Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. no to ja nie słyszałem o standardowo spotykanym 5V w samochodzie. Chyba że jakiś moduł jest zasilany takim napieciem wtedy jakos jest ono obniżane z 12V. Ale czy takie moduły sa to trzeba by zapytać jakiegoś elektrytka samochodowego i z ciekawości tez bym się dowiedział o czyms takim.
  2. w samochodzie będzie chyba cieżko znaleść standardowo 5V. Jak masz odrobine zręczności i elektronicznego zacięcia to zrobisz sobie za grosze taki pseudo zasilacz do tej nokii.
  3. Widze kolego orientujesz sie więc jesli niema nic przeciwko autor to miałbym pytanie. Czy ten alarm który pokazałes w linku można by bez problemu podłączyć do B5 z 97r z modułem komfortu i mieć w ten sposób styzoryk do tego? Mam na mysli że podłączyć ten moduł, scyzoryk dorobić wg swojego kluczyka, przełożyć transponder od IMMO ze starego kluczyka do scyzoryka i śmiagało by wszystko włącznie z domykaniem szyb itp? Bo jak się kiedys interesowałem zrobieniem scyzoryka do siebie to wychodziły z tego jakieś gigantyczne koszty jakby chcieć coś takiego a tu za 150zł można miec nie tylko kluczyk scyzoryk z działającym pilotem ale równiez alarm?
  4. to bardziej mrogal był chętny Bo to on był największym rezaczusem Solar użyczał garażu na zabawy (chociaż raz to Solar był głownym rezaczem ) aha luzik
  5. przecie ja sam chłopaków namawiam na tego spota stęskniłem się za bydlakami tyle wspólnych wieczorów i nocy w "solar garage" ehh to były czasy wystarczył jeden sms i hasło rezamy... i ja szybciorem w auto trasa LU->LC i już siedzimy u Solariuszki w garażyku albo zimą latamy bokami z choinką na pokładzie heheh. Jak Solar taki chętny na takie zabawy to moze ja tez zaczne go troche wykorzystywać i jeździć do niego do solar garage
  6. pytanie czy ekipa LRY lub LPU pojedzie do Chełma na takiego spota Jedno jest pewne... Kowi wyjątkowo nie będzie mógł a potem na fejsbókó będzie pisał: "Weekend w rykach = bida, bida i jeszcze raz bida..." :polew: no różnie może być Ale nawet jak ekipy LPU ani LRY nie będa to Ty możesz wpaść
  7. na drugi dzień aha no to spoko i sie jeszcze pomysli jak będzie znany jakiś termin
  8. ja pociągnąłem z tej listwy zasilającej pod osłoną pod kierownicą. Jest tam stały plus i masa. Pociągnąłem przewód pod listwa progową i ot cała sztuka. Jak będziesz sie wpinał pod kierownica to tam zobaczysz przewody montowane na takie konektory w postaci oczek. Najlepiej takie załóż na przewody i je dodatkowo zacynuj a potem odkręcasz śrubkę, zakładasz oczko i przykręcasz i wsio gra i buczy jak choremu w piersi
  9. jak coś to mogę Cię po drodze zabrać tylko że ja planuję To jak zamierzasz wracać jesli W razie co chętnie sie zabiore ale to już jak będzie coś pewnego to będziemy sie umawiac
  10. jesli faktycznie była by możliwość przekimania to wtedy by i wypił. Chyba że zostawie swoje padło i przyjade z kimś z Lublina wtedy będzie można sie i napić
  11. tzn jak zmień daty lub usuń bo nie wiem o co biega? terminy do głosowania nie odpowiadają w ankiecie czy co? Dajcie inne i sie wstawi. Teraz jasne? Aaaaaa ok moja wtopa nie zauważyłem i zapomniałem o tym Zaraz zmienię
  12. znaczy najeb@łeś się Gadałem w weekend z Solarem, być może jakoś niedługo w LC będzie spocik Tylko taki z ognichem albo grillem Tylko taki konkretny a nie pitu pitu w sensie konkretny żeby się spotkać w tym gronie co zawsze posiedzieć pogadać popić i pośmiać się z paputa joke papuciku czyli jak by były te wszystkie etapy które wymieniłes to impra była by zaje...sta
  13. mieliśmy w instytucie mega konferencję międzynarodowa i od rana do wieczora siedziałem w robocie. Ale było troche nudów troche imprezowo więc ogólnie A na weekend na wsi i tez czasu nie było
  14. very good Czekamy na dalsze zmiany
  15. tzn jak zmień daty lub usuń bo nie wiem o co biega? terminy do głosowania nie odpowiadają w ankiecie czy co? Dajcie inne i sie wstawi.
  16. Siema byku No mnie prawie tydzień nie było a widze dziaaaało sie
  17. Zauwazyłem nawet się tam udzielałem
  18. Każdy mile widziany Dodałem ankietę. Zapraszam do głosowania
  19. a sorki tak czy inaczej trzeba sprawdzić czy dochodzi kablami prąd do gniazda
  20. zdejmujesz tylko ten wąski plastik nad kolumną przy liczniku i 2 śrubki odkręcasz. opuść max kierownice i pociąg do siebie i wychodzi jak złoto
  21. nie , to jest sposób zeby kupic po pół roku gre za połowe ceny a nie w dniu premiery za 200pln :naughty: :naughty: też prawda
  22. Zostań prezydentem na przykładzie wałęsy wystarczy zawodówka jako elektryk :polew:
  23. wyjąć popielniczke i sprawdzić czy na kablach jest prąd. Kiedyś miałem w innym samochodzie że nie łączyła wtyczka. Mówisz że podświetlenie jest ale może akurat nitka prądowa nie łączy.
  24. ahaaa bo zrozumiałem że nie działa a denerwuje Cie kontrolka. Tak czy inaczej raczej sie nieda wyłączyć samej kontrolki wiec raczej jest spalona albo wyjęta żarówka. No a ABSem bym sie zajął na Twoim miejscu bo nie raz mi uratował dupsko
  25. łee to mnie już przy okęciu nie będzie dzisiaj wychodzę wcześniej luzik :wink4:bo odbieram ludzi z okęcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.