Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Skąd pociągnąc 5V ?
no to ja nie słyszałem o standardowo spotykanym 5V w samochodzie. Chyba że jakiś moduł jest zasilany takim napieciem wtedy jakos jest ono obniżane z 12V. Ale czy takie moduły sa to trzeba by zapytać jakiegoś elektrytka samochodowego i z ciekawości tez bym się dowiedział o czyms takim.
-
[ALL B5] Skąd pociągnąc 5V ?
w samochodzie będzie chyba cieżko znaleść standardowo 5V. Jak masz odrobine zręczności i elektronicznego zacięcia to zrobisz sobie za grosze taki pseudo zasilacz do tej nokii.
-
[ALL B5] Alarm i zgubione piloty.
Widze kolego orientujesz sie więc jesli niema nic przeciwko autor to miałbym pytanie. Czy ten alarm który pokazałes w linku można by bez problemu podłączyć do B5 z 97r z modułem komfortu i mieć w ten sposób styzoryk do tego? Mam na mysli że podłączyć ten moduł, scyzoryk dorobić wg swojego kluczyka, przełożyć transponder od IMMO ze starego kluczyka do scyzoryka i śmiagało by wszystko włącznie z domykaniem szyb itp? Bo jak się kiedys interesowałem zrobieniem scyzoryka do siebie to wychodziły z tego jakieś gigantyczne koszty jakby chcieć coś takiego a tu za 150zł można miec nie tylko kluczyk scyzoryk z działającym pilotem ale równiez alarm?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to bardziej mrogal był chętny Bo to on był największym rezaczusem Solar użyczał garażu na zabawy (chociaż raz to Solar był głownym rezaczem ) aha luzik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przecie ja sam chłopaków namawiam na tego spota stęskniłem się za bydlakami tyle wspólnych wieczorów i nocy w "solar garage" ehh to były czasy wystarczył jeden sms i hasło rezamy... i ja szybciorem w auto trasa LU->LC i już siedzimy u Solariuszki w garażyku albo zimą latamy bokami z choinką na pokładzie heheh. Jak Solar taki chętny na takie zabawy to moze ja tez zaczne go troche wykorzystywać i jeździć do niego do solar garage
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pytanie czy ekipa LRY lub LPU pojedzie do Chełma na takiego spota Jedno jest pewne... Kowi wyjątkowo nie będzie mógł a potem na fejsbókó będzie pisał: "Weekend w rykach = bida, bida i jeszcze raz bida..." :polew: no różnie może być Ale nawet jak ekipy LPU ani LRY nie będa to Ty możesz wpaść
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na drugi dzień aha no to spoko i sie jeszcze pomysli jak będzie znany jakiś termin
-
[B5 AFN] Dodatkowe zasilanie na gniazdo zapalniczki skąd?
ja pociągnąłem z tej listwy zasilającej pod osłoną pod kierownicą. Jest tam stały plus i masa. Pociągnąłem przewód pod listwa progową i ot cała sztuka. Jak będziesz sie wpinał pod kierownica to tam zobaczysz przewody montowane na takie konektory w postaci oczek. Najlepiej takie załóż na przewody i je dodatkowo zacynuj a potem odkręcasz śrubkę, zakładasz oczko i przykręcasz i wsio gra i buczy jak choremu w piersi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak coś to mogę Cię po drodze zabrać tylko że ja planuję To jak zamierzasz wracać jesli W razie co chętnie sie zabiore ale to już jak będzie coś pewnego to będziemy sie umawiac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jesli faktycznie była by możliwość przekimania to wtedy by i wypił. Chyba że zostawie swoje padło i przyjade z kimś z Lublina wtedy będzie można sie i napić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tzn jak zmień daty lub usuń bo nie wiem o co biega? terminy do głosowania nie odpowiadają w ankiecie czy co? Dajcie inne i sie wstawi. Teraz jasne? Aaaaaa ok moja wtopa nie zauważyłem i zapomniałem o tym Zaraz zmienię
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
znaczy najeb@łeś się Gadałem w weekend z Solarem, być może jakoś niedługo w LC będzie spocik Tylko taki z ognichem albo grillem Tylko taki konkretny a nie pitu pitu w sensie konkretny żeby się spotkać w tym gronie co zawsze posiedzieć pogadać popić i pośmiać się z paputa joke papuciku czyli jak by były te wszystkie etapy które wymieniłes to impra była by zaje...sta
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mieliśmy w instytucie mega konferencję międzynarodowa i od rana do wieczora siedziałem w robocie. Ale było troche nudów troche imprezowo więc ogólnie A na weekend na wsi i tez czasu nie było
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
very good Czekamy na dalsze zmiany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tzn jak zmień daty lub usuń bo nie wiem o co biega? terminy do głosowania nie odpowiadają w ankiecie czy co? Dajcie inne i sie wstawi.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema byku No mnie prawie tydzień nie było a widze dziaaaało sie
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
Zauwazyłem nawet się tam udzielałem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Każdy mile widziany Dodałem ankietę. Zapraszam do głosowania
-
[ALL B6] Brak napięcia w zapalniczce
a sorki tak czy inaczej trzeba sprawdzić czy dochodzi kablami prąd do gniazda
-
[ALL B5] Problem z kontrolką od układu hamulcowego
zdejmujesz tylko ten wąski plastik nad kolumną przy liczniku i 2 śrubki odkręcasz. opuść max kierownice i pociąg do siebie i wychodzi jak złoto
-
DIRT 3
nie , to jest sposób zeby kupic po pół roku gre za połowe ceny a nie w dniu premiery za 200pln :naughty: :naughty: też prawda
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zostań prezydentem na przykładzie wałęsy wystarczy zawodówka jako elektryk :polew:
-
[ALL B6] Brak napięcia w zapalniczce
wyjąć popielniczke i sprawdzić czy na kablach jest prąd. Kiedyś miałem w innym samochodzie że nie łączyła wtyczka. Mówisz że podświetlenie jest ale może akurat nitka prądowa nie łączy.
-
[ALL B5] Problem z kontrolką od układu hamulcowego
ahaaa bo zrozumiałem że nie działa a denerwuje Cie kontrolka. Tak czy inaczej raczej sie nieda wyłączyć samej kontrolki wiec raczej jest spalona albo wyjęta żarówka. No a ABSem bym sie zajął na Twoim miejscu bo nie raz mi uratował dupsko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
łee to mnie już przy okęciu nie będzie dzisiaj wychodzę wcześniej luzik :wink4:bo odbieram ludzi z okęcia