Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. jak siedzi pasarzer z wyciągniętymi nogami to przy lewej stopie jest taka rurka która wychodzi z obudowy parownika i wchodzi w podłogę. Sprawdź bo pewnie jest ona nieszczelna. Sprawdź tez czy jest drożna. Nie wiem w którym miejscu dokładnie ona wychodzi żeby od dołu przetkać. Najprościej będzie odkręcić schowek i wentylator i jak zobaczysz parownik to pod nim powinien być kanalik odpływowy. Nie wiem czy rękę tam zmieścisz ale jakimś drutem lub coś w tym stylu powinieneś tam sie dostać i przetkac bo pewnie jest przytkany, do tego nieszczelny ten odpływ i woda w środku
  2. pastaldo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Jak się skubany wcisnałes do butelki 0,5 czy 0,7
  3. Ja potrzebuję dekielki o średnicy zewnętrznej 50mm, te są 76mm. Idę robić klimę - dziura w przewodzie (takie uroki gleby )[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 17:57_________________________________________________Mały update to pierdółki typu - radyjko Pioneer 4000ub + praktycznie niewidoczny pendrive z czerwoną diodą - tablica rejestracyjna z Kalifornii w nawiązaniu do obrysówek i żółtych halogenów Plany na najbliższy miesiąc to: - FIS (leży już od roku ), niedługo miesiącu jedzie na naprawę przepalonych (2) lini. - poszerzenie nadkoli (czekam na maszynkę od Krychy ) radyjko fajne. Miałem ciut niższy model i grało rewelka a tego słuchałem tez super Na takiego pendrivea tez choruję tylko nie moge się zebrać żeby kupic ale zarąbista rzecz
  4. czemu musicie modzić spota jak mnie w LU niema
  5. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja w niedziele pracuje a 17 lipca w lublinie jesteś? żartujesz Co się dzieje?
  6. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    czołga się?
  7. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    strach pomysleć co z ta kuchenką gazową sie dzieje
  8. no niestety takie życie, ale dobrze że jest jakiś taki ratunkowy temat Trzeba si eprzemóc, poczytać o tych głupotach i podobne głupoty napisac tylko innymi słowami
  9. dla mnie najnormalniejszy temat to 2. Ruchy ekologiczne jako zjawiska społeczne i kulturowe. Myśle że na to idzie napisać na podstawie byle jakiej literatury bez wiedzy z wykładu. jakiś taki pseudouniwersalny temat dla tych co nie chodzili
  10. polerowanko i powinno wyjść zacnie tylko kwestia rozmiaru czy ok
  11. matko i córko dobrze że nie miałem takiego shitu jak socjologia Zawsze twierdziłem że osoby które studiują socjologię i filozofię robia to ze złośliwości dla polskich podatników. akich zaraz po mgr trzeba by rozstrzelac żeby się zmniejszył procent bezrobocia Niestety nie pomogę ale solidaryzuje się w bólu
  12. Widzisz, więc problem jest w Twoich łokciach a nie w samochodzie. Ale jest rozwiązanie. W sklepie sportowym bez problemu kupisz takie ochraniacze na łokcie dla ludzi jeżdżących na rolkach i tym podobnych i po sprawie. troche dziwne rozwiązanie :mysli:Pozatym takie nałokietniki przeszkadzają w ruchliwości co może nie mieć pozytywnego wpływu na jazdę Co do tego na drzwiach to nie wiem co poradzic ale z tym podłokietnikiem na środku to moze pogadać z jakims tapicerem żeby na tej klapce obszył z jakimś grubszym wypełnieniem co było by rozwiązaniem
  13. nie będzie głośniej PS. Czytajcie ludzie ten wątek przynajmniej 2 strony wstecz to nie boli. Co dzień jest pytanie czy nie będzie głośniej :bicz3: :bag:
  14. Koooooooooooowiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gdzie jesteś ;( ;( ;( i własnie tak jak w modzie na sukces można było przewidzieć cos takiego :polew:
