszałem? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195864.0;topicseen ale ja już problem rozwiązałem I to była wina opon?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko To czekamy na relację. A ode mnie poszło pw [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 13:31_________________________________________________Paput gdzie ja to ostatnio słyszałem? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195864.0;topicseen
-
Spoty LRY - odwołane
Ale Ty Kowi wyjątkowy jesteś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zobacz w InterCarsie czy mają a najlepiej zapytaj kolege puertoss bo on tam pracuje i powinien wiedzieć.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W sumie dobre podejście
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Narazie mnie nie wydymali wiec jest ok Jak zaczną to przerzuce sie na puławy strzeż się solara, on to dopiero ma ciemne interesy Ty synek hamuj bajere bo skarbówka znów Cie bedzie scigac :polew: :polew: To widze macie ciekawe zażyłości
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale tak jak mówiłem oni tam sporo zdzierają jak sie chce wjechac samochodem wiec chcąc wejśc tak poprostu to trzeba by gdzies samochody porzucić Choć byłem w tamtym roku to mi sie podobało.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Narazie mnie nie wydymali wiec jest ok Jak zaczną to przerzuce sie na puławy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jak papuc podobaja Ci sie moje day lighty ? wolę normalne halo, nie w tym spocie stałeś, trzeba było do tych z odpustu podjechać [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:22_________________________________________________ sam se koło nich stań. A moje day ligty sa zrób wreszcie temat a dowiesz się co nieco na temat auta, a tak a propo to ile takie ledy kosztują? puertos wyrzucił od siebie i ja je łyknąłem za śmieszne pieniądze
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Ale spójrzmy obiektywnie. Czy jeśli Wy byście mieli możliwość zarobic góre kasy na ropie to tez byście byli tacy porządni i mimo wszystko proniki Libii czy tezbyście sie dołaczyli do stanów żeby coś mieć dla siebie? Założe sie ze tu sie wypowiadają sami porządni którzy powiedzą że oni by nie wzieli A zaraz by sie przyłaczyli i pogłaskali USA po głowie
-
[ALL B6] [Avant] Modyfikacja seryjnego Subwoofera
ale ja chce tam włożyć coś pokroju tego http://allegro.pl/glosnik-altronic-basowy-bass-sp200-20cm-220w-4ohm-i1508284130.html Wiec czemuś takiemu to podejrzewam że i skrzynka ani wzmacniacz z radia nie zaszkodza ani nie pomogą Zgadza sie? Bo jeśli chodzi o sprzet audio wystarczy mi że zagra jakościowo jak głosniki nokii ale żeby troszke mocniej łypało basem
-
[ALL B6] [Avant] Modyfikacja seryjnego Subwoofera
Niestety wyjdzie bliżej nieokreślony hałas. toś mnie pocieszył A to ze względu na zasilenie z radia czy że bez skrzynki? Bo zastanawiam sie nad zrobieniem skrzynki do nich takiej podwieszonej pod pułka i zasileniu radiem. Bo skrzynka klasyczna w bagażniku odpada bo jest mi potrzebny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jak papuc podobaja Ci sie moje day lighty ? wolę normalne halo, nie w tym spocie stałeś, trzeba było do tych z odpustu podjechać [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:22_________________________________________________ sam se koło nich stań. A moje day ligty sa
-
[ALL B6] [Avant] Modyfikacja seryjnego Subwoofera
Tak to wiadomo, ale może da się coś więcej wycisnąć z tego wzmacniacza, chociaż dla jednego głośnika - sub-w. No ok próbuj Ja nie mam suba w bagażniku. Ale zastanawiam sie czy nie wrzucic pod półkę 2 głośniki po 20cm i zasilic to radiem ciekawe co z tego wyjdzie. Podkreslam że to będa bardzo budżetowe głośniki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jak papuc podobaja Ci sie moje day lighty ?