Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. jak dobrze pójdzie to koło 17 będe chciał być na miejscu
  2. raczej nie wyłaczysz tylko wyciągnięcie żarówki. A tak w ogóle to zdiagnozuj bo mimo wszystko ten ABS sie przydaje więc dobrze było by żeby działał a wtedy kontrolka też sie palić nie będzie
  3. musiałem coś zrobić wczoraj - pilna sprawa a potem wyniklo spotkanie z jedna firma i tak ło... bywa. Ja dziś lecę do warszawy służbowo i też wróce pewnie koło 22 Jak coś to mozemy spota walnąc na okęciu
  4. wyskoczyłes kolego z tym pomysłem tylko troche za późno. Jest juz na to redukcja. Ktoś w dziale sprzedam ma chyba za 35zł z przesyłką. Kup i będziesz mógł założyć
  5. no widze kolega już ostro zaawansowany tez nie mogę sie doczekać
  6. a ja zapierd@lałem od 6-22 Takim to dobrze to co taki zapie...ol ?
  7. oj tam gadanie Zauważcie że były badania które potwierdzają to że najwięcej muzyki itp kupują osoby które je ściągaja z sieci. Najpierw taka osoba ściąga sprawdza czy faktycznie warte i wtedy idzie do sklepu i kupuje. Ja tez nie mam w zwyczaju od razu lecieć jeszcze pewnie w dniu premiery żeby wydac kase. To jest sposób na to by nie kupić klopsa Zagram, ocenię czy warto kupić (serie lubie ale jak nie wiele sie będzie róznić od DIRT 2 to niema sensu kupować) i wtedy potuptam do sklepu i wzeprę producenta :gwizdanie: To już chyba zdrowe podejście
  8. siema siema a wczoraj było spotowo
  9. jutro zobaczysz zmienisz zdanie
  10. tzn tak jak pisałem ramka ale ta rączka by bardziej w mat pasowała z resztą Tobie ma sie podobac nie mnie
  11. ramka fajnie wyszła ale ta rączka to się troche równi. nie lepiej było zrobic mat?
  12. do mnie tez juz strumień bitów płyyynie
  13. dobra jak sie będe wybierał i mówisz że do Ciebie pod blok łatwo trafic to tak moze byc. To tak jak sie umawialiśmy napisze sms.
  14. i jabyło paput przyjechać, bylismy u ciebie w mieście, wiec miałeś blisko cza było wcześniej napisac przecież widziałeś wpis nawet go skomentowałeś, ja sie dowiedziałem 5min wczesniej :gwizdanie: i 30km miałem na miejsce a byłem :gwizdanie: to jak co moge sie wyczłapac, o 10 jade do mechaniora na zmiane zacisku i wyciecie tłumika wiec tak 1.5h mnie nie bedzie, jeszcze z rana musze znaleźć kawalek rury wydechowej tak z metr no na chwilę moge się zatrzymać. Wyslij mi na PW nr kom to jak będę dojezdzał to się odezwę tylko podpowiedz gdzie tam najłatwiej trafic
  15. szkoda Tomek że nie miałem do Ciebie tel bo był mały krótki spot pod zamkiem
  16. a jutro przez Ryki będe podażał
  17. ja widziałem sie z Solarem i Armim
  18. nie było Cie u nas to gdzie ten konkurencyjny haaa :> u mnie byli najpierw A to cwaniaczki, niby spontan na telefon ale jednak widze zoorganizowany
  19. nie było Cie u nas to gdzie ten konkurencyjny haaa :> u mnie byli najpierw
  20. A pomysł kolegi jest bardzo dobry ale nie z tego dokładnie powodu. W B6 przy parowniku jest miejsce na rurkę do podłączenia chłodzenia schowka. Jest gdzies na forum watek jak kolega to zakłądał jest a koszt około 100zł i taki gdzie ktoś zrobił coś takiego przy B5. I taka rurka wchodzi praktycznie obok parownika. Już łapiecie? Można przez te rurke to aplikować a można tez w ten sposób sobie załatwić schładzany schowek
  21. aha rozumiem chcesz poznac różnice z i bez dodatkowej chłodnicy.
  22. ale jak ty chcesz porównywac do samochodu z dodatkową chłodnicą?
  23. to że termostat oryginał to nie znaczy że nie zniszcalny. Jedyne co to jest większe prawdopodobieństwo że będzie dobrze. Nima co oryginałów wychwalać pod niebiosa bo i takie gorsze sie zdarzają.
  24. godzinka roboty i zrób sobie arkusz w Excelu Bedziesz miał u siebie i tyle Albo jak wolisz na google docs

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.