Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. cicho! dam radę ostatnie dni tak jeździłem że ledwo co muskałem pedał gazu ekonomia ponad wszystko no szalej szalej. Jak zrobisz 1300na baku to na najbliższym spocie Ci piwo postawie Ale nie wiem jak to zrobisz ale musisz udokumentować
  2. ale weź ze soba coś w bańce co bys nie musiał ostatnich kilometrów go pchać
  3. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    już tęsknimy... nie zapij tam za bardzo No i juz jestem. Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac Ogólnie było warto tłuc dupe 400km jak wpadniesz po wężyk to poprawimy hehe chętnie tylko kto za mnie pojedzie jak będę drunk Myślałem że dzis jak będe jechał to wpadne ale niestety musze z być wcześniej i nie będę miał czasu. Jesli będziesz miał jak to zobaczymy sie w niedziele jak będe wracał do lublina. Może byc?
  4. a kolego Labiel modzisz coś dalej bo ucichło i nic nie słychac
  5. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    już tęsknimy... nie zapij tam za bardzo No i juz jestem. Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac Ogólnie było warto tłuc dupe 400km
  6. no własnie ja mam podłokietnik i do tej pory w tym miejscu woziłem CB wiec wez nie bardzo
  7. a no widziałem między LRY a Żyrzynem jedna to nawet była ale pozostałe szczególnie ta ostatnia bliżej ronda :sick3: oświęcim kurfa Ale ta pierwsza blondi była taka zdrowa Ale pewno najwięcej prawdziwków i kozaków zbiera To mówisz że tanie te 18ki?
  8. Może masz i rację. W sumie temat powstał by pomyslec nad koncepcją i zapytać czy przedlifty miały coś takiego. Popatrze, pomyślę i się zobaczy.
  9. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    siemanko. 3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić Jadę na konferencję na Słowację
  10. i jak sie pionek spisuje?
  11. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    już nie wracał ze mną, poleciał na hawire sie rozumie kto by ryzykował bankructwo jeżdząc za lub przed toba
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no huragan katrina w baku to musiało boleć :gwizdanie:
  13. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    oj szalencze i maniaku
  14. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    z wiatrówki na wróble [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie: e to nie to samo ja muszę targać węża z którego nawala 8 bar człowieku to wszystkie laski Twoje :polew: :polew: Może mały, niedołężny ale wytrysk ma potężny
  15. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    z wiatrówki na wróble [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie: ty ty nie kozakuj tak wiem do kogo pijesz
  16. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] gdzie? z wiatrówki na wróble
  17. Nie wiem czy warto czy nie ale na pozostałych drzwiach z lewej strony je mam a będe wymieniał prawe. Tylne już mam pod listwe więc luzik. A nie będe przerabiał na takie bez listew bo w takim wypadku listwa progowa jest inna wiec tez trzeba by wywalic. Problem polega na tym że nie bardzo idzie znaleść takie drzwi, w takim kolorze jak mnie interesuja dlatego sie zastanawiałem czy te starsze przed 97r nie równią czyms więcej żeby je przykleic i mieć spokój.
  18. Zobaczymy co uda sie zrobić. Teraz jakiś czas stoje kiepsko z czasem ale jak będzie troche czasu to sie poszaleje. Jak się uda to zrobie fotki co i jak.
  19. niby można wstawić tunel polifta ale wtedy trzeba doliczyc jeszcze inny klimatronik i popielniczke co tanie nie jest. Byłem poprostu ciekaw czy może ktoś prubował taki zabieg zrobic. Może jak mnie naleci to spróbuje
  20. nie smiej sie bo wezyka nie dostaniesz cycu:-) relaks
  21. no wiem mniej więcej gdzie. Szkoda że jednak nie robia odgrzybiania itp bo muszę zrobić raczej kompleksowy przegląd klimy.
  22. a gdzie w ostrowcu nabijałes? Zajmują sie tam i odgrzybianiem itp? Bo widze że sa całkiem sensowne ceny więc może było by wrto się wybrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.