Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. wiem że takie rozwiązanie jest najlepsze ale nie mam dostepu do kanału w najbliższym czasie. pomyslalem że może ta metoda rzynajmniej w małym stopniu wskarze wproblem. Musze zrobić trase 300km a jesli byłby to sworzeń to troche niepewnie a stabilizator nie zagraża bezpieczeństwu.
  2. Witam, ostatnio coś mi strasznie sie tłucze w zawieszeniu z przodu. Niedawno tez nie było luzów więc nie sadze żeby tak szybko sie jakiś sworzeń rozsypał. Gdzies czytałem że jak stuka gdy sie buja na boki samochodem to będą na pewno łaczniki stabilizatora. Wykonałem taki test i jak mocniej bujam samochodem to ewidentnie sie tłucze. Chciałem się poradzić czy faktycznie można postawić taką diagnozę że jeżeli bujam to będzie to. I drugie pytanie czy jesli jest to co myśle to można jeszcze jakiś czas jeździć? Bo mam do zrobienia trase a samochód będe mógł zrobic gdzies za tydzień może 2.
  3. przepraszam i współczuje heheh no niestety :gwizdanie: nie jestem az tak zapalonym graczem by kupować konsolę którą bym włączał od dużego świata. A na PC lubię sobie pośmigać w wolnej chwili w samochodówki przeciez sie nabijam , luźna guma ok luzik nie odebrałem jako nabijanie Wytłumaczyłem sie dlaczego cierpie
  4. zrób komplet logów jak jest opisane na forum i się od razu wszystko sprawdzi za jednym razem
  5. przepraszam i współczuje heheh no niestety :gwizdanie: nie jestem az tak zapalonym graczem by kupować konsolę którą bym włączał od dużego świata. A na PC lubię sobie pośmigać w wolnej chwili w samochodówki
  6. N75 to zawór podciśnienia który steruje turbiną
  7. ja tylko PC
  8. a jest juz na Torrentach?
  9. pastaldo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    a wiesz już po jakie? Zapytaj mrogala on Ci pomoże w wyborze w sumie zdążą jeszcze wybudowac i wykończyc budynek IC zanim będzie wiadomo
  10. potwierdzam on tylko LRY i czasami W-wa busem prawda bo nie jeżdze na LU, nie mam po co :gwizdanie: ostatni raz byłem w LU jak mi strącili zderzak w wawie, a tam był najbliższy rzeczoznawca, j**ane PTU a do wawki raz busem raz autem, w zaleznosci czy mam cos przewiesć busa mam prawie pod samą uczelnie, a przystanek u siebie na swoim parkingu to na hu.j targać dziada do stolicy :polew: jak jade jak swoim autem i zdecydowanie taniej Mrogal co do tego kompa, jest szybszy niz ustawianie vagiem Puerto a to byłes na oś. Stawy (dla mniej kumatych(Rafalekx ) os. Dęblina) potwierdzam on tylko LRY i czasami W-wa busem prawda bo nie jeżdze na LU, nie mam po co :gwizdanie: ostatni raz byłem w LU jak mi strącili zderzak w wawie, a tam był najbliższy rzeczoznawca, j**ane PTU a do wawki raz busem raz autem, w zaleznosci czy mam cos przewiesć busa mam prawie pod samą uczelnie, a przystanek u siebie na swoim parkingu to na hu.j targać dziada do stolicy :polew: jak jade jak swoim autem i zdecydowanie taniej Mrogal co do tego kompa, jest szybszy niz ustawianie vagiem Puerto a to byłes na oś. Stawy (dla mniej kumatych(Rafalekx ) os. Dęblina) mieszkanie mi sie tam bedzie remontować :gwizdanie: od sierpnia tam zalegam mozna jasno wywnioskowac że puertos będzie mieszkał w Dęblinie ale to nie znaczy że musi tam dokładnie pracować, to nie ameryka. A powiedział że będziesz miał IC więc można sie domyslac że będzie w Puławach. Panimajesz? I gdzie pada?
  11. InterCooler nie wiedziałeś Rafał??
  12. hehe W Dęblinie otwierają IC czy w Puławach? Bo jak w puławach to będe odwiedzał
  13. rafał sfolguj deszcz nie pada :polew:
  14. paput wkładaj http://moto.allegro.pl/kompresor-audi-turbodoladowanie-nowy-okazja-i1637268994.html nie marzą Ci sie mody ?
  15. może zakładałes spręzyny obniżające od sedana? niżej wtedy tył leci lub od cięższego silnika wtedy przód wyżej zostaje.
  16. w wersjach z silnikiem bez IC np wolnossąca benzynka mogło nie być przelotów tylko pełna
  17. Oj papuć ty masz głowe żeby się deszcz do środka nie lał :polew: :polew: co nie rozumiesz bo nie pada? wy wiecie to może się podzielcie szcześliwą wiadomością nie no chyba sie nie obraziłes lepiej będzie jak się dowiesz u źrudła :gwizdanie:
  18. Oj papuć ty masz głowe żeby się deszcz do środka nie lał :polew: :polew: co nie rozumiesz bo nie pada?
  19. Oj papuć ty masz głowe żeby się deszcz do środka nie lał
  20. potwierdzam on tylko LRY i czasami W-wa busem prawda bo nie jeżdze na LU, nie mam po co :gwizdanie: ostatni raz byłem w LU jak mi strącili zderzak w wawie, a tam był najbliższy rzeczoznawca, j**ane PTU a do wawki raz busem raz autem, w zaleznosci czy mam cos przewiesć busa mam prawie pod samą uczelnie, a przystanek u siebie na swoim parkingu to na hu.j targać dziada do stolicy :polew: jak jade jak swoim autem i zdecydowanie taniej Mrogal co do tego kompa, jest szybszy niz ustawianie vagiem Puerto a to byłes na oś. Stawy (dla mniej kumatych(Rafalekx ) os. Dęblina) mieszkanie mi sie tam bedzie remontować :gwizdanie: od sierpnia tam zalegam na wakacje? tak na długie wakacje dosłownie trafiłes na emerycki wczasowy ośrodek prawie jak ja w Lublinie na LSM :polew: :polew:
  21. i tym miłym akcentem bym zakończył ten wątek bo chyba każdy zdązył się juz wyżalić
  22. i jaki kupiłes? pochwal sie aha sorki nie widziałem tego bo odłaczyłem od tematu w pewnym momencie Fajny sprzęt
  23. zgadza sie. Nie można niczego generalizować. Jadąc do niemiec czy każdego innego kraju spotkamy 3 rodzaje osób. wrednych którzy cie zgnoją za to kim jesteś, miłych co uchyla nieba i obojetnych co im zwisa kim ty jesteś. A generalizowanie że jedziemy do szfabów i trzeba sie bać bo to źli i będą gnebić to troche chore. w Niemczech byłem raz i bardzo krótko wiec nie wiem ale w norwegii byłem 2 miesiące. Spotkałem tak samo wredoty które Cie traktują jak my rumunów powiedzmy a sa tez w porządku ludzie którzy traktują Cie jak równego sobie i są uprzejmi i dobrzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.