  15. jeszcze 3 godziny (jak dobrze pójdzie ) i fruuu do domu dzisiaj jebnę browara i idę spać jeszcze 3h i fruu jade obejrze ze 2 furki i potem j**ane browara i spac jeszcze 8 godzin (jak dobrze pójdzie ) i fruuu do domu potem po prostu jebnę spać (browar dożylnie) a tak z innej beki to ciężko nadążyć za tym wątkiem jeśli codziennie się nie wchodzi :> Pzdr odniosłem inne wrażenie ten wątek jest jak "Moda na sukces" wszyscy sie kochaja i nienawidzą jednocześnie
  16. To musisz się czuc polsce jak na bezludnej wyspie Panie Uczciwy
  17. rzuci czep sie Jak człowiek wkur..ny to pisze jak popadnie Poprawione [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:33_________________________________________________ to dotyczy złapanych jako niepełnoletnich Grubo się mylisz, jeśli już jestem wkurwiony to tylko na siebie, że tam zaparkowałem. Nie życze nikomu źle. Z drugiej strony patrząc przyzwalacie na łamanie prawa i bronicie ich przed poniesieniem konsekwencji. może i przyzwalamy ale taka mentalność, a pozatym jak kure..skie państwo nas okrada to czemu nie szukac pretekstu by je tez wyruchac? Pozatym mówisz o łamaniu prawa. Tylko czemu nikt sie nie weźmie za tych co kradną miliony i zabijaja? Oni mają dobrych prawników za kupe kasy to uchodzi im wszystko bokiem a szary obywatel, taki chłopaczyna bez prawka to go zjeść i najlepiej żeby zapłacił i 1000zł jak ktoś tam wyżej pisał że powinien zapłacić jeszcze więcej.
  18. Ale nie biegne na forum i nie szukam pomocy jak by tu się wykręcić od płacenia mandatu. Owszem zdarzyło mi się zaparkować "na 5 minut" na zakazie zatrzymywania, capneli mnie i trudno... nie było tłumaczenia, poniosłem karę, mandat zapłacony. to nie tak wygląda. Ty jesteś poprostu wkur..ny że Ci sie dostało raz czy dwa i wychodzisz z założenia że skoro ja dostałem to innym tez trzeba doje..ać z grubej rury. po chu.. ktoś ma mieć lepiej niż ja. Czysta złośliwość i zawiść ludzka
  19. Przestańcie się kłucić nad wyższościa Świąt Bożego narodzenia nad Wielekanocą bo jest paru pajaców którzy by chłopaka ukrzyżowali i sie im nic nie wytłumaczy. Popełnił bład i będzie musiał zapłacić ale moze jest szansa zminimalizowania kary a gość i tak ma już nauczkę samą ta sytuacją. Tu akurat domjenicka popieram i trzeba pomóc gościowi a nie wyzywac się chyba że jeden z drugim święci musza sobie ulzyć. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień
  20. :polew: :polew: prawie spadłem z krzesła :polew:
  21. zadowolony będziesz A co do flaszki to wpadaj z nią do Lublina 17 lipca :gwizdanie:
  22. wiem że do kompa sie nie dmucha ale widziałem że obudowę (ta metalowa) kompa da sie rozkręcić i ciekaw jestem czy tam tez coś mogło sparcieć i nieodpowiednio wskazuje. Niema skąd wziąć kompa na podmianę żeby spradzic czy to jest przyczyna. Niestety tak beznadziejnego rozwiązania jak czujnik w sterowniku można tylko wyśmiać. No ale cóż poradzić. Narazie zrobię te turbine i przedmucham ten wężyk i wtedy sie zobaczy jaki będzie efekt. Poza tymi noflautami widać coś jeszcze niepokojącego w logach?
  23. może gdzie sjakas osłona termiczna sie obluzowała i brzeczy albo zdarza sie czasem że w katalizatorze jakiś kawałek sie odłamie i dzwoni w puszce.
  24. jeśli chodzi o map sensor to u mnie jest w sterowniku. Ostatnio nawet odkręciłem obudowę i wyjałem kompa (bez odpinania kabli) i odłaczyłem ten wężyk to raczej tam nie było oleju a jeśli to bardzo mało. Zastanawiam się czy nie lepiej było jeszcze rozkręcić komputer i zobaczyć czy tam w środku oleju nie ma i czy tam jest wszystko szczelne. Co Ty na to? Czy tam w środku kompa już niema sie co rozszczelnić? Tylko ważne jest to w plastikowej obudowie a w kompie już nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.