Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. jak w temacie. To będzie na prezent. Obdarowywana chciała by cos z qwerty ale nie jest to wymóg. Zalezy na tym żeby był to dobry sprawdzony tel. Ja zaproponowałem: SE XPERIA X8 ok 450zł SE XPERIA X10 mini pro ok 550zł z qwerty Co jeszcze byście polecili?
  2. nie dawno tez to planowałem robić. Niestety zapału mi brakło bo nie znalazłem odpowiedniej siatki.
  3. ee no dzie Nie słyszałeś o czymś takim? są takie silniczki kompresorek ciągnie od dołu równo a potem dochodzi turbinka dobrze gadam? moja wiedza nie sięga tak daleko może i jest nie mam pojęcia.
  4. za dużo wódki w wódce :gwizdanie:
  5. klekot to jest to. Mówia że na miasto klekot nie to ale ja i tak następne auto musi być klekotem ewentualnie uturbione PB.
  6. nie ma potrzeby, otwory są po to żeby poprzez specjalny trzpień montażowy stosowany w aso ustawić poprawnie sanki w przypadku ich montażu aha dobrze wiedzieć
  7. numery części -> ETKA oryginalne cześci mówisz. Z tym będzie problem przynajmiej ja nie znam. Zawsze możesz pytac kolege TOM77 ma oryginalne czesci i dobre ceny.
  8. TPR, Plan, harmonogram, na 11 obiektach, w przerwach zamówienia, masa telefonów co chwilę ktoś coś chce, jeszcze jakieś durne ch#j wi co do prezentacji dla kogoś miałem na to 15 minut Do tego dokończyć projekt do zatwierdzenia, za chwilę mam spotkanie z ch#jem który nas chce w wała zrobić, musiałem mu milion 500 dowodów jego oszustwa przygotować... kocioł :wallbash: i jeszcze bedziesz musial z chvjami w korku stac kox :kox: :polew:
  9. Mam pytanie jakie wymiary mają halo w poliftach? Chodzi mi o srednice
  10. No to będziesz w szoku jak zobaczysz co jest w odpływach pod aku tak się zastanawiam czy przy kolejnym czyszczeniu nie wywalić tych gum było wywalić już teraz jak Kowi87 pisał
  11. choćby sam wklejałes z ledami od S6 albo te w zderzaku białego sedana
  12. jest na forum?, jest z polski?? a kubuś jeżdzi golfem2 :gwizdanie: to są przykładowe foty które również znajdziesz w galerii chodziło mi tylko zeby zaznaczyć z których fotek sie usmiałem do rozpuku. Nie było w żaden sposób uderzone do tego chłopaka co wymieniłem wyżej. Nie wnikam czy jest z klubu czy PL. Chodzi mi o ogólną tendecję która jest na forum wałkowana "gleba"
  13. Na pewno by nie zaszkodziły. Moze mniej Motłochu i idiotów by jeździło i było by bezpieczniej Polscy kierowcy są za bardzo sfrustrowani sytuacją społeczno-polityczną, do tego dochodzi jeszcze jakość dróg i cena paliwa, co powoduje wzmożoną agresję wśród ludzi siedzących za kółkiem Młodzi ludzie, którzy stali się posiadaczami Prawa Jazdy nie mają skąd czasami czerpać dobrych wzorców i po prostu z bezsilności akceptują warunki panujące na drodze. Dopóki nie będzie dobrych dróg i autostrad to kierowcy w PL nie będą mieli możliwości zaspokojenia głodu prędkości, przykre ale prawdziwe pozdro! coś w tym jest. Ale co do "głodu prędkości" to nie dokońca bym się zgodził. Jest gdzie przycisnąć i sam też nie jeżdze wolno ale tam gdzie się da a nie dajmy na to przez wieś kreta droga a on dopiepsza ile sie da :gwizdanie: Najgorsze jest to jak taki zrobi prawko, starzy kupia BolidMłodzierzyWiejskiej i palma odbija. Nie ważne jest jak pod remiza nie kłebu dymu, koledzy nie przyklasna jaki on jest extra itp a laski nie sikają po nogach [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 13:07_________________________________________________Ale ok z mojej strony Koniec OT bo watek nie tego dotyczy
  14. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=97&t=374725 gość: kubus05_2007
  15. K#rw@ przyjedź mi pomóż ;( ;( ;( Jest M A S A K R A a co robisz dokładnie?
  16. dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku" to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem mniejszym agro jest tarcie brzuchem po ziemi byle był lans :gwizdanie: " - dlaczego się spóźniłeś? - jakiś kretyn rzucił żyletkę na drogę i zawislem " Ale to przynajmniej wygląda, pasuje do całej koncepcji, a nie listwa LED zaczerpnieta z marketu budowlanego po drobnej modyfikacji nie pasująca stylistycznie do starej budy w B5 :gwizdanie: lepszy strumień iskier z podwozia na przejeździe kolejowym no własnie nie pasuje do koncepcji jak koła się chowają w nadkolach
  17. dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku" to jest własnie jeden z przkładów agro w B5 montaz takich "odblasków", powinni to dawać w komplecie z laminatem mniejszym agro jest tarcie brzuchem po ziemi byle był lans :gwizdanie: " - dlaczego się spóźniłeś? - jakiś kretyn rzucił żyletkę na drogę i zawislem "
  18. w Tupolewach były skrytki juz gotowe na fajki jak w pociągach na ukraine :polew:
  19. Na pewno by nie zaszkodziły. Moze mniej Motłochu i idiotów by jeździło i było by bezpieczniej
  20. dokładnie choć niektórzy z forum by zjedli jak widza ledy i twierdzą że to bez "smaku"
  21. heheh. Do niemiec nie dawno jeszcze można bylo tylko karton na osobę a w Anglii nie byłem zalezy czym zasuwasz i jak a jak będzie jechał TIRem to cała pakę może naładowac?
  22. no to tez prawda Ostatnio w któryms z tych programów z serii drogówka był koles który do wnętrza starych świateł włożył sobie paski diod i uzywał jako dziennych. Jakieś pozory przyzwoitości trzeba jednak zachowac :gwizdanie:
  23. zamień się bo ja to pierdolca na głowę dostaje ;(
  24. Ściągnałem poczatek przyjemny jak przesłucham cały to jeszcze coś powiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.