Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. chyba baaaardzo cię lubi i tęskni Najlepsze jest to, że on i jego obrońca myślą, że wyskoczyłem że sprzedaje spawane felgi bo go nie lubię a nie dlatego, że po prostu wiedziałem, że wciska ciemnotę (nie tylko blondynkom ) oj papucik już tak ma Jakby był kobietą to bym powiedział że ma "syndrom przewlekłego niedopchnięcia"
  2. z tym muzinem i ciemnota to dowaliłes rafałku :polew: :polew:
  3. Wynik z google tłumacza bo miałem Ci tam dodać opinię : PL -> FR za***isty samochód -> putain de voiture FR -> PL putain de voiture -> pieprzony samochód :polew: padłem na pysk i 5 minut nie mogłem się podnieść :polew: :polew:
  4. widzisz nic nie pisałeś nigdzie, a dwie były po 100zł na alegro swego czasu :gwizdanie: czasem przegladam dział zderzaków zaprezentowałem swojego pazdziocha u żabojadów http://forums.audipassion.com/topic/120066-presentation-de-mon-a4-tdi/ google tłumacz i do dzieła :polew: Musze tylko te osłony na silniku wyczyścić :gwizdanie: bo drażnią :polew: no poszedłes po bandzie z tym forum francuskim
  5. to może było się zastanowic nad Allroad a nie B5 stawiac na szczudła. Ja mam na standardowym 1BA i powiem jeździ sie faktycznie wygodnie na kołach 15". Ale z drugiej strony wchodząc szybciej w zakret prawie sie podpiera lusterkami Korci mnie żeby włożyć przynajmniej niższe springi ale niestety sa narazie wazniejsze wydatki
  6. http://www.joemonster.org/art/9281/Odpiankuj_sobie_auto_ :polew: :polew: :polew:
  7. nie wyczułem ironi zobacz co wrzuciłem w luźnych gadkach
  8. Paput robił jakiś spot ? http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/414834,okale-popili-i-bez-powodu-pobili-mlodego-mezczyzne,id,t.html
  9. No czego dalej nie rozumiesz? pa polski nie panimajesz?
  10. Nicka to trzeba wysadzić na jakims zakręcie. Gorszej niedorajdy znaleźć graniczy z cudem. no moze ten co nie zaliczył żadnego manewru wyprzedzania do tej pory Pietja jeszcze krótko i brak mu doświadczenia a i tak Nicka bije w umiejętnościach :gwizdanie:
  11. no poruszyć problem i negocjowac z chełmiakami
  12. to miałes farta moje zarąbali pod akademikiem w trakcie juwenaliów w tamtym roku. do tej pory nie chciało mi sie kupić żeby nie wspierac kolejnych złodziei
  13. Wystarczy, że przez 3 miesiące miałem rehabilitację barku 3 razy w tygodniu i spotykałem się z różnymi "połamańcami". Możesz się ze mną nie zgadzać, generalnie wisi mi to nie chodzi mi o to że sie nie zgadzam lub czepiam Zapytałem skąd taki osąd W takim wypadku skoro miałeś coś tam z barkiem to może faktycznie coś w tym byc
  14. pisz na PW bo nakładek chyba w żadnym watku nie wystawiał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=959
  15. no niestety. Ja tez mu sie nie dziwie że w takim stanie nie chce sie pokazywać, ale jednak skoro tak zalezy mu na fanach to mógłby przynajmniej pojawić sie na jakiejś krótkiej konferencji i coś powiedzieć a nie tylko przez Morellego. Mimo wszystko dobrze zobaczyc jakies foto od paparazzi bo mozna było sie domyślac że kubica wcale nie wraca do zdrowia tylko aby sie pisze o tym jesteś chirurgiem, neurologiem czy chirurgiem plastycznym że stawiasz takie diagnozy na podstawie zdjęcia z krzaków robionego?
  16. na 99% bo nie pamiętam dokładnie u mnie jest chyba tez 2 szt tych podwieszek. Jedna przy tłumiku srodkowym a druga taka trójkątna przy końcowym, ale jak mówiłem nic uciąć sobie nie dam
  17. niech sprawdzi nawet jak niema to dobrego wpływu na pompki to od razu ich nie rozwali więc jak zauwazy że dzieje sie coś nie tego to wróci do normalnej ON z tym że czasami jest tak że ten opał jest czystrzy i lepszy niż te ON na stacjach więc tez zalezy na to sie trafi
  18. kolega w swoim 1,6 PB raczej tego nie sprawdzi dlatego zapytał Czekamy na wypowiedzi
  19. Fajna sztuka I felgi identyko jak moje tylko mi zajumali dekielki Bezawaryjności
  20. co co co co co co co co co co to to to Trzeba gadać z chłopakami z Chełma bo sie chwalili że chcą spota wojewódzkiego robić i ucichło No i coś organizować w wątku który Ty prowadzisz z wojewódzkimi
  21. Tomek pisał że chciałby z Vaga skorzystac to można by się ustawić w więcej osób
  22. szkoda że masz Avanta bo bym się chętnie zamienił na zawieche A tak poza OT to fajna Audiczka. Popraw ją i bezawaryjnej jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.