Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spoty LRY - odwołane
po co giąc sklejkę? do pracy inżynierskiej, w projekcie tak mam, ale niewiem czy nie zastapie tego jakimś alu jak chcesz robić giete elementy to jest dużo prostsza metoda niż giecie sklejki bo to oni robia jakos specjalnymi metodami. Bierzesz cienkie 2-3mm deseczki, robisz forme z 2 elementów sztywnych i między nie dokładasz te deseczki każda przeleciana klejem do drewna. powiedzmy z 2mm grubsze niz potrzebujesz.. Potem ściski zakręcasz żeby to zostało ściśniete przez jakies 8h i masz element. Potem tylko trzeba to oszlifować, obrobic czy co tam jeszcze z tym chcesz robić.
-
Spoty LRY - odwołane
po co giąc sklejkę?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
będzie ktoś w piatek na koncercie Perfektu w lublinie? Można by się styknać
-
[ALL B5] Halogeny w reflektorach
napisałem ponoc bo ja mam valeo i nie mam halo
-
[ALL B5] Halogeny w reflektorach
ponoć bywały własnie dzielone lampy w przedliftach i tam były przeciwmgielne.
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
to widocznie u ciebie jest to bardziej związane z obciążeniem silnika
-
[B5 AFN] Sprawdzenie serwa. Co się wiąże z odkręceniem serwa i czy trzeba?
Czy żeby sprawdzić czy woda się nie dostała do serwa to trzeba odkręcić serwo i je wyjąć czy jest jakiś inny sposób? Bo na pewno mam nieszczelność na tych złaczkach gumowych przy ścianie grodziowej i przy serwie, ale zastanawiam sie czy w związku z tym nie mogła tam sie dostac tez woda gdyz przez jakiś czas miałem zatkane odpływy wody. Więc jakbym wymieniał te gumy to można by sprawdzić serwo. Bo hamulce sa nie najgorsze ale były lepsze i chce do tego powrócić. Czy nieszczelność układu podciśnienia może byc zabujcze dla vacum pompy bo musi ona wydajniej pracować?
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
u mnie jest to samo. Poduchy wymienione i telepanie jest dalej. Tzn masz np coś takiego ze podjezdzając pod górkę powoli i wciśniesz gwałtownie sprzęgło to jest walnięcie? Bo u mnie tak jest. I prawdopodobnie dwumas
-
[B5 AKN] black Q!
czyli co udeptales cos na te felgi a nie mówiłem Ciekawe co na to Agnieszka... :przebiegly: nie wywołuj wilka z lasu
-
[B5 AKN] black Q!
heheh nie da sie ukryć. Wtedy jak wracalismy z grilla to w lusterkach widziałem rogala na zakręcie to rzucały sie w oczy strasznie
-
[B5 AKN] black Q!
ale bomba wygląda czarne autko na mrogalowych czerwonych oczojebnych felach
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
ja ostatnio myslałem ostro o wymianie bo dwumas mi wali ale znajomy mechanik odradza strasznie taki zabieg i żeby wymienić na używke ale dwumas jeśli nie mam kasy. Zobaczymy na czym stanie
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
ale to chyba jedyna opcja na ładne lampki dzienne a dla misków można głupa palić że tak było na Twoim miejscu jeśli faktycznie sie upierasz nad dziennymi w ori kloszach to tylko takie jak ma Kowi87 bo swieci jasno i na biało. A inna opcja to tylko dokładane z homologacja RL
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
prawdopodobnie nie było dymku bo co miało sie przepalic to się przepaliło wtedy jak był dymek. Obstawiam tę manetke jednak.
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
bez separatora w ASO około 100zł, zamienniki idzie kupic taniej.
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
może kostka stacyjki. Oglądałes ja?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no wlasnie. Tylko najgorsze jest to że mam kabel ale nie mam laptopa i za kazdym razem musze sie kogoś prosic o kompa Ale może w weekend majowy uda sie cyknąc logi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no muszelka juz na swoim miejscu, wczoraj odbyly sie testy i nic nie tnie mozna za***rdalac moja jak do tej pory przestała sie przycinac. Może coś tam sie ułozyło. Mniejsza z tym. Narazie nie rozbieram tego łajna. poczekam jak zacznie sie problem większy z cięciem. Musze tylko zrobić logi żeby byc pewnym na 100%.
-
"Rzeźnik" z Milwaukee - Audi S4 VR6 turbo
no tamten projekt powala Czapki z głów
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
moje lampy z przedliftu mają tylko jeden odbłyśnik wiec i tak by kupa była. Wiadomo ze te ledy jako mijania sie nie nadają. A że nie bardzo mi się chce zmieniac lampy i chcac zrobić dzienne to zakładam ten jak to mówicie festynowy gadżet. Ta widać szczególnie jak jedziesz, słońce świeci Ci z za pleców czyli jakby jemu w twarz. Widac jak cholera
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
Jak zdjalem przkaznik 167 i trzymalem palcem na zwojach to pompa pracuje ale nadal auto nie odpala Iskra jest rowniez...Podejrzewam ze to sterownik wszystko blokuje... Jest gdzies w tym aucie wlacznik udarowy?? Czy tto tylko elektryka steruje?? Sory z tym zaworem to przywaliłem jak łysy grzywką. Nie zauwazyłem że Ty masz benzin W takim razie musi ktoś bardziej w temacie sie wypowiedziec.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
no u ciebie z tymi białymi LEDami wygląda całkiem ciekawe ale rozmowa była w watku o tych pseudo dziennych modułach do obniżania mocy żarówek. Choć widziałbym to bardziej bliżej obrysu auta ale niestety nie ma jak. Piszesz o taśmie na metry. Gdzie w linku autora widziałes taśme na metry? Ja tez mam u siebie takie podobne światła w zderzaku jak autor kupił. Świeci całkiem przyzwoicie. Zrobie foto jak będzie troche czasu. Twoje bedzie widac w słońcu bo sa mocne i białe ale takie osłabione żółte żarówki które ledwo żarzą nie sądze. Przy mocnym słońcu słabo widać standardowe H4 bez ściemniaczy a co o takim powiedziec.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
jak jest słońce to tych słabo świecacych kloszówek tez nie widać. Na przyszłość pomysle nad mocniejszymi i większymi "opdblaskami"
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
bezpiecznika chyba nie ma dodatkowego ale sprawdź czy po włączeniu zapłonu podawany jest prąd na zawór na pompie. Taki dodatkowy przewód dochodzi przykręcony na śrubę. Jak tam nie będzie +12 to nie poda paliwa.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
a dla mnie cienko wygląda jak sie świeci jak na zdjęciach któregoś kolegi w A6. Jakby te dzienne świeciły bliżej obrysu auta powiedzmy tak jak sa soczewki to ok ale przy samym grillu pozatym jak te długie czy halo w lampach świeci na 30% mocy to jest cholernie żółte Sam czekam żeby moje H4 sie zjarały bo chce wsadziś coś mniej żółtego Zaraz mnie zjedzą tu na forum za sianie herezji (nie pasuje do audi, tu tylko ori itp) ale nie pierwszy raz mam odmienne zdanie i tak sie za kazdym razem więc poużywajcie sobie