Treść opublikowana przez pastaldo
-
Prośba o oddanie głosu!!!
poszło
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cicho! dam radę ostatnie dni tak jeździłem że ledwo co muskałem pedał gazu ekonomia ponad wszystko no szalej szalej. Jak zrobisz 1300na baku to na najbliższym spocie Ci piwo postawie Ale nie wiem jak to zrobisz ale musisz udokumentować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale weź ze soba coś w bańce co bys nie musiał ostatnich kilometrów go pchać
-
Spoty Puławskie
już tęsknimy... nie zapij tam za bardzo No i juz jestem. Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac Ogólnie było warto tłuc dupe 400km jak wpadniesz po wężyk to poprawimy hehe chętnie tylko kto za mnie pojedzie jak będę drunk Myślałem że dzis jak będe jechał to wpadne ale niestety musze z być wcześniej i nie będę miał czasu. Jesli będziesz miał jak to zobaczymy sie w niedziele jak będe wracał do lublina. Może byc?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
a kolego Labiel modzisz coś dalej bo ucichło i nic nie słychac
-
Spoty Puławskie
już tęsknimy... nie zapij tam za bardzo No i juz jestem. Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac Ogólnie było warto tłuc dupe 400km
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
no własnie ja mam podłokietnik i do tej pory w tym miejscu woziłem CB wiec wez nie bardzo
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a no widziałem między LRY a Żyrzynem jedna to nawet była ale pozostałe szczególnie ta ostatnia bliżej ronda :sick3: oświęcim kurfa Ale ta pierwsza blondi była taka zdrowa Ale pewno najwięcej prawdziwków i kozaków zbiera To mówisz że tanie te 18ki?
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
Może masz i rację. W sumie temat powstał by pomyslec nad koncepcją i zapytać czy przedlifty miały coś takiego. Popatrze, pomyślę i się zobaczy.
-
Spoty Puławskie
siemanko. 3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić Jadę na konferencję na Słowację
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
i jak sie pionek spisuje?
-
Spoty Puławskie
już nie wracał ze mną, poleciał na hawire sie rozumie kto by ryzykował bankructwo jeżdząc za lub przed toba
-
Spoty Puławskie
no huragan katrina w baku to musiało boleć :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
oj szalencze i maniaku
-
Spoty Puławskie
z wiatrówki na wróble [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie: e to nie to samo ja muszę targać węża z którego nawala 8 bar człowieku to wszystkie laski Twoje :polew: :polew: Może mały, niedołężny ale wytrysk ma potężny
-
Spoty Puławskie
z wiatrówki na wróble [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie: ty ty nie kozakuj tak wiem do kogo pijesz
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
- Spoty Puławskie
[quote name=Sebek () ] gdzie? z wiatrówki na wróble- [ALL B5] Czy są równice w drzwiach przedlift i po małym lifcie 97 poza dolnymi listwami?
Nie wiem czy warto czy nie ale na pozostałych drzwiach z lewej strony je mam a będe wymieniał prawe. Tylne już mam pod listwe więc luzik. A nie będe przerabiał na takie bez listew bo w takim wypadku listwa progowa jest inna wiec tez trzeba by wywalic. Problem polega na tym że nie bardzo idzie znaleść takie drzwi, w takim kolorze jak mnie interesuja dlatego sie zastanawiałem czy te starsze przed 97r nie równią czyms więcej żeby je przykleic i mieć spokój.- [ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
Zobaczymy co uda sie zrobić. Teraz jakiś czas stoje kiepsko z czasem ale jak będzie troche czasu to sie poszaleje. Jak się uda to zrobie fotki co i jak.- [ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
niby można wstawić tunel polifta ale wtedy trzeba doliczyc jeszcze inny klimatronik i popielniczke co tanie nie jest. Byłem poprostu ciekaw czy może ktoś prubował taki zabieg zrobic. Może jak mnie naleci to spróbuje- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
nie smiej sie bo wezyka nie dostaniesz cycu:-) relaks- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
- [ALL] Nabijanie klimatyzacji
no wiem mniej więcej gdzie. Szkoda że jednak nie robia odgrzybiania itp bo muszę zrobić raczej kompleksowy przegląd klimy.- [ALL] Nabijanie klimatyzacji
a gdzie w ostrowcu nabijałes? Zajmują sie tam i odgrzybianiem itp? Bo widze że sa całkiem sensowne ceny więc może było by wrto się wybrać. - Spoty Puławskie