Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. co za typ :polew: http://www.joemonster.org/art/16967/10_najglupszych_pytan_z_Ask_Yahoo_IV
  2. Mam konsolę taką jak na zdjęciu niżej: Mam taki dziwny schowek w którym tak na prawde nic sensownego sie wozić nie da. Czy bywały uchwyty na kubki pod taką kosolę w miejsce tego schowka? Bo w poliftach miejsce na uchwyt jest mniejsze i tamtego tu nie włożę.
  3. no może jeszcze ktoś cos rzuci od siebie. Chłopaki ruszyc mózgownice i wyobraźnię i trzeba koledze pomóc. A ja jako że swoje zdanie wypowiedziałem będe dalej obserwował wątek i pochwal się efektem końcowym
  4. dwukolorowo tez moze fajnie wyglądac. Tylko jesli tak to zrobił bym 2 wąskie paski po bokach czarne i jeden szerszy po srodku biały żeby współgrało z siedzeniami
  5. trzeba by pogadać z tapicerem czy dookoła nie dało by rady objechac czarna nicią. Chyba że sam to będziesz robił
  6. :drool: W takim razie czekam na full wersion
  7. ahaaaa Tosmy się źle zrozumieli. Myślałem że siedzenia ful biała skóra z czarna nicią tak czy inaczej góre podłokietnika obszył bym tak jak mieszek czyli biała skóra i czarna nić. Co do oklejenia obudowy alcantara nie próbowałem ale efekt mógłby byc fajny.
  8. kiedy? 24 maja?
  9. skoro fotele skóra to podłokietnik tez bym walnąl w skórze z jakims czarnym szfem żeby pasowało do reszty. Na takiej zasadzie żeby tapicerowane elementy poszły w skórę a plastik w alcantarze. No chyba że obudowę podłokietnika i tunel tez byś obkleił czarna alcantarą tak żeby wygladało jak całość.
  10. nie powinno się gryść bo mówiłes że obszycie będzie z czarną nicią. Jakby bez tej czarnej nici było to faktycznie mogło by sie gryść. Więc wydaje mi sie że czarna obudowa i białe obicie to będzie dobre rozwiązanie ale wtedy trzeba by zrobic obudowe lewarka zmiany biegów tez na czarno żeby z podłokietnikiem współgrało
  11. Kiedy będzie przynajmniej jakies demo do zagrania
  12. no jeśli białą skóre założyłbyś na podłokietnik to szczerze powiedziawszy poleciałbym i z tym elementem w białej skórze albo żeby było bezpieczniej białej alcantarze. Jest ona troche odporniejsza na zarysowania będzie biało
  13. Czarna alcantara. Będzie kontrast zbiała skórka a i inny wygląd materiału pomorze wnętrzu Z tym że masz podłokietnik? A jesli tak to będzie w białej skórze?
  14. ooo wlasnie to ten watek co tez czytalem i stad wogole pisalem otym interesująca hipoteza. Ja należę do niedowiarków więc jak będzie okazja to sprawdzę te teorię
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=959
  16. Idzie kupić juz za jakies 130zł widziałem tylko lepiej czasami dołożyć pare groszy i nie kupic bubla. Daj ogłoszenie do działu kupie. Może ktoś z forumowiczów będzie miał pewna sztuke do sprzedania. Możesz też napisac do kolegi Krycha, ma sporo częsci.
  17. coś w tym jest
  18. a przytykałes palcen te miejsca gdzie sie podłacza węzyki? Jesli jest sprawna to poczujesz dmuchanie. Jesli nie dmucha to zapraszam na alledrogo po pompke
  19. Jak masz wężyki odpiete to jak chcesz mieć centralny? Jesli ktoś odpiął to pewnie padnięta. Ale podłacz weże i zobaczysz efekt. Pompka pracuje ale co z tego jak jesli pompuje to w powietrze? Albo ktos sie wkurzył i odpiał bo nie wiedział co jest nie tak a węzyki sa gdzies przytkane lub peknięte. Szyby sie zamykają i otwierają bo moduł komfortu działa a mechanizm jest w drzwiach i on dostaje sygnał z central zamka.
  20. jeśli nie widać rudej (co w oplach standard) to wołaj 4000pln do grubszej negocjacji. Jak dobrze pójdzie to za 3500pln jak kolega wyżej mówi ktoś go łyknie
  21. dostań się do pompki i zdejmij wężyki. Potem próbuj zamykać i otwierać samochód z pilota zatykając po kolei te króćce na których sa wężyki. Jesli dmucha to znaczy że pompka ok i trzeba szukać zatkanego wężyka albo nieszczelności.
  22. Super wielkie dzięki kolego Wyglądają podobnie ale zawsze jakis niuans moze sie wydarzyc i klops. [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 08:21_________________________________________________A jak jest z drzwiami od A6 ? Bo w moim kolorze jest mało jednak propozycji a znalazlem takie od A6. Na pierwszy rzut oka są takie same ale samochód większy to może i drzwi inne
  23. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    metal wygiąć też trzeba umieć żeby miał odpowiedni kształt a nie wygląd wygietego gwoździa
  24. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jeśli mowa o deseczkach to tylko klej. Mam w rodzinie stolarza i raz przez wakacje u nich pracowałem Co do sklejki to niemam pojecia bo oni robili wszystko z drewna nic ze sklejki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.