Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AKN] black Q!
tzn jak jedno auto? co masz na mysli??
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
faktycznie są
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
Gratuluję fajnego autka. Choć mojemu sercu bardziej bliskie sa sedany to ten Avancik mi się spodobał. Bezawaryjności
-
Strefa Śmiechu
http://www.wikary.pl/?2278[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 14:35_________________________________________________http://www.wikary.pl/?2394
-
Strefa Śmiechu
http://kwejk.pl/obrazek/29694 :polew:
-
Spoty Puławskie
wyglada fajnie, szkoda że 26tys nie mam [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________ale przebieg 17tys to fajny nie?? :polew:
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Pewnie masz rację. Najlepszym jak dla mnie było by pewnie zdjąć, pomalować i założyć żeby sobie schło już jak będzie założone. No albo malowac założone pędzelkiem wtedy mniejsze prawdopodobieństwo że sie coś umarze.
-
Strefa Śmiechu
Klimatyczne Wywiad z bacą: - Baco, jak wygląda wasz dzień pracy? - Rano wyprowadzam owce, wyciagam flaszkę i piję... - Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka. - Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją książką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rękopisy.
-
[B5 1Z] Duże spalanie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Sory za OT ale jak zobaczyłem ten wlot powietrza na zdjęciu to oplułem monitor ze sniechu :polew: :polew:
-
[B5 1Z] Duże spalanie
zrób zdjęcie silnika albo znajdź w necie i Ci zaznacze gdzie jest pompa. I jak kolega wyzej napisał jak nie będzie wycieku to tylko VAG bo to wróżenie.
-
[B5 1Z] Duże spalanie
poszukaj przy pompie wtryskowej i po wężach czy nie masz wycieku. Jak miałem nieszczelną to tez wzrooosło spalanie. Nie aż tak ale jednak.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
a ciekawe czy taki zwykły lakier renowacyjny z puszki w sprayu dałby rade. Bo wtedy aby zdjąć koło, przetrzeć lekko zacisk papierem z grubszego syfu, okleic tarcze żeby nie zapryskać i godzinka roboty i po sprawie 4 zaciski
-
[ALL B7] Otwór felgi 79,5
3m sie
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
a nie lepiej barana pomalować farbą ? oczywiście jak baran dobrze wyschnie no i co by Ci to dało? Baranek jest takim miękkawym tworzywem a lakier na takiej powierzchni był by do momentu wyschnięcia i przy pierwszym kamyczku odpadł
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury chłodzenia.
wahler albo ORI i satysfakcja gwarantowana
-
Sprawdzisz przebieg przez internet! czy to się uda ?
Mam taką nadzieję
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jestem jak najbardziej za. Ale myślę że teraz to juz po świętach takie schadzki Na pierwszomajowy weekend pewnie tez ludzie będą mieli wyjazdy nie wyjazdy itp bo długi weekend(np ja). Więc moja propozyca na takiego grilla drugi weekend maja
-
[B6 AWX] Nagła awaria
To jak u nich byłes to może było dorzucić troche drobnych i program mu strzelić Super że już ok
-
[B5] Moje A4
No autko pierwsza klasa Kolega mieszka gdzies w pobliżu globusa? Jak tak to witam sasiada Trzeba sie gdzies spotkać No i na spoty koniecznie trzeba wpadać
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
O ja pier.... jeszcze jak dumnie stoi koło tej a6 :polew: ;( Osobnik na zdjęciu reprezentuje ten sam poziom co jego samochód :polew:
-
[B5 AKN] black Q!
:polew: To był żart z ironią Ale idąc tym tropem to można by samochód postawic prawie podłoga na ziemi :polew:
-
[B5 AKN] black Q!
ja tez takie chce :gwizdanie: Ile to może kosztować? 20zł na jedną oś?
-
[B5 AKN] black Q!
to popytaj i daj znać też bym się pisał :drool: to tylko jeden komplet na allegro wychaczyłem chyba za dobre pieniądze http://allegro.pl/show_item.php?item=1539609049 za tą cenę bym łyknął jak się zdecydujesz to byśmy 2 komplaty wzięli, masz jakąś fotkę auta jak na -30 wygląda? no właśnie to ja je łyknąłem dobrze wybrałes mam to u siebie, auto wędruje na ok -35 z przodu mam co innego co takiego?? :polew:
-
[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?
widziałem na żywo i powiem jedno - WIOCHA a ja nie widziałem na żywo a na zdjęciu mi się podoba
-
[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?
Mi się nawet podoba ale nie sugeruj się bo ja zauważyłem że mam odmienne gusta niż większoś forumowej elity