Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
ok masz rację ale tak zakładając 13 jedną robote by zrobił i miałby 16 co by go raczej ucieszyło. Ile da za 13 cm głośniki? Mniej niż 150zł ? tu ma super 16cm za 250zł ze wszystkim co potrzebuje więc co mu podrożeje kilka stówek? Nie kaze wkładac 16cm głośników za 1000zł
-
[B5 ADR] Oświetlenie zegarów
to że sa mocniejsze to nie zaszkodzi. To że wyświetlacz temp ledwo żazy to wymień albo popraw za nim żaróweczkę bo widocznie nie świeci a światło delikatne dochodzi gdzies od innej. Nic nie powinno przygasać na liczniku tzn tarcze bo temp i przebieg przygaśnie po właczeniu swiateł
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
jak chcesz ładować 4 kanały to jednak wsadził bym na przód 16cm głośniki na dystansach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ktoś sobie jaja robi
-
[ALL B5] Czy taki zestaw bedzie dobry ???
to co Ci tu więcej powiedzieć jak Ty już wiesz co tam chcesz włożyć i nie słuchasz co się do Ciebie mówi. Wrzuć sobie te 13cm w drzwi, chcesz to głusz nie to nie wiele nie ugrasz (choć lepiej wygłusz) wsadz byle jaki piec w bagażnik i skrzynkę z głośnikiem 25 lub 30cm byle hałasowało i będzie git
-
[ALL B6] Który przewód zasilający ECU
a to co masz teraz jak nie A4 B5 chyba że w profilu nakłamałes
-
[ALL B6] Który przewód zasilający ECU
Twoje pytanie jest zupełnie nie zrozumiałe dla mnie jak to którym odcinasz zasilanie ECU ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
tania wódka i tani dentyści i można tak szaleć
-
[B5 AHL] od czego te kabelki przy fotelu
AIRBAG
-
F1, Rajdy i Motorsport
:polew:
-
[ALL] Słabo świecący ksenon
do słabo świecącej lampy włóż żarnik z tej dobrej. Jesli będzie świeciło poprawnie to winni jest żarnik a jesli tak samo słabo to trzeba sprawdzić odbłysnik(nie wiem jak) i jesli będzie dobry to przetwornica padnięta.
-
[ALL] Słabo świecący ksenon
pytanie czy to się pogarszało stopniowo czy gwałtownie. Bo jeśli z czasem sie pogarszało to bardzo możliwe że odbłyśnik ale chyba odbłyśnik w jednej chwili nie przestaje odbijac i wtedy szukał bym winy w żarniku albo przetwornicy. Żeby wykluczyć żarnik zamień żarniki prawy z lewym i zobaczysz czy jest różnica
-
[ALL] Słabo świecący ksenon
w przetwornicy albo żarniku
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
czyściej niż u mnie z środku kabiny
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
jest Ci wybaczone a jaki masz aku? Bo moze faktycznie monstrum bo u mnie 82Ah i wydaje mi sie że płaskownik sie tam powinien spokojnie wkomponować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
siema stary reniferu jak tylko będzie jak to spocimy
-
[B5 AKN] black Q!
teraz widac
-
[B5 AKN] black Q!
nie widać że fotki nier widac ja widze no ja jej nie widze. Jest ikonka tylko jak z uszkodzonego pliku
-
[B5 AKN] black Q!
nie widać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pewnie ze zawsze jestem obecny jak sie zglaszam no chcialem vaga ale juz sie wszystko naprawilo wiec jest spoko :gwizdanie: ale to wcale nie znaczy ze sie nie pojawie na spocie :decayed: spoko niema sprawy tez postaram sie na następnym byc
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to wiadomo już kiedy ten grill u solara?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dać Ci namiar na dobrego specjaliste?? :polew: logopedę?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chyba podpadliśmy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- [ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
Kolego zmienisz zdanie jak wymienisz komplet wahaczy i odczujesz to na kieszeni :gwizdanie: nawet jeśli będziesz miał zawias seria to jeśli nie zwolnisz przed przejazdem, czy będziesz notorycznie wjeżdżał w studzienki to po kilku takich akcjach wahacze będą do wymiany niestety w naszych A4 zawieszenie jest bardzo delikatne i ja np. po wymianie wahaczy na przejezdzie zwalniam do 2 i mam w d##ie że jakiś opel mnie wyprzedzi jadąc po studzienkach nie wiem czy trafiłes do kolegi. Skoro miał kasy żeby wpakowac lekką rączką w kapitalke silnika 1,6 to raczej na brak kasy nie narzeka więc będzie najwyżej wymieniał co pół roku zawieszenie. Kto nas biednych zrozumie - [ALL] [A4 16 1999] czarna trumna