Treść opublikowana przez pastaldo
-
Strefa Śmiechu
http://wikary.pl/?1668
-
[B5 AVG] Drganie silnika i drążka zmiany biegów
I tu chyba trafiłes. Jesli masz plecionkę wywaloną tez będzie telepało.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
I tak powinno być. Na wywaleniu kata na mocy nie zyskujesz. Może minimalnie lepiej jest na niskich obrotach tzn jest troche żywszy. No a świst suszarki przy ruszaniu bezcenny Wywalenie kata słuzy głównie temu by spaliny miały lżej do ujścia i nie osadza sie tyle sadzy w turbo
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
To cena ok raczej. I jak wrażenia po wybiciu kata?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ja będe jutro wspawywał plecionke. Co do uszczelek o które pytałes kupowałem wczoraj w IC 10zł obie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tak nienawidzi Windows
-
DIRT 3
Dobrze gada polać mu
-
DIRT 3
A czytałeś choćby zapowiedzi? Wszędzie trąbią o powrocie do klimatów rajdowych, wrzuciłem na poprzedniej stronie rozmowe w której zostało to powiedziane: Q - Will there be a lot more rally stages in DiRT 3? A - Yeah we have considerably more rally stages in DiRT 3. We also have variations in weather & time of day to increase variation. Tak widziałem i Czytałem tez gdzies o tym. Moja wypowiedź była skierowana do kolegi preditio który czepiał sie sposobu jazdy w Dirt. A słowa: miałem na myśli że chciałbym żeby twórcy wrócili do tego w tej i przyszłych wersjach. No w tej niby ma juz być więc im się chwali
-
DIRT 3
Mi np model w Dirt 1 i 2 sie podobał. Nie bardzo mi za to podpasował sposób rozgrywki czyli jakieś luźne wyścigi rozrzucone po świecie do zbierania punktów. Tak jak Flyer mówi dobrze by bylo żeby wrócili do takich stricte rajdów jak było w seriach CMRally choćby 2.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
A takie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Nie podobają Ci sie :bicz3: masz od skody? Od skody? Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał podłużne ??? toć tego do przedlifta nie założysz Nie rozumiem o co ci chodzi.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Nie podobają Ci sie :bicz3: masz od skody? Od skody? Nie wiem od czego te kierunki ale mi sie podobają takie łezki. Z takimi z francji przyjechał
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Nie podobają Ci sie :bicz3:
-
Spoty LRY - odwołane
Zrobiłbym sobie takie w wolnej chwili w domu ale nie bardzo mi sie chce kupowac cała płyte żeby 4 pierdułki wystrugać. Może zajade do brata który robi meble żeby mi wybrał coś ze ścinków
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
a co to jest ? Zakładaj takie jak moje, gdzies na forum było zdjęcie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Musze ogarnać tą zaślepke, najlepiej z jakiegoś rozbitka, bo tak to nie sprzedadzą ze sprawnej lampy A paput jakie mial światła w AFNie? Może kapselek ocalał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zobaczymy ile mi zostanie kasy po naprawach i zobaczymy;)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Za 4-ro pak? Jak tak to jestem chetny żarniki oddam To za ile oddasz??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Za 4-ro pak? Jak tak to jestem chetny
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie czysc turba to ja z Toba stane Jak nie wyczyszcze to nie musimy stawać na starcie tylko moge Ci od razu podac ręke i pogratulować
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Dokładnie tak jak napisałes
-
Spoty LRY - odwołane
Za wymiary był bym bardzo wdzieczny Ja będe zakładał gms 960xt 62mm głębokość montażowa więc powinno byc ok A takie moge mieć za 70zł komplet 2szt 16cm Ludzie na elektrodzie mówili ze jak na budżetowe głośniki to graja super. A nie mam zapedów audiofilskich byle nie pierdziało więc zakupie takie.
-
Spoty LRY - odwołane
ja tez będę nie długo robił Długo rzeźbiłeś?
-
Spoty LRY - odwołane
A co modziłes?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
To może i ja z Wami stanę Ja w sobote czyszcze turbo, to narobie Wam moja seria obciachu bo na razie łapie noflauty