Treść opublikowana przez pastaldo
-
Netbook
Pytanie do autora: Nie wydolisz z kasa więcej? Taki sprzęt w takiej cenie i żeby był zadbany (używka) to ze swieczką szukać. Poczekać, odłożyć i kupić nowy. Za jakieś 800zł idzie już kupić coś nowego z gwarancją. Co do Acera podszedłbym z dystansem. To jest tak nie obliczalna firma jakich mało. Jak im wyjdzie model to sprzet lepszy od topowych producentów za fajne pieniądze ale mają tez modele całkiem nie udane które nie sa warte połowy ich ceny. Więc jak mówie loteria. Jesli koniecznie Acer to tylko nowy bo idzie sie domagać sprawnego dobrego egzemplarza na gwarancji. a jesli mam być szczery w takich pieniądzach jak 800zł wolałbym cos tego pokroju http://allegro.pl/netbook-samsung-w7s-250-1gb-10-1-9-7h-n145-jp02pl-i1549712700.html [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:39_________________________________________________ w Vobis mają sprzet ok ale do kazdego modelu dolicz przynajmniej 100zł. W życiu tam nie widziałem normalnych cen. Warto zajrzeć do komputronika już jest taniej (choć nie najtaniej)
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
a jak to jest bo słyszałem o artystach którzy poprostu zespawywali koła dwumasowe na sztywno i wtedy niema części ruchowych co by dawało pseudo koło jednomasowe
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Działaj kolego kubik bo mam ten sam problem i będe chyba działa jednomasa to skorzystam z Twojego doświadczenia Jak coś kupisz to wrzuć na koniec jakies zestawienie kosztorysu ile Cie wyniosła wymiana na jednomas.
-
[B6 AWX] Nagła awaria
Mam nadzieje ze odpalil auto , podjechal do jakiegos mechaniora i sprawdzil pompki na rozgrzanym silniku strasznie tanio jak 100 PLN za sprawdzeniena na stole pompek No nie wiem rzuciłem taką cena bo jak mi pompiarz sprawdzał moje wtryski (nie pompowtryski) to przyszedł jakiś gośc z pompowtryskami i taką cenę mu powiedział ale nie wiem jakie dokładnie gość miał pompki pozatym bez montarzu demontarzu bo gość przyszedł z nimi w ręku Może bedzie więcej ale na pewno lepiej sprawdzic niż włożyć gruba kase w nowe i okarze sie że stare były tylko zapchane.
-
[B6 AWX] Nagła awaria
Może chu...we paliwo i coś przytkało. Pompki sa na to strasznie wrażliwe. trzeba by je dać do jakiegoś pompiarza i za 100zł Ci je posprawdza i będzie wiadomo czy to one. No chyba że będziesz chciał w ciemno wymieniac.
-
[ALL] Zmieniarka DVD do odtwarzania muzyki - pliki bezstratne
Co do HDD jakbys jednak sie zdecydował to ostrożnie bo one nie lubią silnych drgań jakich nie brakuje w samochodzie. Jesli poszedłbys tą drogą to nie HDD a SSD i wtedy tylko się cieszyć a na zasilenie takiego dysku SSD to prącu wystarczy i z USB (brak wirujacych prądożernych talezy i mechaniznów). No ale jeśli koniecznie ori radio to nie pomogę.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a ja narazie kasy nie mam rozważania na przyszłosć i nie śmiecimy już Armiemu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Może i tak tego własnie nie wiem. Ale skoro jest twardziej to pewnie nie siądze d*pa jak pod avantem i moze wyjść kaczka z zadartym kuprem
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
szkoda że masz avanta bo może byśmy się dogadali
-
DIRT 3
heheh zarąbiste
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No moja własnie wygląda bardzo podobnie Ciekawe czy jakbym u siebie na 15" założył zawieszenie 1BE to jakby to wyglądało I czy nie było by za nisko nie sr** żarem do tyrania brzuchem bylo by Ci jeszcze dalekooooooooooooooo w takim wypadku pomyslę o tym jak odłożę troche kasy. Bo kółek raczej nie zmienie, szkoda mi kasy a na 1BE byłby poprostu stabilniejszy i tylko o to biega
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Niestety w zimę na mieście PSJ jest nieunikniony A większość z nas tak musi jeździć
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No moja własnie wygląda bardzo podobnie Ciekawe czy jakbym u siebie na 15" założył zawieszenie 1BE to jakby to wyglądało I czy nie było by za nisko
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tak powinno być bo rzeczywiście regulacji twardości nie ma. Ale po przesiadce z mts-ów (+ sprężyny obniżające) jest twardziej. Bałem się, że będzie tak samo albo bardziej miękko niż na "kicie" - w końcu fk ak street to tani gwint. Podobno tak jest w przypadku gwintów ta-technix czy mts. Chciałbym porównać Twoje autko z moją koza na 1BA na 15" Komicznie by chyba wyglądało
-
[B5 ARG] Wymiana tłumika na jaki posiadam lpg
najlepiej oryginał. Wybierz sie na szrot i znajdziesz coś dla siebie. Jak widziałem jak wygladaja te nowe tłumiki w sklepach to porazka. oryginalna używka 10-cio letnia dłużej pojeździ niż te nowe. Oczywiście szukaj takiego nie zniszczonego Ja kiedyś do passata kupiłem końcowy za 10zł. mysle że warto
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
może nie ten żółty kabel podłaczasz pod 12V po zapłonie. U siebie miałem podobnie. Ale nie chciało mi sie dochodzic do tego, oba właczyłem pod stałe +12 i mam spokój.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie lubie ale on miał chyba 1BE to akurat by mi sie koło zrównało z nadkolem mówiłem że nie lubie takich przysiadłych taczek gdzie koło sie chowa w nadkolu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co Ty nas tak czesto odwiedzasz?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jest spoko chos ja jak zwykle na odwrót i powiedział bym żeby minimalnie tył opucić i minimalnie przód podnieść. żeby pona byla na równo z nadkolem a nie chowała sie. i jak kolega wyżej pisał co robisz z tamtym zawieszeniem?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a paput przyjeżdza i zabawia towarzystwo
-
Spoty Puławskie
jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? wolniej rozpędza gdyz jest większy opór, teoretycznie szybciej jedzie niż to pokazuje licznik. Ale dla hamowni to niema znaczenia bo ona stawia pewny opór który samochód musi pokonać i nie wpływa na to w większym stopniu rozmiar koła. Róznica wynikła z tego mieści się w błędzie pomiarowym.
-
Spoty Puławskie
jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ty jak masz zapieprzone gardło tez musisz najpierw wszystko wykaszlec żeby odetchnąć pełną piersią
-
Spoty Puławskie
Musiałem go patykiem wydłubywać, tak mocno się wbił pochwal sie co ten łoś Ci tam włożył?
-
Strefa Śmiechu
a jakie to prawdziwe :polew: sory za OT