Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak dobrze pójdzie to koło 17 będe chciał być na miejscu
-
[ALL B5] Problem z kontrolką od układu hamulcowego
raczej nie wyłaczysz tylko wyciągnięcie żarówki. A tak w ogóle to zdiagnozuj bo mimo wszystko ten ABS sie przydaje więc dobrze było by żeby działał a wtedy kontrolka też sie palić nie będzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
musiałem coś zrobić wczoraj - pilna sprawa a potem wyniklo spotkanie z jedna firma i tak ło... bywa. Ja dziś lecę do warszawy służbowo i też wróce pewnie koło 22 Jak coś to mozemy spota walnąc na okęciu
-
[ALL B5] Liftowa kierownica do starszych modeli
wyskoczyłes kolego z tym pomysłem tylko troche za późno. Jest juz na to redukcja. Ktoś w dziale sprzedam ma chyba za 35zł z przesyłką. Kup i będziesz mógł założyć
-
DIRT 3
no widze kolega już ostro zaawansowany tez nie mogę sie doczekać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja zapierd@lałem od 6-22 Takim to dobrze to co taki zapie...ol ?
-
DIRT 3
oj tam gadanie Zauważcie że były badania które potwierdzają to że najwięcej muzyki itp kupują osoby które je ściągaja z sieci. Najpierw taka osoba ściąga sprawdza czy faktycznie warte i wtedy idzie do sklepu i kupuje. Ja tez nie mam w zwyczaju od razu lecieć jeszcze pewnie w dniu premiery żeby wydac kase. To jest sposób na to by nie kupić klopsa Zagram, ocenię czy warto kupić (serie lubie ale jak nie wiele sie będzie róznić od DIRT 2 to niema sensu kupować) i wtedy potuptam do sklepu i wzeprę producenta :gwizdanie: To już chyba zdrowe podejście
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
siema siema a wczoraj było spotowo
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jutro zobaczysz zmienisz zdanie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tzn tak jak pisałem ramka ale ta rączka by bardziej w mat pasowała z resztą Tobie ma sie podobac nie mnie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ramka fajnie wyszła ale ta rączka to się troche równi. nie lepiej było zrobic mat?
-
DIRT 3
do mnie tez juz strumień bitów płyyynie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dobra jak sie będe wybierał i mówisz że do Ciebie pod blok łatwo trafic to tak moze byc. To tak jak sie umawialiśmy napisze sms.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i jabyło paput przyjechać, bylismy u ciebie w mieście, wiec miałeś blisko cza było wcześniej napisac przecież widziałeś wpis nawet go skomentowałeś, ja sie dowiedziałem 5min wczesniej :gwizdanie: i 30km miałem na miejsce a byłem :gwizdanie: to jak co moge sie wyczłapac, o 10 jade do mechaniora na zmiane zacisku i wyciecie tłumika wiec tak 1.5h mnie nie bedzie, jeszcze z rana musze znaleźć kawalek rury wydechowej tak z metr no na chwilę moge się zatrzymać. Wyslij mi na PW nr kom to jak będę dojezdzał to się odezwę tylko podpowiedz gdzie tam najłatwiej trafic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
szkoda Tomek że nie miałem do Ciebie tel bo był mały krótki spot pod zamkiem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a jutro przez Ryki będe podażał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja widziałem sie z Solarem i Armim
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie było Cie u nas to gdzie ten konkurencyjny haaa :> u mnie byli najpierw A to cwaniaczki, niby spontan na telefon ale jednak widze zoorganizowany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie było Cie u nas to gdzie ten konkurencyjny haaa :> u mnie byli najpierw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
I po małym spocie
-
[ALL B6] Odgrzybianie
A pomysł kolegi jest bardzo dobry ale nie z tego dokładnie powodu. W B6 przy parowniku jest miejsce na rurkę do podłączenia chłodzenia schowka. Jest gdzies na forum watek jak kolega to zakłądał jest a koszt około 100zł i taki gdzie ktoś zrobił coś takiego przy B5. I taka rurka wchodzi praktycznie obok parownika. Już łapiecie? Można przez te rurke to aplikować a można tez w ten sposób sobie załatwić schładzany schowek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aha rozumiem chcesz poznac różnice z i bez dodatkowej chłodnicy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale jak ty chcesz porównywac do samochodu z dodatkową chłodnicą?
-
[B6 AVB] problem z temperatura
to że termostat oryginał to nie znaczy że nie zniszcalny. Jedyne co to jest większe prawdopodobieństwo że będzie dobrze. Nima co oryginałów wychwalać pod niebiosa bo i takie gorsze sie zdarzają.
-
Liczenie kosztów utrzymania aut online. Kto wie.
godzinka roboty i zrób sobie arkusz w Excelu Bedziesz miał u siebie i tyle Albo jak wolisz na google docs